Fotboll »England » Premier League » 2017/2018

Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Premier League¬ZEE÷dYlOSQOD¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷WOO1nDO2¬ZD÷t¬ZE÷UqQ8LECO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_dYlOSQOD¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/england/premier-league/¬ZX÷00England 007ngland0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷lpoWCpyH¬AD÷1502636400¬ADE÷1502636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Utd¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MNU¬AE÷Manchester Utd¬WU÷manchester-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷WES¬AF÷West Ham¬WV÷west-ham¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W8zyC4jN¬AD÷1502627400¬ADE÷1502627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Utd¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Utd¬WU÷newcastle-utd¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham¬WV÷tottenham¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷phlFGSyh¬AD÷1502555400¬ADE÷1502555400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brighton¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton¬WU÷brighton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Manchester City¬WV÷manchester-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2TrKFnib¬AD÷1502546400¬ADE÷1502546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelsea¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea¬WU÷chelsea¬AJ÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BUR¬AF÷Burnley¬WV÷burnley¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tKsOE664¬AD÷1502546400¬ADE÷1502546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace¬WU÷crystal-palace¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield¬WV÷huddersfield¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zssSDQLA¬AD÷1502546400¬ADE÷1502546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everton¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everton¬WU÷everton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷STO¬AF÷Stoke¬WV÷stoke¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6qzA52Tj¬AD÷1502546400¬ADE÷1502546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southampton¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southampton¬WU÷southampton¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SWA¬AF÷Swansea¬WV÷swansea¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Shy66rEp¬AD÷1502546400¬ADE÷1502546400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Brom¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Brom¬WU÷west-brom¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOU¬AF÷Bournemouth¬WV÷bournemouth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AaZvBO5T¬AD÷1502537400¬ADE÷1502537400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Watford¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Watford¬WU÷watford¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool¬WV÷liverpool¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷61kBH8Mo¬AD÷1502477100¬ADE÷1502477100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal¬WU÷arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷LEI¬AF÷Leicester¬WV÷leicester¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1502984215
168
10
Help: Följ Premier League 2017/2018s senaste resultat, dagens resultat och hela pågående säsongens resultat för Premier League 2017/2018. FlashScore.se erbjuder samtliga slutresultat, livescore, kommande matcher, tabellställning, head-to-head statistik och oddsjämförelse för Premier League 2017/2018. Förutom resultat i Premier League 2017/2018 kan du följa över 5000 tävlingar från över 30 sporter världen över på FlashScore.se.