Futsal »Spanien » Copa del Rey » 2017/2018

Copa del Rey
Loading ...
results
SA÷11¬~ZA÷SPANIEN: Copa del Rey¬ZEE÷l8vAWx7K¬ZB÷176¬ZY÷Spanien¬ZC÷zihS8MyQ¬ZD÷p¬ZE÷8MsxnO3d¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷176_l8vAWx7K¬ZJ÷2¬ZL÷/futsal/spanien/copa-del-rey/¬ZX÷15Spanien 007panien0200000000169000Copa del Rey012el Rey000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spanien¬~AA÷b76hot5c¬AD÷1507749300¬ADE÷1507749300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Noia¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOI¬AE÷Noia¬WU÷noia¬AG÷2¬WN÷OPA¬AF÷O Parrulo¬WV÷o-parrulo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷W0E6NxDj¬AD÷1507748400¬ADE÷1507748400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷G. Pinar Cordoba¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIN¬AE÷G. Pinar Cordoba¬WU÷g-pinar-cordoba¬AG÷2¬WN÷ELP¬AF÷ElPozo Murcia¬WV÷elpozo-murcia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷hAF2OIcp¬AD÷1507748400¬ADE÷1507748400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guardo¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guardo¬WU÷guardo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷RIB¬AF÷Ribera Navarra¬WV÷ribera-navarra¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷p42lnMki¬AD÷1507748400¬ADE÷1507748400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzanares FS¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzanares FS¬WU÷manzanares-fs¬AG÷2¬WN÷NAV¬AF÷Magna Gurpea¬WV÷magna-gurpea-navarra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷CGXZSbkT¬AD÷1507747500¬ADE÷1507747500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Playas de Castellon¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Playas de Castellon¬WU÷playas-de-castellon¬AG÷2¬WN÷PEN¬AF÷FS Peniscola RehabMedic¬WV÷peniscola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷YPYVTvzN¬AD÷1507746600¬ADE÷1507746600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castelldefels¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Castelldefels¬WU÷castelldefels¬AG÷1¬WN÷MAR¬AF÷Catgas Santa Coloma¬WV÷catgas-santa-coloma¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷v3ZRUKKG¬AD÷1507665600¬ADE÷1507665600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenerife¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Gran Canaria¬WV÷gran-canaria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬BB÷5¬BD÷3¬WM÷TEN¬AE÷Tenerife¬WU÷tenerife¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷SSVNV05A¬AD÷1507662000¬ADE÷1507662000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CD Atletico Mengibar¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CD¬AE÷CD Atletico Mengibar¬WU÷cd-atletico-mengibar¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CAR¬AF÷Cartagena¬WV÷plasticos-romero-cartagena¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷6DsFXMzb¬AD÷1507662000¬ADE÷1507662000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leganes¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEG¬AF÷Segovia¬WV÷segovia-futsal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬WM÷LEG¬AE÷Leganes¬WU÷leganes¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷p4tJWtj4¬AD÷1507662000¬ADE÷1507662000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Betis¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BET¬AE÷Real Betis¬WU÷real-betis-fsn¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAL¬AF÷Palma Futsal¬WV÷palma-futsal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷xvwBY2Li¬AD÷1507661100¬ADE÷1507661100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antequera¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CD¬AE÷Antequera¬WU÷antequera¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JAE¬AF÷Jaen¬WV÷jaen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷bmv7Zr6o¬AD÷1507660200¬ADE÷1507660200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burela¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burela¬WU÷burela¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santiago Futsal¬WV÷santiago-futsal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷dr0OAaTp¬AD÷1507660200¬ADE÷1507660200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FS Valdepenas¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FSV¬AE÷FS Valdepenas¬WU÷fs-valdepenas¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ZAR¬AF÷Zaragoza¬WV÷zaragoza¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷KM8dFuLT¬AD÷1507658400¬ADE÷1507658400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CD Rivas¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CD¬AE÷CD Rivas¬WU÷cd-rivas¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷LEV¬AF÷Levante¬WV÷levante-ud-dm¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~
11
1508390473
14
fixtures
SA÷11¬~ZA÷SPANIEN: Copa del Rey¬ZEE÷l8vAWx7K¬ZB÷176¬ZY÷Spanien¬ZC÷zihS8MyQ¬ZD÷p¬ZE÷8MsxnO3d¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷176_l8vAWx7K¬ZJ÷2¬ZL÷/futsal/spanien/copa-del-rey/¬ZX÷15Spanien 007panien0200000000169000Copa del Rey012el Rey000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spanien¬~AA÷OA1ZpN7p¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CD Rivas¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Catgas Santa Coloma¬WV÷catgas-santa-coloma¬WM÷CD¬AE÷CD Rivas¬WU÷cd-rivas¬AN÷n¬~AA÷8zgt8g9t¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ElPozo Murcia¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷ElPozo Murcia¬WU÷elpozo-murcia¬WN÷CAR¬AF÷Cartagena¬WV÷plasticos-romero-cartagena¬AN÷n¬~AA÷jaro7DOn¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gran Canaria¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Gran Canaria¬WU÷gran-canaria¬WN÷JAE¬AF÷Jaen¬WV÷jaen¬AN÷n¬~AA÷Uksk6Xwg¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guardo¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guardo¬WU÷guardo¬WN÷NAV¬AF÷Magna Gurpea¬WV÷magna-gurpea-navarra¬AN÷n¬~AA÷bPog5iga¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Movistar Inter¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOV¬AE÷Movistar Inter¬WU÷movistar-inter¬WN÷PEN¬AF÷FS Peniscola RehabMedic¬WV÷peniscola¬AN÷n¬~AA÷Kvz23VNB¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷O Parrulo¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OPA¬AE÷O Parrulo¬WU÷o-parrulo¬WN÷ZAR¬AF÷Zaragoza¬WV÷zaragoza¬AN÷n¬~AA÷WEw62kwI¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palma Futsal¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Palma Futsal¬WU÷palma-futsal¬WN÷BAR¬AF÷Barcelona¬WV÷barcelona¬AN÷n¬~AA÷xGpc4B85¬AD÷1508860800¬ADE÷1508860800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Segovia¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santiago Futsal¬WV÷santiago-futsal¬WM÷SEG¬AE÷Segovia¬WU÷segovia-futsal¬AN÷n¬~
11
1508390473
8
HJÄLP: Du befinner dig på Copa del Rey 2017/2018 resultat sidan i Futsal/Spanien sektionen. FlashScore.se erbjuder Copa del Rey 2017/2018 livescore, Copa del Rey 2017/2018 tabeller och matchdetaljer. Förutom Copa del Rey 2017/2018 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. Copa del Rey 2017/2018 resultatservice uppdateras i realtid.