Fotboll »Belgien » Belgian Cup » 2017/2018

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BELGIEN: Belgian Cup - Kval¬ZEE÷6N9cdqTm¬ZB÷32¬ZY÷Belgien¬ZC÷lrf1nbFF¬ZD÷p¬ZE÷EuOOST6L¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷32_6N9cdqTm¬ZJ÷1¬ZL÷/fotboll/belgien/belgian-cup/¬ZX÷00Belgien 007elgien0080000000148000Belgian Cup 018- Kval000¬ZCC÷0¬ZAF÷Belgien¬~AA÷xfc85Lfg¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lenaarts¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEN¬AE÷Lenaarts¬WU÷lenaarts¬WN÷GRI¬AF÷Grimbergen¬WV÷grimbergen¬AN÷n¬~AA÷YyD4gfp1¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷K. FC Turnhout¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷K. FC Turnhout¬WU÷fc-turnhout¬WN÷SPO¬AF÷KRC Harelbeke¬WV÷krc-harelbeke¬AN÷n¬~AA÷ri0G3aP5¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RWD Molenbeek¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOL¬AE÷RWD Molenbeek¬WU÷rwd-molenbeek¬WN÷HAM¬AF÷Hamme¬WV÷hamme¬AN÷n¬~AA÷MsaK2JvC¬AD÷1503163800¬ADE÷1503163800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dessel¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Dessel¬WU÷dessel¬WN÷HAS¬AF÷Hasselt¬WV÷hasselt¬AN÷n¬~AA÷pdITC32J¬AD÷1503165600¬ADE÷1503165600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lommel SK¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOM¬AE÷Lommel SK¬WU÷lommel-sk¬WN÷MOR¬AF÷Mormont¬WV÷mormont¬AN÷n¬~AA÷zif1fzVf¬AD÷1503165600¬ADE÷1503165600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UR La Louviere¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URL¬AE÷UR La Louviere¬WU÷ur-la-louviere-centre¬WN÷ROY¬AF÷Royal Albert Quevy-Mons¬WV÷royal-albert-quevy-mons¬AN÷n¬~AA÷4Mr4EeMQ¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aalst¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAL¬AE÷Aalst¬WU÷aalst¬WN÷PEP¬AF÷Pepingen¬WV÷pepingen¬AN÷n¬~AA÷SKmq5iqD¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acren¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷Acren¬WU÷acren¬WN÷ASV¬AF÷ASV Geel¬WV÷asv-geel¬AN÷n¬~AA÷G029hEa7¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aywaille¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYW¬AE÷Aywaille¬WU÷aywaille¬WN÷KNO¬AF÷Knokke¬WV÷knokke¬AN÷n¬~AA÷f7ky7DE0¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duffel¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Waremme¬WV÷waremme¬WM÷DUF¬AE÷Duffel¬WU÷duffel¬AN÷n¬~AA÷r7feGHiE¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Entente Durbuy¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Entente Durbuy¬WU÷entente-durbuy¬WN÷KON¬AF÷K. Berchem Sport¬WV÷koninklijk-berchem-sport¬AN÷n¬~AA÷vJgP1wfI¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷K.S.K. Heist¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷K.S.K. Heist¬WU÷k-s-k-heist¬WN÷CIT¬AF÷City Pirates¬WV÷city-pirates¬AN÷n¬~AA÷McgaFy7K¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oudenaarde¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OUD¬AE÷Oudenaarde¬WU÷oudenaarde¬WN÷DEN¬AF÷Dender¬WV÷dender¬AN÷n¬~AA÷lU0C4uAa¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peruwelz FC¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Peruwelz FC¬WU÷peruwelz-fc¬WN÷TOE¬AF÷Toekomst Menen¬WV÷toekomst-menen¬AN÷n¬~AA÷fV7361um¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RFC Liege¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RDL¬AE÷RFC Liege¬WU÷rfc-liege¬WN÷WIN¬AF÷Wingene¬WV÷wingene¬AN÷n¬~AA÷fi1DiYED¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richelle Utd.¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richelle Utd.¬WU÷richelle¬WN÷BRE¬AF÷KE Wervik¬WV÷eendracht-wervik¬AN÷n¬~AA÷trzW9FUs¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rupel Boom¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ONH¬AF÷Onhaye¬WV÷onhaye¬WM÷RUP¬AE÷Rupel Boom¬WU÷rupel-boom¬AN÷n¬~AA÷z5ZZ8Zql¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Bruxelles¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Bruxelles¬WU÷sporting-bruxelles¬WN÷OOS¬AF÷Oosterzonen¬WV÷oosterzonen¬AN÷n¬~AA÷Yclu6XT6¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temse¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temse¬WU÷temse¬WN÷RCL¬AF÷RC Lebbeke¬WV÷rc-lebbeke¬AN÷n¬~AA÷Gv9a7sQt¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tilleur¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIL¬AE÷Tilleur¬WU÷tilleur¬WN÷HOO¬AF÷Hoogstraten¬WV÷hoogstraten¬AN÷n¬~AA÷EeYw8gaf¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waltwilder¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Waltwilder¬WU÷waltwilder¬WN÷MAX¬AF÷Robur¬WV÷robur¬AN÷n¬~AA÷tOim4BbJ¬AD÷1503237600¬ADE÷1503237600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wijgmaal¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIJ¬AE÷Wijgmaal¬WU÷wijgmaal¬WN÷PEL¬AF÷Esperanza Pelt¬WV÷esperanza-pelt¬AN÷n¬~AA÷OnHXBNHP¬AD÷1503250200¬ADE÷1503250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Overijse¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OVE¬AE÷Overijse¬WU÷overijse¬WN÷PET¬AF÷Petegem¬WV÷petegem¬AN÷n¬~~
1
1503168322
168
23
Hitta Belgiska cupen matcher, morgondagens matcher och hela pågående säsongens spelschema för Belgiska cupen. FlashScore.se erbjuder resultat, livescore, slutresultat med aktuella tabeller, head-to-head statistik och oddsjämförelse för Belgiska cupen. Förutom Belgiska cupen kan du följa över 5000 tävlingar från över 30 sporter världen över med FlashScore.se