Basket »USA » WNBA » 2017

results
3
1493004706
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0nVqeKPL¬ZD÷p¬ZE÷AklzuUB6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/wnba/¬ZX÷04USA 003......0100000000157000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SK3d25eB¬AD÷1494702000¬ADE÷1494702000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty D¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars D¬WV÷san-antonio-stars¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty D¬WU÷new-york-liberty¬AN÷n¬~AA÷Aqg11PAH¬AD÷1494709200¬ADE÷1494709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks D¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm D¬WV÷seattle-storm¬AN÷n¬~AA÷8UB40qQN¬AD÷1494716400¬ADE÷1494716400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun D¬WU÷connecticut-sun¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream D¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷2iB8a3uU¬AD÷1494788400¬ADE÷1494788400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics D¬WU÷washington-mystics¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars D¬WV÷san-antonio-stars¬AN÷n¬~AA÷40czeNmo¬AD÷1494799200¬ADE÷1494799200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury D¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings D¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷tItJJ6Qo¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx D¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky D¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷K8uNIQuh¬AD÷1494802800¬ADE÷1494802800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm D¬WU÷seattle-storm¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever D¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷EVvRHpeb¬AD÷1495072800¬ADE÷1495072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury D¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever D¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷SYrVG4A4¬AD÷1495148400¬ADE÷1495148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty D¬WU÷new-york-liberty¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx D¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷AcYZFOPA¬AD÷1495238400¬ADE÷1495238400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Stars D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Stars D¬WU÷san-antonio-stars¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury D¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷llXwFruH¬AD÷1495241400¬ADE÷1495241400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky D¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream D¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷dEWsE2fN¬AD÷1495247400¬ADE÷1495247400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks D¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics D¬WV÷washington-mystics¬AN÷n¬~AA÷z5VoDM9T¬AD÷1495321200¬ADE÷1495321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever D¬WU÷indiana-fever¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun D¬WV÷connecticut-sun¬AN÷n¬~AA÷tn8E8tIp¬AD÷1495324800¬ADE÷1495324800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings D¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx D¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings D¬WU÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷fkCI70Xj¬AD÷1495393200¬ADE÷1495393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream D¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream D¬WU÷atlanta-dream¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky D¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~
3
1493004706
204
HJÄLP: Du befinner dig på WNBA 2017 resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder WNBA 2017 livescore, WNBA 2017 tabeller och matchdetaljer. Förutom WNBA 2017 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). WNBA 2017 resultatservice uppdateras i realtid.