Basket »Israel » Israel Cup » 2017/2018

results
3
1508218923
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: Israel Cup¬ZEE÷WSOO04ST¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷hEml0Ts8¬ZD÷p¬ZE÷KSTp0qTp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WSOO04ST¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/israel/israel-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0010000000169000Israel Cup 010el Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷A92uXu6P¬AD÷1508342400¬ADE÷1508342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Afula¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷H. Afula¬WU÷h-afula¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷nVg7SaEt¬AD÷1508344200¬ADE÷1508344200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Raanana¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana¬WU÷maccabi-raanana¬WN÷GIL¬AF÷Gilboa Galil¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷UgqCRJTn¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Kiryat Ata¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Kiryat Ata¬WU÷elitzur-kiryat-ata¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬WV÷maccabi-rishon¬AN÷n¬~AA÷xKnKPcba¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elitzur Yavne¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELI¬AE÷Elitzur Yavne¬WU÷elitzur-yavne¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~AA÷GAoOOHD5¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Galil Elion Safed¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬WV÷ironi-nahariya¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Galil Elion Safed¬WU÷hapoel-galil-elion-safed¬AN÷n¬~AA÷8prGQwqg¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ramat Gan¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Ramat Gan¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬WV÷hapoel-haifa¬AN÷n¬~AA÷bZzTNyTB¬AD÷1508428800¬ADE÷1508428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Motzkin¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Motzkin¬WU÷maccabi-kiryat-motzkin¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬WV÷ironi-nes-ziona¬AN÷n¬~AA÷td144mSj¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Kiryat Gat¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Kiryat Gat¬WU÷maccabi-kiryat-gat¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷A9vXMerI¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rehovot¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rehovot¬WU÷maccabi-rehovot¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Kfar Saba Kohav Yair¬WV÷hapoel-kfar-saba-kohav-yair¬AN÷n¬~AA÷25205TCp¬AD÷1508430600¬ADE÷1508430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Migdal Haemek¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷M. Hod Hasharon¬WV÷maccabi-hod-hasharon¬WM÷KFA¬AE÷Migdal Haemek¬WU÷hapoel-migdal-haemek¬AN÷n¬~
3
1508218923
10
HJÄLP: Du befinner dig på Israel Cup 2017/2018 resultat sidan i Basket/Israel sektionen. FlashScore.se erbjuder Israel Cup 2017/2018 livescore, Israel Cup 2017/2018 tabeller och matchdetaljer. Förutom Israel Cup 2017/2018 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). Israel Cup 2017/2018 resultatservice uppdateras i realtid.