Fotboll »Ghana » Premier League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷GHANA: Premier League¬ZEE÷6BeXoaup¬ZB÷82¬ZY÷Ghana¬ZC÷ra4AU2MA¬ZD÷p¬ZE÷lpNCxSY2¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/ghana/premier-league/¬ZX÷00Ghana 005......0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ghana¬~AA÷xCpI1cRK¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬WU÷asante-kotoko¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Tema Youth¬WV÷tema-youth¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nozhee4l¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold (Gha)¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold (Gha)¬WU÷ashanti-gold-gha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬WV÷all-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YsWmdykr¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars (Gha)¬WV÷aduana-stars-gha¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬WU÷bechem-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷G2qM0HtR¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berekum Chelsea¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Great Olympics¬WV÷great-olympics¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷80O0gZY0¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bolga AllStars¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOL¬AE÷Bolga AllStars¬WU÷bolga-allstars¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬WV÷medeama¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷U9PdfFJf¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬WU÷elmina-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬WV÷ebusua-dwarfs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fHM8iD3D¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty Pro¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Pro¬WU÷liberty-pro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬WV÷hearts-of-oak¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GQN4hgl7¬AD÷1494687600¬ADE÷1494687600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAFA¬ER÷Omgång 15¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬WU÷wafa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬WV÷international-allies¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Old6AR9h¬AD÷1494257400¬ADE÷1494257400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬WU÷hearts-of-oak¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬WV÷wafa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WEaE85v5¬AD÷1494255600¬ADE÷1494255600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬WU÷medeama¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ELM¬AF÷Elmina Sharks¬WV÷elmina-sharks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷St3RvzK7¬AD÷1494169200¬ADE÷1494169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars (Gha)¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars (Gha)¬WU÷aduana-stars-gha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Berekum Chelsea¬WV÷berekum-chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G6aNuG41¬AD÷1494169200¬ADE÷1494169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Stars¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬WU÷all-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬WV÷bechem-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A5bI7PgB¬AD÷1494169200¬ADE÷1494169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ebusua Dwarfs¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EBU¬AE÷Ebusua Dwarfs¬WU÷ebusua-dwarfs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold (Gha)¬WV÷ashanti-gold-gha¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xh0A9oPb¬AD÷1494169200¬ADE÷1494169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Allies¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬WU÷international-allies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷BOL¬AF÷Bolga AllStars¬WV÷bolga-allstars¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KzjD2wCE¬AD÷1494169200¬ADE÷1494169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty Pro¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEM¬AF÷Tema Youth¬WV÷tema-youth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Pro¬WU÷liberty-pro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷tpi93Jd8¬AD÷1494082800¬ADE÷1494082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Great Olympics¬ER÷Omgång 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Great Olympics¬WU÷great-olympics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬WV÷asante-kotoko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YLx9vCNu¬AD÷1493564400¬ADE÷1493564400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Stars¬ER÷Omgång 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬WU÷all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Great Olympics¬WV÷great-olympics¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1495494483
120
fixtures
1
1495494483
0
HJÄLP: Du befinner dig på Ghanska Förstaligan resultat sidan i Fotboll/Ghana sektionen. FlashScore.se erbjuder Ghanska Förstaligan livescore, slut- och halvtidsresultat, Ghanska Förstaligan tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Ghanska Förstaligan resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Ghanska Förstaligan resultatservice uppdateras i realtid.