Fotboll »Spanien » Copa del Rey » 2017/2018

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SPANIEN: Copa del Rey¬ZEE÷lnb8EJRp¬ZB÷176¬ZY÷Spanien¬ZC÷Kv633bIB¬ZD÷p¬ZE÷j3j9iHHE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷176_lnb8EJRp¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/spanien/copa-del-rey/¬ZX÷00Spanien 007panien0110000000169000Copa del Rey012el Rey000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spanien¬~AA÷6DkdZClh¬AD÷1504116000¬ADE÷1504116000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leioa¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leioa¬WU÷leioa¬WN÷SAN¬AF÷Santander¬WV÷santander¬AN÷n¬~AA÷6g7DT8IT¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Antequera¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antequera¬WU÷antequera¬WN÷ARC¬AF÷Arcos CF¬WV÷arcos-cf¬AN÷n¬~AA÷KGg0YW3b¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Badalona¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Badalona¬WU÷badalona¬WN÷ELC¬AF÷Elche¬WV÷elche¬AN÷n¬~AA÷Yu95VUmH¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cartagena¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cartagena¬WU÷cartagena¬WN÷UCM¬AF÷UCAM Murcia¬WV÷ucam-murcia¬AN÷n¬~AA÷pb1myZJu¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CD Calahorra¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷CD Calahorra¬WU÷cd-calahorra¬WN÷REA¬AF÷Real Union¬WV÷real-union¬AN÷n¬~AA÷SMUMKDZb¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CF Talavera¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOL¬AF÷Toledo¬WV÷toledo¬WM÷TAL¬AE÷CF Talavera¬WU÷cf-talavera¬AN÷n¬~AA÷Ewg4XjJ4¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formentera¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Formentera¬WU÷formentera¬WN÷TAR¬AF÷Tarazona¬WV÷tarazona¬AN÷n¬~AA÷CAWYHBJH¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷G. Segoviana¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEG¬AE÷G. Segoviana¬WU÷g-segoviana¬WN÷PON¬AF÷Pontevedra¬WV÷pontevedra¬AN÷n¬~AA÷OAySnWIi¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lleida¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLE¬AE÷Lleida¬WU÷lleida¬WN÷MEL¬AF÷Melilla¬WV÷melilla¬AN÷n¬~AA÷rFbuPSQp¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lorca Deportiva¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷Lorca Deportiva¬WU÷lorca-deportiva¬WN÷VIL¬AF÷Villanovense¬WV÷villanovense¬AN÷n¬~AA÷CW79Ul3N¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Murcia¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAC¬AF÷Cacereno¬WV÷cacereno¬WM÷MUR¬AE÷Murcia¬WU÷murcia¬AN÷n¬~AA÷hUi8WAYA¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpic Xativa¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XAT¬AE÷Olimpic Xativa¬WU÷olimpic-xativa¬WN÷UEO¬AF÷Olot¬WV÷ue-olot¬AN÷n¬~AA÷Ol0izgZo¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pena Sport¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Pena Sport¬WU÷pena-sport¬WN÷MIR¬AF÷Mirandes¬WV÷mirandes¬AN÷n¬~AA÷0zTUIi4B¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ponferradina¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Ponferradina¬WU÷ponferradina¬WN÷RAP¬AF÷Rapido de Bouzas¬WV÷rapido-de-bouzas¬AN÷n¬~AA÷6DTQJXl5¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rayo Majadahonda¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAY¬AE÷Rayo Majadahonda¬WU÷rayo-majadahonda¬WN÷UNA¬AF÷Union Adarve¬WV÷union-adarve¬AN÷n¬~AA÷pKxOmC3o¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Fernando¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marbella¬WV÷marbella¬WM÷SFE¬AE÷San Fernando¬WU÷ud-san-fernando¬AN÷n¬~AA÷YPKsGklU¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Torrelavega¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Torrelavega¬WU÷torrelavega¬WN÷DUR¬AF÷SCD Durango¬WV÷scd-durango¬AN÷n¬~AA÷fZLwHVYN¬AD÷1504117800¬ADE÷1504117800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UD Logrones¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOG¬AE÷UD Logrones¬WU÷logrones¬WN÷REA¬AF÷Real Aviles¬WV÷real-aviles¬AN÷n¬~AA÷ED9DbTH3¬AD÷1504629900¬ADE÷1504629900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cadiz CF¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAD¬AE÷Cadiz CF¬WU÷cadiz¬WN÷ALM¬AF÷Almeria¬WV÷almeria¬AN÷n¬~AA÷pbojsSnT¬AD÷1504629900¬ADE÷1504629900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnastic¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnastic¬WU÷gimnastic¬WN÷LUG¬AF÷Lugo¬WV÷lugo¬AN÷n¬~AA÷QiTIxnep¬AD÷1504720800¬ADE÷1504720800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lorca FC¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAH¬AE÷Lorca FC¬WU÷lorca-fc¬WN÷COR¬AF÷Cordoba¬WV÷cordoba¬AN÷n¬~AA÷IoG40kmi¬AD÷1504720800¬ADE÷1504720800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Oviedo¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Oviedo¬WU÷real-oviedo¬WN÷NUM¬AF÷Numancia¬WV÷numancia¬AN÷n¬~AA÷67nnr8XM¬AD÷1504720800¬ADE÷1504720800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reus Deportiu¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REU¬AE÷Reus Deportiu¬WU÷reus-deportiu¬WN÷GIJ¬AF÷Gijon¬WV÷gijon¬AN÷n¬~AA÷hptWojYc¬AD÷1504722600¬ADE÷1504722600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fuenlabrada¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUE¬AE÷Fuenlabrada¬WU÷cf-fuenlabrada¬WN÷MER¬AF÷Merida AD¬WV÷merida-ad¬AN÷n¬~AA÷4rSMy6Aj¬AD÷1504724400¬ADE÷1504724400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huesca¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUE¬AE÷Huesca¬WU÷huesca¬WN÷VAL¬AF÷Valladolid¬WV÷valladolid¬AN÷n¬~AA÷CpmrqlIG¬AD÷1504728000¬ADE÷1504728000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vallecano¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Vallecano¬WU÷vallecano¬WN÷TEN¬AF÷Tenerife¬WV÷tenerife¬AN÷n¬~AA÷EaUvpU2A¬AD÷1504728000¬ADE÷1504728000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaragoza¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAR¬AE÷Zaragoza¬WU÷zaragoza¬WN÷GRA¬AF÷Granada¬WV÷granada¬AN÷n¬~AA÷WlK8a92c¬AD÷1504807200¬ADE÷1504807200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alcorcon¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALC¬AE÷Alcorcon¬WU÷alcorcon¬WN÷CUL¬AF÷Cultural Leonesa¬WV÷cultural-leonesa¬AN÷n¬~AA÷WzuzoAm4¬AD÷1504814400¬ADE÷1504814400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Osasuna¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osasuna¬WU÷osasuna¬WN÷ALB¬AF÷Albacete¬WV÷albacete¬AN÷n¬~
1
1502983965
168
29
Hitta Spanska Cupen, Copa del Rey matcher, morgondagens matcher och hela pågående säsongens spelschema för Spanska Cupen, Copa del Rey. FlashScore.se erbjuder resultat, livescore, slutresultat med aktuella tabeller, head-to-head statistik och oddsjämförelse för Spanska Cupen, Copa del Rey. Förutom Spanska Cupen, Copa del Rey kan du följa över 5000 tävlingar från över 30 sporter världen över med FlashScore.se