Basket »USA » NBA Las Vegas Summer League » 2016

NBA Las Vegas Summer League
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas Summer League - Slutspel¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CIzVCA3a¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/basket/usa/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04USA 003......0020000000208000NBA Las Vega038utspel000¬ZCC÷0¬~AA÷Ii5SrPUJ¬AD÷1468890000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AZ÷0¬AG÷82¬AT÷77¬BI÷5¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷19¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷84¬AU÷77¬BJ÷7¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷27¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷23H8ug8H¬AD÷1468800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷79¬BA÷29¬BC÷17¬BE÷13¬BG÷20¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷11¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷2NwMVHvg¬AD÷1468792800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Semifinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷83¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷fknKO645¬AD÷1468720800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬AV÷1468747667|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷91¬AT÷83¬BI÷8¬BA÷29¬BC÷12¬BE÷18¬BG÷24¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AZ÷0¬AH÷83¬AU÷83¬BJ÷0¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷20¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bsHm3axS¬AD÷1468713600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬AV÷1468747686|¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷85¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷23¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷28¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷rgHqo0Gq¬AD÷1468706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬AV÷1468747701|¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷82¬AT÷79¬BI÷3¬BA÷15¬BC÷19¬BE÷27¬BG÷18¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AZ÷0¬AH÷81¬AU÷79¬BJ÷2¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷n7B69za1¬AD÷1468699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Kvartsfinal¬AX÷0¬AV÷1468715274|¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷24¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AG÷79¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷OxMJFCFL¬AD÷1468549800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷80¬BA÷21¬BC÷31¬BE÷15¬BG÷13¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷29¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷jk7XMlvn¬AD÷1468548000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷21¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷69¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷OzVLRwQD¬AD÷1468542600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷21¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷IaLNEWUR¬AD÷1468540800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷8-delsfinal¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AH÷60¬BB÷21¬BD÷12¬BF÷12¬BH÷15¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷27¬BG÷16¬AN÷n¬~ZA÷USA: NBA Las Vegas Summer League - Förlorarslutspel¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷Uw3sCUI5¬ZD÷p¬ZE÷KnpZeNzs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/basket/usa/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04USA 003......0020000000212000NBA Las Vega046utspel000¬ZCC÷0¬~AA÷WYT3vahb¬AD÷1468636200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷88¬BA÷20¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷28¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷jNC6uuwh¬AD÷1468634400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷74¬BB÷14¬BD÷15¬BF÷20¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷CWD2tLNo¬AD÷1468629000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AG÷66¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷13¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷74¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷bTPKHyoo¬AD÷1468627200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷79¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷24¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷lKyOD52O¬AD÷1468621800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷23¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷28¬AN÷n¬~AA÷6enJEomI¬AD÷1468620000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷S4mFFRXB¬AD÷1468614600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NBA D-League¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DLS¬AE÷NBA D-League¬WU÷nba-d-league¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷21¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷76¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷YTYBG7I5¬AD÷1468612800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷90¬AT÷84¬BI÷6¬BA÷15¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷84¬BJ÷2¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~
3
1485146000
67
fixtures
3
1485146000
0
HJÄLP: Du befinner dig på NBA Las Vegas Summer League 2016 resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NBA Las Vegas Summer League 2016 livescore, NBA Las Vegas Summer League 2016 tabeller och matchdetaljer. Förutom NBA Las Vegas Summer League 2016 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NBA Las Vegas Summer League 2016 resultatservice uppdateras i realtid.