Rugby League »Australien » NRL » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIEN: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷byAGlEIb¬ZD÷t¬ZE÷QuuFfTuo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australien/nrl/¬ZX÷12Australien 010ralien0010000000153000NRL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷z1ZBKcyA¬AD÷1472977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Omgång 26¬AX÷1¬AV÷1472999659|¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷30¬BC÷6¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2my4MJ6c¬AD÷1472968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Omgång 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷18¬BA÷18¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷22¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f3kDIy6M¬AD÷1472961600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Omgång 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷52¬BB÷30¬BD÷22¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬WU÷wests-tigers¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lpXaNaii¬AD÷1472895000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Omgång 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷16¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dAz8LwM3¬AD÷1472887800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Omgång 26¬AX÷1¬AV÷1472936533|¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷12¬BC÷20¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GCj9JHjG¬AD÷1472878800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George Illawarra Dragons¬ER÷Omgång 26¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷St. George Illawarra Dragons¬WU÷st-george-illawarra-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷22¬BC÷6¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬WV÷newcastle-knights¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIEN: NRL - Slutspel¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷hb9KmYX4¬ZD÷t¬ZE÷QuuFfTuo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australien/nrl/¬ZX÷12Australien 010ralien0010000000208000NRL - Slutsp014utspel000¬ZCC÷0¬~AA÷CrrcdTj3¬AD÷1475396100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Final¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷14¬BB÷8¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vPE38CcU¬AD÷1474710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Semifinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬WV÷canberra-raiders¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gpj9TeTu¬AD÷1474624500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Semifinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C6nvpuKl¬AD÷1474105500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷22¬BA÷12¬BC÷10¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YFmzoL4r¬AD÷1474019700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷26¬AT÷20¬BA÷6¬BC÷14¬BE÷6¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬WV÷brisbane-broncos¬AZ÷0¬AH÷20¬AU÷20¬BB÷14¬BD÷6¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xdbor7QQ¬AD÷1473574200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷8-delsfinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷4¬BC÷24¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b5asqmBK¬AD÷1473501300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷8-delsfinal¬AX÷1¬AV÷1473542725|¬BX÷-1¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ju0wpTeE¬AD÷1473492900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷8-delsfinal¬AX÷1¬AV÷1473542738|¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬WU÷canberra-raiders¬AG÷14¬BA÷12¬BC÷2¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Cl1Zp9t8¬AD÷1473414900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷8-delsfinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷44¬BA÷16¬BC÷28¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷28¬BB÷18¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1480731974
201
fixtures
19
1480731974
0
HJÄLP: Du befinner dig på NRL 2016 resultat sidan i Rugby League/Australien sektionen. FlashScore.se erbjuder NRL 2016 livescore, NRL 2016 och matchdetaljer. Förutom NRL 2016 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. NRL 2016 resultatservice uppdateras i realtid.