Amerikansk fotboll »Danmark » National Ligaen » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷DANMARK: National Ligaen¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷8Kf0eLpR¬ZD÷p¬ZE÷YeFSOli7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/danmark/national-ligaen/¬ZX÷13Danmark 007anmark0110000000153000National Lig015Ligaen000¬ZCC÷0¬~AA÷4z6OY2mq¬AD÷1473595200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 89'ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAB¬AE÷AaB 89'ers¬WU÷aab-89-ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷HOR¬AF÷Horsens Stallions¬WV÷horsens-stallions¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷84KhvPPL¬AD÷1473595200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Herlev Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷Herlev Rebels¬WU÷herlev-rebels¬AG÷33¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷jTPmu5AF¬AD÷1473526800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷SLL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷CxRqtoe9¬AD÷1473508800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬WU÷aarhus-tigers¬AG÷23¬WN÷COP¬AF÷Copenhagen Towers¬WV÷copenhagen-towers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬AN÷n¬~AA÷IFRusRu3¬AD÷1472904000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 89'ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAB¬AE÷AaB 89'ers¬WU÷aab-89-ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AH÷15¬AN÷n¬~AA÷KU8xr7Qd¬AD÷1472385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus Tigers¬WU÷aarhus-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷HER¬AF÷Herlev Rebels¬WV÷herlev-rebels¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷IPUgJNmd¬AD÷1472299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horsens Stallions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horsens Stallions¬WU÷horsens-stallions¬AG÷0¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬AN÷n¬~AA÷vZVkK3Yk¬AD÷1472230800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷11¬WN÷SLL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷6¬AN÷n¬~ZA÷DANMARK: National Ligaen - Slutspel¬ZEE÷YBGxa3U0¬ZB÷63¬ZY÷Danmark¬ZC÷S8Xlhugr¬ZD÷p¬ZE÷YeFSOli7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷63_YBGxa3U0¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fotboll/danmark/national-ligaen/¬ZX÷13Danmark 007anmark0110000000208000National Lig026utspel000¬ZCC÷0¬~AA÷Au9q52eH¬AD÷1475935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷15¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AG÷18¬BA÷8¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷3¬AN÷n¬~AA÷8G469Aej¬AD÷1474725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Copenhagen Towers¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COP¬AE÷Copenhagen Towers¬WU÷copenhagen-towers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷MJ8A8UAd¬AD÷1474655400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triangle Razorbacks¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triangle Razorbacks¬WU÷triangle-razorbacks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷SLL¬AF÷Sollerod Gold Diggers¬WV÷sollerod-gold-diggers¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷tSm5j9pj¬AD÷1474120800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sollerod Gold Diggers¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLL¬AE÷Sollerod Gold Diggers¬WU÷sollerod-gold-diggers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬WN÷AAR¬AF÷Aarhus Tigers¬WV÷aarhus-tigers¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷b3b0ikVq¬AD÷1474113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AaB 89'ers¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AAB¬AE÷AaB 89'ers¬WU÷aab-89-ers¬AG÷8¬WN÷AMA¬AF÷Amager Demons¬WV÷amager-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷14¬AN÷n¬~
5
1481061065
45
fixtures
5
1481061065
0
HJÄLP: Du befinner dig på National Ligaen 2016 resultat sidan i Amerikansk fotboll/Danmark sektionen. FlashScore.se erbjuder National Ligaen 2016 livescore, National Ligaen 2016 tabeller och matchdetaljer. Förutom National Ligaen 2016 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. National Ligaen 2016 resultatservice uppdateras i realtid.