Fotboll »Sudanas » Premier League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SUDANAS: Premier League¬ZEE÷C8GbNR5e¬ZB÷178¬ZY÷Sudanas¬ZC÷nLlHU7wt¬ZD÷s¬ZE÷fwWBWyop¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷178_C8GbNR5e¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/sudanas/premier-league/¬ZX÷00Sudanas 007udanas0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sudanas¬~AA÷vgWzTK2E¬AD÷1494176400¬ADE÷1494176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahli Shendi¬ER÷Omgång 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Ahli Shendi¬WU÷ahli-shendi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TRI¬AF÷Triea Albiga¬WV÷triea-albiga¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QkSWT0m8¬AD÷1494176400¬ADE÷1494176400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Madani¬ER÷Omgång 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAD¬AE÷Madani¬WU÷madani¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ALA¬AF÷Hay al-Arab¬WV÷hay-al-arab¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rmfoV4UT¬AD÷1494162000¬ADE÷1494162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Merreikh Club Nyala¬ER÷Omgång 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYA¬AE÷Al Merreikh Club Nyala¬WU÷merikh-nyala¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷RAB¬AF÷Rabita Kosti¬WV÷rabita-kosti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YFVvSvIK¬AD÷1494162000¬ADE÷1494162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Merreikh El-Fasher¬ER÷Omgång 17¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Merreikh El-Fasher¬WU÷merreikh-el-fasher¬AG÷0¬WN÷ALS¬AF÷Al Shorta¬WV÷al-shorta¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷vui2ELmL¬AD÷1494075600¬ADE÷1494075600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hay Al Wadi¬ER÷Omgång 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hay Al Wadi¬WU÷hay-al-wadi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MEK¬AF÷Merikh Kosti¬WV÷merikh-kosti¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4MbkHN32¬AD÷1493830800¬ADE÷1493830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahli Shendi¬ER÷Omgång 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Ahli Shendi¬WU÷ahli-shendi¬AG÷1¬WN÷HIL¬AF÷Hilal El Obied Club¬WV÷hilal-el-obied¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷jJA7hvR1¬AD÷1493830800¬ADE÷1493830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amal Atbara¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AMA¬AE÷Amal Atbara¬WU÷amal-atbara¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷KHA¬AF÷Al Khartoum (Sud)¬WV÷al-khartoum-sud¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷QBatWpFN¬AD÷1493820000¬ADE÷1493820000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Merreikh Club Nyala¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MEK¬AF÷Merikh Kosti¬WV÷merikh-kosti¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷NYA¬AE÷Al Merreikh Club Nyala¬WU÷merikh-nyala¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷0lhbF1YE¬AD÷1493820000¬ADE÷1493820000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triea Albiga¬ER÷Omgång 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Triea Albiga¬WU÷triea-albiga¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HIL¬AF÷Al Hilal Kadougli¬WV÷al-hilal-kadougli¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷rDcgGsJ8¬AD÷1493744400¬ADE÷1493744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahli Khartoum¬ER÷Omgång 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KHA¬AE÷Ahli Khartoum¬WU÷ahli-khartoum¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAD¬AF÷Madani¬WV÷madani¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Y1j6Du3R¬AD÷1493744400¬ADE÷1493744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Hilal¬ER÷Omgång 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal¬WU÷al-hilal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷MER¬AF÷Merreikh El-Fasher¬WV÷merreikh-el-fasher¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷f5dX8aBr¬AD÷1493744400¬ADE÷1493744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El-Ahli Atbara¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELA¬AE÷El-Ahli Atbara¬WU÷el-ahli-atbara¬AG÷0¬WN÷MER¬AF÷Al-Merreikh¬WV÷al-merreikh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷pIVSaMYR¬AD÷1493733600¬ADE÷1493733600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hay Al Wadi¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hay Al Wadi¬WU÷hay-al-wadi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷RAB¬AF÷Rabita Kosti¬WV÷rabita-kosti¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷xG63gKBe¬AD÷1493571600¬ADE÷1493571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El-Ahli Atbara¬ER÷Omgång 16¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELA¬AE÷El-Ahli Atbara¬WU÷el-ahli-atbara¬AG÷0¬WN÷KHA¬AF÷Al Khartoum (Sud)¬WV÷al-khartoum-sud¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷6RWO02JL¬AD÷1493571600¬ADE÷1493571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Triea Albiga¬ER÷Omgång 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HIL¬AF÷Hilal El Obied Club¬WV÷hilal-el-obied¬AH÷0¬WM÷TRI¬AE÷Triea Albiga¬WU÷triea-albiga¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~
1
1495892872
138
fixtures
1
1495892872
0
HJÄLP: Du befinner dig på Sudanska Premier League resultat sidan i Fotboll/Sudanas sektionen. FlashScore.se erbjuder Sudanska Premier League livescore, slut- och halvtidsresultat, Sudanska Premier League tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Sudanska Premier League resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Sudanska Premier League resultatservice uppdateras i realtid.