Rugby League »Australien » Auckland Nines » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIEN: Auckland Nines¬ZEE÷KQokdSI0¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷WMVE7XSH¬ZD÷p¬ZE÷6PV9m9aU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_KQokdSI0¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australien/auckland-nines/¬ZX÷12Australien 010ralien0350000000169000Auckland Nin014 Nines000¬ZR÷1¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷4SkiDJBb¬AD÷1486254600¬ADE÷1486254600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷11¬BC÷10¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QyimEadh¬AD÷1486253100¬ADE÷1486253100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷19¬BA÷8¬BC÷11¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷rD1rFusn¬AD÷1486251600¬ADE÷1486251600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷pSruGLRu¬AD÷1486250100¬ADE÷1486250100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷11¬BB÷7¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷867ZfxdU¬AD÷1486248600¬ADE÷1486248600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷GEO¬AF÷St. George Illawarra Dragons¬WV÷st-george-illawarra-dragons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷UF8VeItO¬AD÷1486247100¬ADE÷1486247100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷11¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷CvEQdbRH¬AD÷1486245600¬ADE÷1486245600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷11¬BD÷11¬AN÷n¬~AA÷YmFMcvCB¬AD÷1486244100¬ADE÷1486244100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷8¬BC÷20¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rZxJRIQi¬AD÷1486188000¬ADE÷1486188000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷4rvFSbBo¬AD÷1486186500¬ADE÷1486186500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷21¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷4jYw4FYp¬AD÷1486185000¬ADE÷1486185000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷8¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷2snC8eQT¬AD÷1486183500¬ADE÷1486183500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷4¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷8Kn89yBN¬AD÷1486181400¬ADE÷1486181400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷11¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷fHr4AHeH¬AD÷1486179900¬ADE÷1486179900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George Illawarra Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George Illawarra Dragons¬WU÷st-george-illawarra-dragons¬AG÷20¬BA÷11¬BC÷9¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷17¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷ChgaBctB¬AD÷1486178400¬ADE÷1486178400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷8¬BC÷9¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬AN÷n¬~AA÷Y1feCwR4¬AD÷1486176900¬ADE÷1486176900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷vRFIbKd5¬AD÷1486173900¬ADE÷1486173900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬BA÷7¬BC÷8¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷QNBEa0sa¬AD÷1486172400¬ADE÷1486172400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AH÷15¬BB÷7¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷raM90tSh¬AD÷1486170900¬ADE÷1486170900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷48N51MCn¬AD÷1486169400¬ADE÷1486169400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷14¬BC÷4¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬WV÷wests-tigers¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷drO122ct¬AD÷1486167300¬ADE÷1486167300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷11¬BA÷4¬BC÷7¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷15¬BB÷4¬BD÷11¬AN÷n¬~AA÷KI0YJUSD¬AD÷1486165800¬ADE÷1486165800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George Illawarra Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George Illawarra Dragons¬WU÷st-george-illawarra-dragons¬AG÷11¬BA÷4¬BC÷7¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷17¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷IDMkeojD¬AD÷1486164300¬ADE÷1486164300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷21¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷4AIodRz7¬AD÷1486162800¬ADE÷1486162800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷17¬BD÷8¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIEN: Auckland Nines - Slutspel¬ZEE÷KQokdSI0¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷na5ou5cp¬ZD÷p¬ZE÷6PV9m9aU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_KQokdSI0¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australien/auckland-nines/¬ZX÷12Australien 010ralien0350000000225000Auckland Nin025utspel000¬ZR÷1¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷t81mgCMJ¬AD÷1486273200¬ADE÷1486273200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷8¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fXtX6Yoe¬AD÷1486267500¬ADE÷1486267500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷9¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬BA÷11¬BC÷10¬AN÷n¬~AA÷dMWiGxP8¬AD÷1486266000¬ADE÷1486266000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷4¬BC÷9¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷80jcfe2k¬AD÷1486261800¬ADE÷1486261800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷12¬BA÷4¬BC÷8¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷25¬BB÷8¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷dQngeymq¬AD÷1486260300¬ADE÷1486260300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷15¬BB÷15¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4UOPC3IG¬AD÷1486257600¬ADE÷1486257600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷6¬BC÷8¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QwQLDq3A¬AD÷1486256100¬ADE÷1486256100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷16¬AT÷12¬BA÷5¬BC÷7¬BE÷4¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AZ÷0¬AH÷12¬AU÷12¬BB÷7¬BD÷5¬BF÷0¬AN÷n¬~
19
1498436397
31
fixtures
19
1498436397
0
HJÄLP: Du befinner dig på Auckland Nines 2017 resultat sidan i Rugby League/Australien sektionen. FlashScore.se erbjuder Auckland Nines 2017 livescore, Auckland Nines 2017 och matchdetaljer. Förutom Auckland Nines 2017 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. Auckland Nines 2017 resultatservice uppdateras i realtid.