Amerikansk fotboll »USA » NFL » 2017/2018

results
5
1493353663
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - Försäsong¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikansk-fotboll/usa/nfl/¬ZX÷13USA 003......0020000000126000NFL - Försäs015säsong000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷p4nXqzWl¬AD÷1501804800¬ADE÷1501804800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬AN÷n¬~AA÷reWV0S6t¬AD÷1502406000¬ADE÷1502406000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷xIVZanMn¬AD÷1502492400¬ADE÷1502492400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬AN÷n¬~AA÷b7C6bZpr¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷KM0FdDFf¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷tWutrE01¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷n¬~AA÷KMvpsYF7¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AN÷n¬~AA÷SOLz4eNK¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷YP4JeXU0¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷6FKv3FxR¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷6V82IfxE¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷YPSR5Hh8¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~AA÷6w3RgBaD¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷Sn4Nfip7¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AN÷n¬~AA÷p0WV4y8E¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷Ofoyqfoe¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AN÷n¬~AA÷xbBAcg0l¬AD÷1502568000¬ADE÷1502568000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷2wdY8s5H¬AD÷1503014400¬ADE÷1503014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷CzOncp65¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷Yc4HCP5h¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷0AZ2g25U¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷GM9CD5jn¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷Cl3LBqLb¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AN÷n¬~AA÷xWA8Eoyt¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷K0RfeOzI¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷KE6T9NkB¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬AN÷n¬~AA÷2PGafrjO¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷jLZwa6yg¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AN÷n¬~AA÷6B2PA3z5¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷n¬~AA÷tASjd4LB¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷YqPrbQja¬AD÷1503172800¬ADE÷1503172800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AN÷n¬~
5
1493353663
321
HJÄLP: Du befinner dig på NFL resultat sidan i Amerikansk fotboll/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NFL livescore, NFL tabeller och matchdetaljer. Förutom NFL resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. NFL resultatservice uppdateras i realtid.