Basket »USA » NBA Las Vegas Summer League » 2016

NBA Las Vegas Summer League
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas Summer League - Slutspel¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CIzVCA3a¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basket/usa/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04USA 003......0020000000212000NBA Las Vega038utspel000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷Ii5SrPUJ¬AD÷1468890000¬ADE÷1468890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷84¬AU÷77¬BJ÷7¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷27¬BH÷18¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AZ÷0¬AG÷82¬AT÷77¬BI÷5¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷23H8ug8H¬AD÷1468800000¬ADE÷1468800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷79¬BA÷29¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷20¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷11¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷2NwMVHvg¬AD÷1468792800¬ADE÷1468792800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷fknKO645¬AD÷1468720800¬ADE÷1468720800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷91¬AT÷83¬BI÷8¬BA÷29¬BC÷12¬BE÷18¬BG÷24¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AZ÷0¬AH÷83¬AU÷83¬BJ÷0¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷20¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bsHm3axS¬AD÷1468713600¬ADE÷1468713600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷85¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷23¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷28¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷rgHqo0Gq¬AD÷1468706400¬ADE÷1468706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷82¬AT÷79¬BI÷3¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷27¬BG÷18¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AZ÷0¬AH÷81¬AU÷79¬BJ÷2¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷n7B69za1¬AD÷1468699200¬ADE÷1468699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬AV÷1468715274|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AG÷79¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷14¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷OxMJFCFL¬AD÷1468549800¬ADE÷1468549800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷80¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷15¬BG÷13¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷29¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷jk7XMlvn¬AD÷1468548000¬ADE÷1468548000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷21¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷OzVLRwQD¬AD÷1468542600¬ADE÷1468542600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷23¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷IaLNEWUR¬AD÷1468540800¬ADE÷1468540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AH÷60¬BB÷21¬BD÷12¬BF÷12¬BH÷15¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷27¬BG÷16¬AN÷n¬~AA÷AZep1D0S¬AD÷1468535400¬ADE÷1468535400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷22¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷23¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷84¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷rNz3hRBt¬AD÷1468533600¬ADE÷1468533600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷14¬BG÷17¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AH÷74¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷21¬AN÷n¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas Summer League - Förlorarslutspel¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Uw3sCUI5¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basket/usa/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04USA 003......0020000000216000NBA Las Vega046utspel000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷WYT3vahb¬AD÷1468636200¬ADE÷1468636200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷28¬BH÷25¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷25¬AN÷n¬~AA÷jNC6uuwh¬AD÷1468634400¬ADE÷1468634400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷74¬BB÷14¬BD÷15¬BF÷20¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷CWD2tLNo¬AD÷1468629000¬ADE÷1468629000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AG÷66¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷13¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷74¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷bTPKHyoo¬AD÷1468627200¬ADE÷1468627200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷79¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷24¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷lKyOD52O¬AD÷1468621800¬ADE÷1468621800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷28¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷6enJEomI¬AD÷1468620000¬ADE÷1468620000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷S4mFFRXB¬AD÷1468614600¬ADE÷1468614600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NBA D-League¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DLS¬AE÷NBA D-League¬WU÷nba-d-league¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷21¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷76¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷YTYBG7I5¬AD÷1468612800¬ADE÷1468612800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷90¬AT÷84¬BI÷6¬BA÷15¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷84¬BJ÷2¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~
3
1493360114
67
fixtures
3
1493360114
0
HJÄLP: Du befinner dig på NBA Las Vegas Summer League 2016 resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NBA Las Vegas Summer League 2016 livescore, NBA Las Vegas Summer League 2016 tabeller och matchdetaljer. Förutom NBA Las Vegas Summer League 2016 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NBA Las Vegas Summer League 2016 resultatservice uppdateras i realtid.