Baseboll »USA » IL » 2016

results
SA÷6¬~ZA÷USA: IL¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tv05hFpI¬ZD÷p¬ZE÷fm7P2Uq6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷2¬ZL÷/baseboll/usa/il/¬ZX÷09USA 003......0810000000153000IL 002......000¬ZCC÷0¬~AA÷Iwzkroze¬AD÷1473098700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬WU÷charlotte-knights¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷1¬BQ÷0¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Braves¬WV÷gwinnett-braves¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷zFppqRKl¬AD÷1473096900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬WV÷rochester-red-wings¬WG÷4¬WI÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷15¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷3¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬AN÷n¬~AA÷rH55j9SE¬AD÷1473095100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUR¬AE÷Durham Bulls¬WU÷durham-bulls¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬WV÷norfolk-tides¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷15¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷2¬AN÷n¬~AA÷QueAkTsL¬AD÷1473095100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville Bats¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬WV÷indianapolis-indians¬WG÷3¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville Bats¬WU÷louisville-bats¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬AN÷n¬~AA÷dOotp75r¬AD÷1473095100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pawtucket Red Sox¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAW¬AE÷Pawtucket Red Sox¬WU÷pawtucket-red-sox¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷2¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bisons¬WV÷buffalo-bisons¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷4WgElmcR¬AD÷1473095100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Mud Hens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬WU÷toledo-mud-hens¬WF÷10¬WH÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷2¬BQ÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬WV÷columbus-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷14¬WI÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷2¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AN÷n¬~AA÷Wt21ikD8¬AD÷1473091500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Scranton/WB¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Chiefs¬WV÷syracuse-chiefs¬WG÷9¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬AM÷Spelat 1 extra inning.¬AN÷n¬~AA÷IwEJS5z8¬AD÷1473030300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Knights¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬WU÷charlotte-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷16¬WH÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷3¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Braves¬WV÷gwinnett-braves¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: IL - Slutspel¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷z1a9iZaO¬ZD÷p¬ZE÷fm7P2Uq6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷11¬ZL÷/baseboll/usa/il/¬ZX÷09USA 003......0810000000208000IL - Slutspe013utspel000¬ZCC÷0¬~AA÷KIn9kTad¬AD÷1474067100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwinnett Braves¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Braves¬WU÷gwinnett-braves¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬WG÷6¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬AM÷Fjärde rundan. Scranton/Wilkes-Barre RailRiders vinner serien 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷A12PB1R4¬AD÷1473980700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwinnett Braves¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Braves¬WU÷gwinnett-braves¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AM÷Tredje rundan. Scranton/Wilkes-Barre RailRiders leder serien 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷GnyEpjWr¬AD÷1473892500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Scranton/WB¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷1¬WH÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Braves¬WV÷gwinnett-braves¬WG÷3¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AM÷Andra rundan. Serien oavgjord 1-1.¬AN÷n¬~AA÷dhsRs60e¬AD÷1473806100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Scranton/WB¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷0¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Braves¬WV÷gwinnett-braves¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷13¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬AM÷Första rundan.¬AN÷n¬~AA÷CKy3NiqU¬AD÷1473548700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwinnett Braves¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Braves¬WU÷gwinnett-braves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷13¬WH÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷1¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬WV÷columbus-clippers¬WG÷9¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬AM÷Fjärde rundan. Gwinnett Braves vinner serien 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷t2zQDsR9¬AD÷1473462300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwinnett Braves¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Braves¬WU÷gwinnett-braves¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷12¬WH÷1¬AG÷11¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷6¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬WV÷columbus-clippers¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬AM÷Tredje rundan. Gwinnett Braves leder serien 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷lh7hQmj4¬AD÷1473460500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Scranton/WB¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WF÷13¬WH÷0¬AG÷11¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬WG÷10¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AM÷Tredje rundan. Scranton/Wilkes-Barre RailRiders vinner serien 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷A18lRTzb¬AD÷1473375900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WF÷4¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷0¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷2¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬AM÷Andra rundan. Scranton/Wilkes-Barre RailRiders leder serien 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷SbWLENB3¬AD÷1473374100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Clippers¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬WU÷columbus-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷7¬WH÷0¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷4¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Braves¬WV÷gwinnett-braves¬WG÷12¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷1¬AM÷Andra rundan. Serien oavgjord 1-1.¬AN÷n¬~AA÷tS3pS9Li¬AD÷1473289500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WF÷4¬WH÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷6¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬AM÷Första rundan.¬AN÷n¬~AA÷pzsHF3dc¬AD÷1473287700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Clippers¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬WU÷columbus-clippers¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Braves¬WV÷gwinnett-braves¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷1¬AM÷Första rundan.¬AN÷n¬~
6
1480955652
1016
fixtures
6
1480955652
0
HJÄLP: Du befinner dig på IL 2016 resultat sidan i Baseboll/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder IL 2016 livescore, IL 2016 tabeller och matchdetaljer. Förutom IL 2016 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. IL 2016 resultatservice uppdateras i realtid.