Rugby Union »Australien » NRC » 2017

results
8
1503073748
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷AUSTRALIEN: NRC¬ZEE÷4Yshop63¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷6mA7z2VA¬ZD÷p¬ZE÷fa1vW87a¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_4Yshop63¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-union/australien/nrc/¬ZX÷10Australien 010ralien0350000000169000NRC 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷dfGDPIAA¬AD÷1504321200¬ADE÷1504321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬WU÷canberra-vikings¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Country¬WV÷queensland-country¬AN÷n¬~AA÷zoFHOxQG¬AD÷1504328400¬ADE÷1504328400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷FIJ¬AF÷Fiji Warriors¬WV÷fiji-warriors¬AN÷n¬~AA÷Sfhp7Afq¬AD÷1504414800¬ADE÷1504414800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Sydney Rams¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Sydney Rams¬WU÷western-sydney-rams¬WN÷NSW¬AF÷NSW Country Eagles¬WV÷nsw-country-eagles¬AN÷n¬~AA÷6oil6U9k¬AD÷1504422000¬ADE÷1504422000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Spirit¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Spirit¬WU÷perth-spirit¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Rising¬WV÷melbourne-rising¬AN÷n¬~AA÷lAtg5lPe¬AD÷1504926000¬ADE÷1504926000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queensland Country¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Country¬WU÷queensland-country¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬WV÷brisbane-city¬AN÷n¬~AA÷2Dpc48v2¬AD÷1504933200¬ADE÷1504933200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Rising¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FIJ¬AF÷Fiji Warriors¬WV÷fiji-warriors¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Rising¬WU÷melbourne-rising¬AN÷n¬~AA÷GGYvTiH2¬AD÷1505012400¬ADE÷1505012400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬WU÷canberra-vikings¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬WV÷perth-spirit¬AN÷n¬~AA÷f7XrSBW8¬AD÷1505019600¬ADE÷1505019600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Rays¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Sydney Rays¬WU÷sydney-rays¬WN÷WES¬AF÷Western Sydney Rams¬WV÷western-sydney-rams¬AN÷n¬~AA÷CrSmRVoF¬AD÷1505530800¬ADE÷1505530800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Rays¬ER÷Omgång 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Rising¬WV÷melbourne-rising¬WM÷NOR¬AE÷Sydney Rays¬WU÷sydney-rays¬AN÷n¬~AA÷jZQiQk1L¬AD÷1505538000¬ADE÷1505538000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fiji Warriors¬ER÷Omgång 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji Warriors¬WU÷fiji-warriors¬WN÷NSW¬AF÷NSW Country Eagles¬WV÷nsw-country-eagles¬AN÷n¬~AA÷pdQeP9GR¬AD÷1505617200¬ADE÷1505617200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷Omgång 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Vikings¬WV÷canberra-vikings¬AN÷n¬~AA÷KlHNKTOr¬AD÷1505624400¬ADE÷1505624400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Spirit¬ER÷Omgång 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Spirit¬WU÷perth-spirit¬WN÷WES¬AF÷Western Sydney Rams¬WV÷western-sydney-rams¬AN÷n¬~AA÷2D6SJmvk¬AD÷1506135600¬ADE÷1506135600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NSW Country Eagles¬ER÷Omgång 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NSW¬AE÷NSW Country Eagles¬WU÷nsw-country-eagles¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Vikings¬WV÷canberra-vikings¬AN÷n¬~AA÷t45WI7ge¬AD÷1506142800¬ADE÷1506142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fiji Warriors¬ER÷Omgång 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji Warriors¬WU÷fiji-warriors¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬WV÷perth-spirit¬AN÷n¬~
8
1503073748
36
HJÄLP: Du befinner dig på NRC 2017 resultat sidan i Rugby Union/Australien sektionen. FlashScore.se erbjuder NRC 2017 livescore, NRC 2017 och matchdetaljer. Förutom NRC 2017 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. NRC 2017 resultatservice uppdateras i realtid.