Fotboll »Brasilien » Campeonato Paulista » 2017

Campeonato Paulista
Loading ...
results
1
1484913705
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BRASILIEN: Campeonato Paulista¬ZEE÷CCW826Dg¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷2PSAGsv8¬ZD÷p¬ZE÷WxzqnGna¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_CCW826Dg¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/brasilien/campeonato-paulista/¬ZX÷00Brasilien 009silien0170000000153000Campeonato P019ulista000¬ZCC÷0¬~AA÷rqjTwac0¬AD÷1486162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santos¬WU÷santos¬WN÷LIN¬AF÷Linense¬WV÷linense¬AN÷n¬~AA÷0zknfKss¬AD÷1486209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santo Andre¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ITU¬AF÷Ituano¬WV÷ituano¬WM÷SAN¬AE÷Santo Andre¬WU÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷vRmjgvcm¬AD÷1486234800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novorizontino¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novorizontino¬WU÷novorizontino¬WN÷BER¬AF÷Sao Bernardo¬WV÷sao-bernardo¬AN÷n¬~AA÷fgCJb0ZP¬AD÷1486234800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Bento¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SBT¬AE÷Sao Bento¬WU÷sao-bento¬WN÷COR¬AF÷Corinthians¬WV÷corinthians¬AN÷n¬~AA÷MZlXxJC6¬AD÷1486321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Audax¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUD¬AE÷Audax¬WU÷audax¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo¬WV÷sao-paulo¬AN÷n¬~AA÷tj8FatKJ¬AD÷1486321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palmeiras¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Palmeiras¬WU÷palmeiras¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo SP¬WV÷botafogo-sp¬AN÷n¬~AA÷SnKXzcsJ¬AD÷1486330200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mirassol¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIR¬AE÷Mirassol¬WU÷mirassol¬WN÷RED¬AF÷Red Bull Brasil¬WV÷red-bull-brasil¬AN÷n¬~AA÷ldLTywSC¬AD÷1486330200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ponte Preta¬ER÷Omgång 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PON¬AE÷Ponte Preta¬WU÷ponte-preta¬WN÷FER¬AF÷Ferroviaria¬WV÷ferroviaria¬AN÷n¬~AA÷lOHIp7Ap¬AD÷1486593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Bull Brasil¬ER÷Omgång 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Bull Brasil¬WU÷red-bull-brasil¬WN÷SAN¬AF÷Santo Andre¬WV÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷UFt3jxs6¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferroviaria¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferroviaria¬WU÷ferroviaria¬WN÷MIR¬AF÷Mirassol¬WV÷mirassol¬AN÷n¬~AA÷tjp7kddC¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Linense¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Linense¬WU÷linense¬WN÷AUD¬AF÷Audax¬WV÷audax¬AN÷n¬~AA÷80hfhbCg¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Bull Brasil¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Bull Brasil¬WU÷red-bull-brasil¬WN÷SAN¬AF÷Santos¬WV÷santos¬AN÷n¬~AA÷lfjNeXIo¬AD÷1486848600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo SP¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo SP¬WU÷botafogo-sp¬WN÷NOV¬AF÷Novorizontino¬WV÷novorizontino¬AN÷n¬~AA÷zDqBlGBI¬AD÷1486854000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Corinthians¬WU÷corinthians¬WN÷SAN¬AF÷Santo Andre¬WV÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷niibiIRa¬AD÷1486926000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PON¬AF÷Ponte Preta¬WV÷ponte-preta¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo¬WU÷sao-paulo¬AN÷n¬~AA÷Cx7vXmto¬AD÷1486935000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ituano¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ITU¬AE÷Ituano¬WU÷ituano¬WN÷PAL¬AF÷Palmeiras¬WV÷palmeiras¬AN÷n¬~AA÷SpkRfiYi¬AD÷1486935000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Bernardo¬ER÷Omgång 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Sao Bernardo¬WU÷sao-bernardo¬WN÷SBT¬AF÷Sao Bento¬WV÷sao-bento¬AN÷n¬~
1
1484913705
96
HJÄLP: Du befinner dig på Campeonato Paulista 2017 resultat sidan i Fotboll/Brasilien sektionen. FlashScore.se erbjuder Campeonato Paulista 2017 livescore, slut- och halvtidsresultat, Campeonato Paulista 2017 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Campeonato Paulista 2017 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Campeonato Paulista 2017 resultatservice uppdateras i realtid.