Amerikansk fotboll »Brasilien » BFA » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/brasilien/bfa/¬ZX÷13Brasilien 009silien0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷K8DzFsao¬AD÷1503252000¬ADE÷1503252000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬WU÷bulls-potiguares¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬WV÷tropa-campina¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷6LPzes95¬AD÷1503250200¬ADE÷1503250200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬WM÷BRO¬AE÷Brown Spiders¬WU÷brown-spiders¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷tOsf6keo¬AD÷1503248400¬ADE÷1503248400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬WU÷recife-mariners¬AG÷14¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬AN÷n¬~AA÷0KIqgLwI¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬WU÷parana-hp¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬WV÷santa-maria-soldiers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷hMBrDLTc¬AD÷1503180000¬ADE÷1503180000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷6NQvw9mK¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬WU÷botafogo-reptiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lpFuf1OB¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬WV÷juventude¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷baCvE1Ei¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Pirates¬WU÷recife-pirates¬AG÷0¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬AN÷n¬~AA÷Q77BXnBs¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santos Tsunami¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santos Tsunami¬WU÷santos-tsunami¬AG÷0¬WN÷SAD¬AF÷Sada Cruzeiro¬WV÷sada-cruzeiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷58¬AN÷n¬~AA÷AHIf6ACr¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬WV÷campo-grande-predadores¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SWRzvkYD¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patriotas FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patriotas FA¬WU÷patriotas-fa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷COR¬AF÷Corinthians Steamrollers¬WV÷corinthians-steamrollers¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷ht8a5URl¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷WlhKCiIH¬AD÷1502046000¬ADE÷1502046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬WV÷bulls-potiguares¬AH÷10¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬AN÷n¬~AA÷phdOBBXN¬AD÷1502042400¬ADE÷1502042400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬WU÷tropa-campina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷REC¬AF÷Recife Pirates¬WV÷recife-pirates¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷beMSd3vg¬AD÷1502040600¬ADE÷1502040600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬WU÷sao-jose-istepos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬WN÷BRO¬AF÷Brown Spiders¬WV÷brown-spiders¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vFeSAVnU¬AD÷1502038800¬ADE÷1502038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AG÷0¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷lQ2FDX2B¬AD÷1502038800¬ADE÷1502038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷6¬AN÷n¬~
5
1503413354
43
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRASILIEN: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/brasilien/bfa/¬ZX÷13Brasilien 009silien0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brasilien¬~AA÷06B738d1¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷KU6FW6Qm¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COR¬AF÷Corinthians Steamrollers¬WV÷corinthians-steamrollers¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬WU÷flamengo-imperadores¬AN÷n¬~AA÷WW634lse¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sinop Coyotes¬WU÷sinop-coyotes¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AN÷n¬~AA÷8OOaad0i¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Spiders¬WU÷brown-spiders¬WN÷COR¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷4dFnCuq4¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷bL5JVQuf¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusa Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬WV÷botafogo-reptiles¬AN÷n¬~AA÷Gd0OUpe0¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minas Locomotiva¬WU÷minas-locomotiva¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬WV÷tritoes¬AN÷n¬~AA÷W6uHzDNj¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬WU÷parana-hp¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬WV÷sao-jose-istepos¬AN÷n¬~AA÷fmaST4A6¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patriotas FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santos Tsunami¬WV÷santos-tsunami¬WM÷PAT¬AE÷Patriotas FA¬WU÷patriotas-fa¬AN÷n¬~AA÷QB3eAJDG¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Pirates¬WU÷recife-pirates¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷hGtDyg8p¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷fo8a9wTM¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬WU÷tropa-campina¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷nL4iBabA¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~AA÷lAbWSOPC¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬WN÷SAD¬AF÷Sada Cruzeiro¬WV÷sada-cruzeiro¬AN÷n¬~AA÷vcAB2SB7¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Goiania Rednecks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOI¬AE÷Goiania Rednecks¬WU÷goiania-rednecks¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷t2lfRBl8¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷SIN¬AF÷Sinop Coyotes¬WV÷sinop-coyotes¬AN÷n¬~
5
1503413354
36
HJÄLP: Du befinner dig på BFA 2017 resultat sidan i Amerikansk fotboll/Brasilien sektionen. FlashScore.se erbjuder BFA 2017 livescore, BFA 2017 tabeller och matchdetaljer. Förutom BFA 2017 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. BFA 2017 resultatservice uppdateras i realtid.