Rugby League »England » Super League » 2016

results
SA÷19¬~ZA÷ENGLAND: Super League - Vinnarrunda¬ZEE÷QRQyQVpP¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷COR5gluj¬ZD÷t¬ZE÷jNIGMExd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_QRQyQVpP¬ZJ÷47¬ZL÷/rugby-league/england/super-league/¬ZX÷12England 007ngland0000000000167000Super League026rrunda000¬ZCC÷0¬~AA÷SteDPgCp¬AD÷1474813800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castleford Tigers¬ER÷Omgång 7¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAS¬AE÷Castleford Tigers¬WU÷castleford-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷16¬BC÷24¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AH÷26¬BB÷6¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷EZExWeZG¬AD÷1474657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Omgång 7¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷WAR¬AF÷Warrington Wolves¬WV÷warrington-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷10¬BD÷13¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬AN÷n¬~AA÷8dEtVFlN¬AD÷1474657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Helens¬ER÷Omgång 7¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷St Helens¬WU÷st-helens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷12¬BC÷20¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷MaIpUZ3T¬AD÷1474657200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Omgång 7¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷36¬BC÷12¬WN÷CAT¬AF÷Catalans Dragons¬WV÷catalans-dragons¬AH÷24¬BB÷4¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷zqGYWyKA¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Widnes Vikings¬ER÷Omgång 6¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WID¬AE÷Widnes Vikings¬WU÷widnes-vikings¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷HEL¬AF÷St Helens¬WV÷st-helens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷12¬BD÷9¬AN÷n¬~ZA÷ENGLAND: Super League - Slutspel¬ZEE÷QRQyQVpP¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷dxT0HiXd¬ZD÷t¬ZE÷jNIGMExd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QRQyQVpP¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/england/super-league/¬ZX÷12England 007ngland0000000000208000Super League023utspel000¬ZCC÷0¬~AA÷UsDKCra4¬AD÷1475946000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Final¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷12¬BB÷2¬BD÷10¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷23mhwvlH¬AD÷1475262000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Semifinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷HUL¬AF÷Hull FC¬WV÷hull-fc¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷KvbmvKYA¬AD÷1475175600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Semifinal¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷8¬BC÷10¬WN÷HEL¬AF÷St Helens¬WV÷st-helens¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AN÷n¬~ZA÷ENGLAND: Super League - Uppflyttningsslutspel¬ZEE÷QRQyQVpP¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷IwUH4n1A¬ZD÷t¬ZE÷jNIGMExd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QRQyQVpP¬ZJ÷86¬ZL÷/rugby-league/england/super-league/¬ZX÷12England 007ngland0000000000280000Super League036utspel000¬ZCC÷0¬~AA÷CEfutt4b¬AD÷1475330400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hull KR¬ER÷Final¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull KR¬WU÷hull-kr¬AZ÷0¬AG÷18¬AT÷18¬BA÷12¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷SAL¬AF÷Salford Red Devils¬WV÷salford-red-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷19¬AU÷18¬BB÷10¬BD÷8¬BF÷1¬AN÷n¬~ZA÷ENGLAND: Super League - Direktkval¬ZEE÷QRQyQVpP¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷jFQ9h8fd¬ZD÷t¬ZE÷jNIGMExd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷198_QRQyQVpP¬ZJ÷14¬ZL÷/rugby-league/england/super-league/¬ZX÷12England 007ngland0000000000283000Super League025ktkval000¬ZCC÷0¬~AA÷44qDjNG0¬AD÷1474812000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Batley¬ER÷Omgång 7¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BAT¬AE÷Batley¬WU÷batley¬AG÷14¬BA÷4¬BC÷10¬WN÷SAL¬AF÷Salford Red Devils¬WV÷salford-red-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷34¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷rke4hqnl¬AD÷1474812000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Broncos¬ER÷Omgång 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Broncos¬WU÷london-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷46¬BA÷18¬BC÷28¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Rovers¬WV÷featherstone-rovers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷Muf8i31f¬AD÷1474716600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull KR¬ER÷Omgång 7¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUL¬AE÷Hull KR¬WU÷hull-kr¬AG÷22¬BA÷4¬BC÷18¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield¬WV÷huddersfield¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷22¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EFj0gPWs¬AD÷1474570800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷Omgång 7¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷18¬BC÷19¬WN÷LEI¬AF÷Leigh Centurions¬WV÷leigh-centurions¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷UsFTbo9K¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷Omgång 6¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷HUL¬AF÷Hull KR¬WV÷hull-kr¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷I7BPaRgE¬AD÷1474207200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield¬ER÷Omgång 6¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷14¬BC÷8¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Rhinos¬WV÷leeds-rhinos¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬AN÷n¬~
19
1481401260
198
fixtures
19
1481401260
0
HJÄLP: Du befinner dig på Super League 2016 resultat sidan i Rugby League/England sektionen. FlashScore.se erbjuder Super League 2016 livescore, Super League 2016 och matchdetaljer. Förutom Super League 2016 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. Super League 2016 resultatservice uppdateras i realtid.