NHL livescore, resultat, tabeller

Ishockey »USA » NHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Försäsong¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷QDWJYTCR¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/ishockey/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000145000NHL - Försäs015säsong000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷zNzJWd4U¬AD÷1537668000¬ADE÷1537668000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷bHDlZUkl¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷pE9pzBzr¬WU÷san-jose-sharks¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷pn7JIUeg¬AD÷1537666200¬ADE÷1537666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷d64Xhd5R¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷bFjalGDr¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷dWyFXxkO¬AD÷1537664400¬ADE÷1537664400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷lrOEuXCK¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷SYMIviSQ¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷vViovN5t¬AD÷1537660800¬ADE÷1537660800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷pzkzVXrd¬WU÷dallas-stars¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷OQmvUib2¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷SACEJAtm¬AD÷1537657200¬ADE÷1537657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷0vBOfIzF¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷EsFSgxjL¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷8Aq2zu55¬AD÷1537657200¬ADE÷1537657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷tKRILBLl¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷KAQMKVze¬WV÷boston-bruins¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷lKDAKjRt¬AD÷1537657200¬ADE÷1537657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷SQCGdv62¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷6HBKebL8¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷E7nAYIZH¬AD÷1537657200¬ADE÷1537657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷Uu8Dsgr8¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷8W6HtDcE¬WV÷new-york-rangers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷2Xr6ZbKB¬AD÷1537657200¬ADE÷1537657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷2ZFRJkj1¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷GxKVI957¬WV÷nashville-predators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷UJpbyLka¬AD÷1537653600¬ADE÷1537653600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷AyymRXcR¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷CpNEMi6r¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷Crjgx1zg¬AD÷1537642800¬ADE÷1537642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷URSvTgTE¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷SCorSDrL¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷MDNWKa5I¬AD÷1537574400¬ADE÷1537574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷6LBmvxM9¬WU÷nashville-predators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷pCAiwdyG¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷YiikwsLn¬AD÷1537574400¬ADE÷1537574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷dEUWUFb2¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷z5TzUZD8¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷WvRrPWIP¬AD÷1537574400¬ADE÷1537574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷lr8yZzEe¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷SY6uYfT1¬WV÷calgary-flames¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷290Jr3cP¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷xAoSWgEq¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷jDkWVDTk¬WV÷washington-capitals¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷K4NvQC3J¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷tI4Tzcqq¬WU÷ottawa-senators¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷fL8XZGbk¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷GWdbHKaJ¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷dpTdtJLL¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷zyS0uwyS¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷04MzKJKO¬AD÷1537570800¬ADE÷1537570800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷hxAexGjM¬WU÷philadelphia-flyers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷WS8ayz6S¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Sx9TLujC¬AD÷1537497000¬ADE÷1537497000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷AgIvtbic¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷OdMruI63¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷lnAPMLz6¬AD÷1537495200¬ADE÷1537495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷djUdHEEd¬WV÷san-jose-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷3¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷IaVhIfaj¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷xtbfI0pD¬AD÷1537495200¬ADE÷1537495200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷SAOhsa6F¬WV÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷lKPlrui9¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷86gjJtV6¬AD÷1537491600¬ADE÷1537491600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷8AHtp1Md¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷6ezpqLy3¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷6NKKN1La¬AD÷1537488000¬ADE÷1537488000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷bFlMNGyT¬WU÷minnesota-wild¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷0OzlJzpp¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷hKGGOs6g¬AD÷1537486200¬ADE÷1537486200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷hIoEPx7G¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷4hkIOdMM¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷UFfnKMF0¬AD÷1537484400¬ADE÷1537484400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷GGUfMcUk¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷f7TbLHqd¬WV÷washington-capitals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷bcHCPNjm¬AD÷1537484400¬ADE÷1537484400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷Agd9QIiA¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷W2c5Rbx4¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~~
4
1537697445
58
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - Försäsong¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷QDWJYTCR¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/ishockey/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000145000NHL - Försäs015säsong000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷QoGSj0kn¬AD÷1537729200¬ADE÷1537729200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷l661WSZ6¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷Sd55VnkD¬WV÷st-louis-blues¬AN÷n¬~AA÷neHOitzt¬AD÷1537729200¬ADE÷1537729200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷tt3gYl5f¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷KW1cX8K0¬WV÷detroit-red-wings¬AN÷n¬~AA÷Ox6NHlBa¬AD÷1537747200¬ADE÷1537747200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷Sle3mzTl¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷6uf7nfre¬WV÷edmonton-oilers¬AN÷n¬~AA÷MD9ykvKb¬AD÷1537830000¬ADE÷1537830000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷YXALyOBn¬WU÷new-york-rangers¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷CO9PzrRh¬WV÷new-jersey-devils¬AN÷n¬~AA÷8A5XkK4h¬AD÷1537830000¬ADE÷1537830000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷U1qlfWRD¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷vBBHx4dt¬WV÷boston-bruins¬AN÷n¬~AA÷Ia5RG8Q5¬AD÷1537831800¬ADE÷1537831800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷l4qCoEc1¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷0vmGpYC7¬WV÷montreal-canadiens¬AN÷n¬~AA÷Gz9ulbZ4¬AD÷1537835400¬ADE÷1537835400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷8j3YYLe5¬WV÷minnesota-wild¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷Ua4UZ1ta¬WU÷dallas-stars¬AN÷n¬~AA÷W29VFSuC¬AD÷1537837200¬ADE÷1537837200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷Esyb9Hk8¬WU÷calgary-flames¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷hYZ18y5E¬WV÷winnipeg-jets¬AN÷n¬~AA÷ERbzFneI¬AD÷1537837200¬ADE÷1537837200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷A9U67eKK¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷l0TA6FZQ¬WV÷vancouver-canucks¬AN÷n¬~AA÷zwPtnx4H¬AD÷1537840800¬ADE÷1537840800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷budoWJuO¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷xWfkVweU¬WV÷arizona-coyotes¬AN÷n¬~AA÷fR7qmIlB¬AD÷1537840800¬ADE÷1537840800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷2D2xYuBB¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷GG6tXaQH¬WV÷colorado-avalanche¬AN÷n¬~AA÷pCEGuzso¬AD÷1537916400¬ADE÷1537916400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷rowBnuQ4¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷MyxFoauB¬WV÷columbus-blue-jackets¬AN÷n¬~AA÷8jNlpGYT¬AD÷1537918200¬ADE÷1537918200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷zLZ2l1eh¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷lOw7mLAb¬WV÷florida-panthers¬AN÷n¬~AA÷nHha4JJo¬AD÷1537920000¬ADE÷1537920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷vDWJpJfH¬WU÷nashville-predators¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷I3VNqwAN¬WV÷carolina-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷ETNpodJN¬AD÷1537920000¬ADE÷1537920000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷hdpbkstn¬WV÷washington-capitals¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷E5ofjNQu¬WU÷st-louis-blues¬AN÷n¬~AA÷Q7i33wZi¬AD÷1537921800¬ADE÷1537921800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷CQURrcPT¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷nJLgvHXp¬WV÷detroit-red-wings¬AN÷n¬~AA÷KOoMxjmP¬AD÷1537923600¬ADE÷1537923600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷279o0DCf¬WU÷calgary-flames¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷tb8kaXR0¬WV÷san-jose-sharks¬AN÷n¬~AA÷hIcvE6AO¬AD÷1537923600¬ADE÷1537923600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷6uGx2Zsr¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷KrKt1gcl¬WV÷vancouver-canucks¬AN÷n¬~~
4
1537697445
1321
HJÄLP: Du befinner dig på NHL resultat sidan i Ishockey/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NHL livescore, NHL tabeller och matchdetaljer. Förutom NHL resultat kan du följa fler än 100 ishockeytävlingar från 15+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NHL resultat service uppdateras i realtid.