Basket »USA » NBA Orlando Summer League » 2016

NBA Orlando Summer League
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA Orlando Summer League¬ZEE÷juBZvuA0¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷O02oBlYB¬ZD÷p¬ZE÷bwqwesjm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_juBZvuA0¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/nba-orlando-summer-league/¬ZX÷04USA 003......0010000000169000NBA Orlando 025League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lSeZhOUl¬AD÷1467925200¬ADE÷1467925200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AG÷58¬BA÷8¬BC÷12¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷f5dVg4Fr¬AD÷1467918000¬ADE÷1467918000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando White¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando White¬WU÷orlando-white¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷11¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷69¬BB÷27¬BD÷19¬BF÷9¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷IuZ1BWpG¬AD÷1467910800¬ADE÷1467910800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Blue¬WU÷orlando-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷29¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷94¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷17¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷04vcCCV9¬AD÷1467838800¬ADE÷1467838800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷18¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AH÷71¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷9¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷MDugDhG3¬AD÷1467831600¬ADE÷1467831600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷81¬BA÷17¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷25¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷15¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷SjtkEY0c¬AD÷1467824400¬ADE÷1467824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AG÷90¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷ORL¬AF÷Orlando White¬WV÷orlando-white¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷95¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷GGxoFEoi¬AD÷1467752400¬ADE÷1467752400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬WU÷indiana-pacers¬AG÷76¬BA÷25¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷23¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷EBb2jV8j¬AD÷1467745200¬ADE÷1467745200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷92¬AT÷84¬BI÷8¬BA÷20¬BC÷24¬BE÷17¬BG÷23¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬WV÷los-angeles-clippers¬AZ÷0¬AH÷84¬AU÷84¬BJ÷0¬BB÷24¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷zLabiBgp¬AD÷1467738000¬ADE÷1467738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷17¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Blue¬WV÷orlando-blue¬AH÷68¬BB÷26¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷12¬AN÷n¬~ZA÷USA: NBA Orlando Summer League - Slutspel¬ZEE÷juBZvuA0¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2i1kA8mI¬ZD÷p¬ZE÷bwqwesjm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_juBZvuA0¬ZJ÷11¬ZL÷/basket/usa/nba-orlando-summer-league/¬ZX÷04USA 003......0010000000225000NBA Orlando 036utspel000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷ABmDrSD8¬AD÷1468008000¬ADE÷1468008000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷9:e plats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷77¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷106¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷MefVJry8¬AD÷1468000800¬ADE÷1468000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Blue¬ER÷7:e plats¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷85¬BB÷24¬BD÷13¬BF÷27¬BH÷21¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Blue¬WU÷orlando-blue¬AG÷79¬BA÷11¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷31¬AN÷n¬~AA÷nw2IMpik¬AD÷1467993600¬ADE÷1467993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando White¬ER÷Final¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AZ÷0¬AH÷84¬AU÷84¬BJ÷0¬BB÷26¬BD÷12¬BF÷22¬BH÷24¬WM÷ORL¬AE÷Orlando White¬WU÷orlando-white¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷87¬AT÷84¬BI÷3¬BA÷26¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷0t6ML46e¬AD÷1467986400¬ADE÷1467986400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷3:e plats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷86¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷19¬BF÷18¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷r5eRKOL1¬AD÷1467979200¬ADE÷1467979200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷5:e plats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷97¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷30¬BG÷28¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AH÷92¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷18¬BH÷20¬AN÷n¬~
3
1495721782
25
fixtures
3
1495721782
0
HJÄLP: Du befinner dig på NBA Orlando Summer League 2016 resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NBA Orlando Summer League 2016 livescore, NBA Orlando Summer League 2016 tabeller och matchdetaljer. Förutom NBA Orlando Summer League 2016 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NBA Orlando Summer League 2016 resultatservice uppdateras i realtid.