Amerikansk fotboll »Tyskland » GFL » 2017

results
5
1490611104
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/tyskland/gfl/¬ZX÷13Tyskland 008skland0440000000157000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷YgMgKU3b¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷SGLcJlJ4¬AD÷1492869600¬ADE÷1492869600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷KjIkLAlh¬AD÷1492873200¬ADE÷1492873200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AN÷n¬~AA÷67K1I8YA¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AN÷n¬~AA÷Wl4tBQQp¬AD÷1493478000¬ADE÷1493478000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷OrF6HSmH¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷ddDEF6IT¬AD÷1493560800¬ADE÷1493560800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷2ZDAGn3N¬AD÷1493656200¬ADE÷1493656200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YgrPZ93o¬AD÷1494079200¬ADE÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷tKoXXmYc¬AD÷1494079200¬ADE÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷2ZZuWR2A¬AD÷1494079200¬ADE÷1494079200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷CpsTYTIi¬AD÷1494082800¬ADE÷1494082800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷KApyX7m4¬AD÷1494082800¬ADE÷1494082800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷hKtDOqep¬AD÷1494684000¬ADE÷1494684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷AawlU5XM¬AD÷1494684000¬ADE÷1494684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷WAuHN3Aj¬AD÷1494687600¬ADE÷1494687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saarland Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷ljxhTPnT¬AD÷1494693000¬ADE÷1494693000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~
5
1490611104
112
HJÄLP: Du befinner dig på GFL 2017 resultat sidan i Amerikansk fotboll/Tyskland sektionen. FlashScore.se erbjuder GFL 2017 livescore, GFL 2017 tabeller och matchdetaljer. Förutom GFL 2017 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. GFL 2017 resultatservice uppdateras i realtid.