Rugby League »Australien » Holden Cup » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIEN: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australien/holden-cup/¬ZX÷12Australien 010ralien0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷A3VULvT0¬AD÷1498360500¬ADE÷1498360500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Omgång 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷d0RQMKDf¬AD÷1498347900¬ADE÷1498347900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George Illawarra U20¬ER÷Omgång 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George Illawarra U20¬WU÷st-george-illawarra-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷EyxMN0bl¬AD÷1498281300¬ADE÷1498281300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Omgång 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AG÷20¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos U20¬WV÷brisbane-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷zowIOtqr¬AD÷1498272300¬ADE÷1498272300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys U20¬ER÷Omgång 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys U20¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷QBinU2LK¬AD÷1498203300¬ADE÷1498203300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Omgång 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷14¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷42jjTMzR¬AD÷1498196700¬ADE÷1498196700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Omgång 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷rm2sVr6E¬AD÷1497757500¬ADE÷1497757500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Omgång 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AG÷30¬BA÷30¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra-dragons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷12¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷UqbwWOj8¬AD÷1497683700¬ADE÷1497683700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks U20¬ER÷Omgång 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks U20¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷GtAe7uE7¬AD÷1497676200¬ADE÷1497676200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Omgång 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷20¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬AN÷n¬~AA÷xjBi8Lb1¬AD÷1497598500¬ADE÷1497598500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Omgång 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans U20¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷18¬AN÷n¬~AA÷KEGn91qe¬AD÷1497239100¬ADE÷1497239100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Omgång 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷26¬WN÷GEO¬AF÷St. George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra-dragons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬AN÷n¬~AA÷tOHrAsUl¬AD÷1497152700¬ADE÷1497152700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers U20¬ER÷Omgång 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters U20¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers U20¬WU÷wests-tigers¬AG÷28¬AN÷n¬~AA÷n1IvBNEr¬AD÷1497063600¬ADE÷1497063600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Omgång 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders U20¬WV÷canberra-raiders¬AH÷22¬AN÷n¬~AA÷jsyCSkpG¬AD÷1497062400¬ADE÷1497062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Omgång 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷18¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷pIRct6Ap¬AD÷1497060000¬ADE÷1497060000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Omgång 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬AG÷4¬AN÷n¬~~
19
1498386637
117
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIEN: Holden Cup¬ZEE÷8MG35JIL¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷fgnNXudA¬ZD÷p¬ZE÷viaTxjHR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_8MG35JIL¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australien/holden-cup/¬ZX÷12Australien 010ralien0350000000169000Holden Cup 010en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷4QUYKbr7¬AD÷1498721700¬ADE÷1498721700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels U20¬WU÷parramatta-eels¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs U20¬WV÷canterbury-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷rHTxKIcD¬AD÷1498801500¬ADE÷1498801500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans U20¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷GEO¬AF÷St. George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra-dragons¬AN÷n¬~AA÷KYCLr2zE¬AD÷1498806600¬ADE÷1498806600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm U20¬WV÷melbourne-storm¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos U20¬WU÷brisbane-broncos¬AN÷n¬~AA÷bPBPsMkK¬AD÷1498869900¬ADE÷1498869900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks U20¬WV÷cronulla-sharks¬AN÷n¬~AA÷hnBTtt5Q¬AD÷1498878000¬ADE÷1498878000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly-Warringah U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly-Warringah U20¬WU÷manly-warringah-sea-eagles¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors U20¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷Sv2ex0Ds¬AD÷1498893300¬ADE÷1498893300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys U20¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬AN÷n¬~AA÷A3i0yKSm¬AD÷1498959900¬ADE÷1498959900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights U20¬WU÷newcastle-knights¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers U20¬WV÷wests-tigers¬AN÷n¬~AA÷lfj4zvrf¬AD÷1498967100¬ADE÷1498967100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs U20¬ER÷Omgång 17¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs U20¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷ITf8Zcc0¬AD÷1499412900¬ADE÷1499412900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters U20¬ER÷Omgång 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters U20¬WU÷sydney-roosters¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs U20¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷n¬~AA÷dKgCYHC6¬AD÷1499483700¬ADE÷1499483700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers U20¬ER÷Omgång 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers U20¬WU÷penrith-panthers¬WN÷MAN¬AF÷Manly-Warringah U20¬WV÷manly-warringah-sea-eagles¬AN÷n¬~AA÷vqqHXySC¬AD÷1499489100¬ADE÷1499489100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm U20¬ER÷Omgång 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm U20¬WU÷melbourne-storm¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels U20¬WV÷parramatta-eels¬AN÷n¬~AA÷hnmLWesJ¬AD÷1499563800¬ADE÷1499563800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs U20¬ER÷Omgång 18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs U20¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights U20¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷ptz7faZP¬AD÷1500011100¬ADE÷1500011100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors U20¬ER÷Omgång 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors U20¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers U20¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷6ky3euKJ¬AD÷1500017700¬ADE÷1500017700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders U20¬ER÷Omgång 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders U20¬WU÷canberra-raiders¬WN÷GEO¬AF÷St. George Illawarra U20¬WV÷st-george-illawarra-dragons¬AN÷n¬~
19
1498386637
26
HJÄLP: Du befinner dig på Holden Cup 2017 resultat sidan i Rugby League/Australien sektionen. FlashScore.se erbjuder Holden Cup 2017 livescore, Holden Cup 2017 och matchdetaljer. Förutom Holden Cup 2017 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. Holden Cup 2017 resultatservice uppdateras i realtid.