NSL 2003/2004 live resultat, livescore, tabeller

Fotboll Australien

NSL
2003/2004
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: NSL - Slutspel vinnare¬ZEE÷4l48RlxC¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷nHflfrj5¬ZD÷s¬ZE÷xIoPwcCT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_4l48RlxC¬ZJ÷114¬ZL÷/fotboll/australien/nsl/¬ZX÷00Australien 010ralien0250000000001000NSL - Slutsp022innare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷SMTAPZ0P¬AD÷1081029300¬ADE÷1081029300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Power¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬JB÷2ozR3ila¬WV÷perth-glory¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Power¬JA÷KMpM4XYh¬WU÷parramatta-power¬AG÷0¬~AA÷A1HK0jOO¬AD÷1080428100¬ADE÷1080428100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷CdsE6g4t¬WU÷perth-glory¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷tWoI5DJn¬WV÷adelaide¬AH÷0¬~AA÷EZNB2CgC¬AD÷1079780400¬ADE÷1079780400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Power¬JB÷Acb0mW3I¬WV÷parramatta-power¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷GzadlClC¬WU÷perth-glory¬AG÷0¬AM÷Resultat från första omgången: 2-4. Aggregate: 2-6.¬~AA÷WAIG1W8I¬AD÷1079773200¬ADE÷1079773200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷8rH3njJO¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷AmenBZeP¬WV÷south-melbourne¬AH÷1¬~AA÷zqP73hv6¬AD÷1079218500¬ADE÷1079218500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Power¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Power¬JA÷K85mjYJa¬WU÷parramatta-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬JB÷xp0hkhZ5¬WV÷perth-glory¬AH÷2¬~ZA÷AUSTRALIEN: NSL - Vinnarrunda¬ZEE÷4l48RlxC¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷48XyeOza¬ZD÷s¬ZE÷xIoPwcCT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_4l48RlxC¬ZJ÷47¬ZL÷/fotboll/australien/nsl/¬ZX÷00Australien 010ralien0250000000001000NSL - Vinnar017rrunda000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷tMP34YOa¬AD÷1079218500¬ADE÷1079218500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬JA÷ne7uhfkm¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷MAR¬AF÷Marconi Stallions¬JB÷tI6qiE4g¬WV÷marconi-stallions¬AH÷0¬AM÷Resultat från första omgången: 0-0. Aggregate: 2-0.¬~AA÷O0ci5E9g¬AD÷1079168400¬ADE÷1079168400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬JA÷SAQ8cGRP¬WU÷brisbane-roar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷Yi3ygzzs¬WV÷adelaide¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Resultat från första omgången: 0-3. Aggregate: 4-4.¬~AA÷tx8n6ffm¬AD÷1078613700¬ADE÷1078613700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷MDwNZCZI¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬JB÷lKR4bdCJ¬WV÷brisbane-roar¬AH÷0¬~AA÷2o9r7zus¬AD÷1078613700¬ADE÷1078613700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marconi Stallions¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marconi Stallions¬JA÷0bkEyZ46¬WU÷marconi-stallions¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷rNvJzgKC¬WV÷south-melbourne¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷AUSTRALIEN: NSL¬ZEE÷4l48RlxC¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷MqrXe4Lh¬ZD÷s¬ZE÷xIoPwcCT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_4l48RlxC¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/australien/nsl/¬ZX÷00Australien 010ralien0250000000001000NSL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷hCNCCdHJ¬AD÷1077922800¬ADE÷1077922800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Knights¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Knights¬JA÷d6hcuH5s¬WU÷new-zealand-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬JB÷Esm2vyLm¬WV÷brisbane-roar¬AH÷3¬~AA÷W2MGBGWP¬AD÷1077922800¬ADE÷1077922800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷hYo6wezf¬WU÷perth-glory¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAR¬AF÷Marconi Stallions¬JB÷neoAxFk0¬WV÷marconi-stallions¬AH÷1¬~AA÷vPHDkZ96¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷vVLWOeL0¬WU÷melbourne-knights¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Utd¬JB÷84QzOFz7¬WV÷sydney-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0YI9jFf0¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Spirit¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Spirit¬JA÷IFXNQHjl¬WU÷northern-spirit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷0vNSPy6f¬WV÷adelaide¬AH÷1¬~AA÷YoHHlgPC¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Olympic¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Olympic¬JA÷nePvNZkD¬WU÷sydney-olympic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷l03NoJSD¬WV÷south-melbourne¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nkLLmDvJ¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wollongong Wolves¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wollongong Wolves¬JA÷0z7RpwrK¬WU÷wollongong¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷fc6VqccQ¬WV÷newcastle¬AH÷0¬~
165
fixtures
0
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
HJÄLP: Du befinner dig på NSL 2003/2004 resultat sidan i Fotboll/Australien sektionen. FlashScore.se erbjuder NSL 2003/2004 livescore, slut- och halvtidsresultat, NSL 2003/2004 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom NSL 2003/2004 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). NSL 2003/2004 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!