Aiteo Cup 2019 Senaste Resultaten, Aiteo Cup 2019 Pågående Säsongens Resultat

Fotboll Nigeria

Aiteo Cup
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: Aiteo Cup¬ZEE÷AoWj7MNJ¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷hfwZlZGG¬ZD÷c¬ZE÷CdwA4pus¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷143_AoWj7MNJ¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/nigeria/aiteo-cup/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0030000000001000Aiteo Cup 009eo Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷bD18X7xj¬AD÷1564326000¬ADE÷1564326000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Niger Tornadoes¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1564005610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger Tornadoes¬JA÷02FI5P3d¬WU÷niger-tornadoes¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars (Nga)¬JB÷27g1U8tc¬WV÷kano-pillars-nga¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SYjRlAwA¬AD÷1562248800¬ADE÷1562248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calabar Rovers¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Calabar Rovers¬JA÷OzeWtWiJ¬WU÷calabar-rovers¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars (Nga)¬JB÷OEcvkTqt¬WV÷kano-pillars-nga¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷EVnNkjO3¬AD÷1562248800¬ADE÷1562248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562255677¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷IwhOrhN6¬WU÷rivers-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes¬JB÷C0iSsCxD¬WV÷niger-tornadoes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷KSsHDyJG¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bendel¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷WbBJ603m¬WU÷bendel¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷QLAN5KIg¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EksLCeYM¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kano Pillars (Nga)¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561737716¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kano Pillars (Nga)¬JA÷4C9R4vYa¬WU÷kano-pillars-nga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷pOQO3bm6¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QTl8Fcl4¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lobi Stars¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561739363¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOB¬AE÷Lobi Stars¬JA÷p8x1lJmJ¬WU÷lobi-stars¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DOL¬AF÷Rivers United¬JB÷YNVrD2QJ¬WV÷rivers-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8hvDEH3A¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Niger Tornadoes¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561739071¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger Tornadoes¬JA÷CEUnCMuQ¬WU÷niger-tornadoes¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SMA¬AF÷Smart City¬JB÷Ie7F7tls¬WV÷smart-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷82ktxdHq¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561395611¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷baUgVg64¬WU÷efcc-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷hMTcUDLA¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UHwkzznd¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kano Pillars (Nga)¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561396832¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kano Pillars (Nga)¬JA÷SvMARB5T¬WU÷kano-pillars-nga¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KWA¬AF÷Kwara¬JB÷pK8xNVDp¬WV÷kwara¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jRvoyGWk¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Plateau United¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Plateau United¬JA÷WCS1TXzH¬WU÷plateau-united¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷llN6SijN¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Y9bEtx9S¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bendel¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷2XzoXFyh¬WU÷bendel¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷pdQkWZjb¬WV÷el-kanemi-warriors¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷4U6cpK93¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cynosure¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CYN¬AE÷Cynosure¬JA÷Ma0CIGMb¬WU÷cynosure¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes¬JB÷vyeHHzx5¬WV÷niger-tornadoes¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬~AA÷0d06rbvG¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lobi Stars¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABI¬AF÷Abia Warriors¬JB÷8GnYDhyU¬WV÷abia-warriors¬AH÷1¬WM÷LOB¬AE÷Lobi Stars¬JA÷QicTEYLN¬WU÷lobi-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬~AA÷vmaAsIgM¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Smart City¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMA¬AE÷Smart City¬JA÷APYa9Cqo¬WU÷smart-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷OtxsYeMo¬WV÷shooting-stars¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rL51qvP9¬AD÷1561298400¬ADE÷1561298400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561306868¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warri Wolves¬JB÷IRgLGfiB¬WV÷warri-wolves¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷ClgPFE6H¬WU÷rivers-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷C6dpt9pD¬AD÷1561042800¬ADE÷1561042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukola Babes¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars (Nga)¬JB÷nH2rTkP9¬WV÷kano-pillars-nga¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬WM÷ABS¬AE÷Bukola Babes¬JA÷8Q3vUV93¬WU÷abs¬AG÷0¬~AA÷GK0PpXVs¬AD÷1561042800¬ADE÷1561042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kogi¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷KtgaXqab¬WU÷kogi-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plateau United¬JB÷bXi3W3E4¬WV÷plateau-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷As0Tqiol¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calabar Rovers¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Calabar Rovers¬JA÷hfi7VNTA¬WU÷calabar-rovers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WIK¬AF÷Wikki Tourist¬JB÷4UfBUsqH¬WV÷wikki-tourists¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷8EwbUBo1¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Delta Force¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷Delta Force¬JA÷ATQ9MSpt¬WU÷delta-force¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CYN¬AF÷Cynosure¬JB÷lKPDLn0n¬WV÷cynosure¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dzKhjg8K¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekiti United¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Ekiti United¬JA÷YkKtF2qU¬WU÷ekiti-united¬AG÷2¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷ABB8AMio¬WV÷bendel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷xQ3JyfgR¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enugu Rangers¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENU¬AE÷Enugu Rangers¬JA÷bixBOFGQ¬WU÷enugu-rangers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LOB¬AF÷Lobi Stars¬JB÷00OxKZOs¬WV÷lobi-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷jwT2TV07¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gombe United¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gombe United¬JA÷rsPHK6Fh¬WU÷gombe-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes¬JB÷dpTLJQUb¬WV÷niger-tornadoes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷IqLliZhE¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Katsina Utd¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷Katsina Utd¬JA÷CzWXGOEH¬WU÷katsina-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷jRUyGrUN¬WV÷shooting-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UNvfViWf¬AD÷1560956400¬ADE÷1560956400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷dnKcFBwD¬WU÷rivers-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AKW¬AF÷Akwa United¬JB÷zwJ1EVhJ¬WV÷akwa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rXitskV6¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Crown FC¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown FC¬JA÷000WViui¬WU÷crown-fc¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KWA¬AF÷Kwara¬JB÷E34zVBfc¬WV÷kwara¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MH3XrB0f¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷ngpGT1bN¬WU÷efcc-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Stars¬JB÷QqqKSLDT¬WV÷sunshine-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r7tnXD1r¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷UZStJgvl¬WU÷gateway-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ABI¬AF÷Abia Warriors¬JB÷8QRpIDgf¬WV÷abia-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4tX6SkGD¬AD÷1560952800¬ADE÷1560952800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Smart City¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMA¬AE÷Smart City¬JA÷v9IQIpp5¬WU÷smart-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ENY¬AF÷Enyimba (Nga)¬JB÷IaHUH4aB¬WV÷enyimba-nga¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4tgxrVF0¬AD÷1560949200¬ADE÷1560949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷IyynOuMp¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nasarawa¬JB÷dSZkNayi¬WV÷nasarawa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷McujWXGl¬AD÷1560949200¬ADE÷1560949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ambassador¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warri Wolves¬JB÷2PKgGiO6¬WV÷warri-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬WM÷AMB¬AE÷Ambassador¬JA÷jkHkHX80¬WU÷ambassador¬AG÷0¬~AA÷EBEckDNQ¬AD÷1560949200¬ADE÷1560949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Port Harcourt City¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Harcourt City¬JA÷OEajZ5Uo¬WU÷port-harcourt-city¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷25bfYPqh¬WV÷el-kanemi-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬~AA÷O44jST5q¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ambassador¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMB¬AE÷Ambassador¬JA÷0U7D4Kuh¬WU÷ambassador¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷YOB¬AF÷Yobe Stars¬JB÷fi7H3veb¬WV÷yobe-stars¬AH÷0¬~AA÷AJyziYas¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aspire¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars (Nga)¬JB÷8bVJUSGB¬WV÷kano-pillars-nga¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷ASP¬AE÷Aspire¬JA÷QZuFV815¬WU÷aspire¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷vg4fpTRR¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enyimba (Nga)¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENY¬AE÷Enyimba (Nga)¬JA÷0CEs8gnp¬WU÷enyimba-nga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars Feeders¬JB÷UoJo7D1j¬WV÷kano-pillars-feeders¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ILMFkO37¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Katsina Feeders¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷Katsina Feeders¬JA÷vJHXIVHa¬WU÷katsina-feeders¬AG÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nasarawa¬JB÷YuHyIkX5¬WV÷nasarawa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷W4O7ipZf¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Layin Zomo¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAY¬AE÷Layin Zomo¬JA÷n7NgQDPP¬WU÷layin-zomo¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Stars¬JB÷40PKLXXt¬WV÷sunshine-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷MVlOa8RE¬AD÷1560697200¬ADE÷1560697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police Osogbo¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Police Osogbo¬JA÷xYX9QMJ8¬WU÷police-osogbo¬AG÷0¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷KdNEPtZE¬WV÷el-kanemi-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷INRNW9cS¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abia Warriors¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABI¬AE÷Abia Warriors¬JA÷pMPQtHmo¬WU÷abia-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷HEA¬AF÷Heartland¬JB÷Mw9950Qo¬WV÷heartland¬AH÷0¬~AA÷W6PBZBD9¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enugu Rangers¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENU¬AE÷Enugu Rangers¬JA÷nRsvjLQb¬WU÷enugu-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes Feeder¬JB÷G0nrkut5¬WV÷niger-tornadoes-feeder¬AH÷0¬~AA÷AyeQv7kk¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwandu¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwandu¬JA÷QDnzEqz3¬WU÷gwandu¬AG÷2¬WN÷KAT¬AF÷Katsina Utd¬JB÷KznvD3k9¬WV÷katsina-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷Uy2xx5Z7¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jigawa Golden Stars¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JGS¬AE÷Jigawa Golden Stars¬JA÷lCiF4uck¬WU÷jigawa-golden-stars¬AG÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bendel¬JB÷WzsK3aCe¬WV÷bendel¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷AcOFYVSF¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kebbi¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Kebbi¬JA÷fionlaeB¬WU÷kebbi¬AG÷0¬WN÷LOB¬AF÷Lobi Stars¬JB÷xGzimJAH¬WV÷lobi-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷dUEko9CL¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niger Tornadoes¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger Tornadoes¬JA÷GvwBDFOM¬WU÷niger-tornadoes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷FAS¬AF÷Fasbir¬JB÷b3SFCZwT¬WV÷fasbir¬AH÷0¬~AA÷WU7bQ7zd¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivers United¬JA÷U9aU0xuH¬WU÷rivers-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷MAD¬AF÷Timber Loader¬JB÷xzaYadfN¬WV÷timber-loader¬AH÷0¬~AA÷IcrXcndR¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Setraco United¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SET¬AE÷Setraco United¬JA÷2Jmj6hYg¬WU÷setraco-united¬AG÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plateau United¬JB÷Kfre5Cm0¬WV÷plateau-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷AL62PRk2¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokoto¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokoto¬JA÷GQcxaG9T¬WU÷sokoto-united¬AG÷1¬WN÷AKW¬AF÷Akwa United¬JB÷M7z5fzIp¬WV÷akwa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷ltZ2hQJl¬AD÷1560610800¬ADE÷1560610800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wikki Tourist¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIK¬AE÷Wikki Tourist¬JA÷6Bp72AXI¬WU÷wikki-tourists¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷QAT¬AF÷Qatar FC¬JB÷8GOkRgAJ¬WV÷qatar-fc¬AH÷0¬~AA÷rRAonkcF¬AD÷1560603600¬ADE÷1560603600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Gombe United¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gombe United¬JA÷OWK3FyfA¬WU÷gombe-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷IFE¬AF÷Ifeanyi Ubah¬JB÷IgK7Ee9G¬WV÷fc-ifeanyi-ubah¬~AA÷ADCwlBS2¬AD÷1560603600¬ADE÷1560603600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Walli Flamingoes¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Walli Flamingoes¬JA÷zBv9gfXj¬WU÷walli-flamingoes¬AG÷0¬WN÷DIM¬AF÷Delta Force¬JB÷lESjIwAi¬WV÷delta-force¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷Emj4dfxK¬AD÷1560351600¬ADE÷1560351600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Kwara¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KWA¬AE÷Kwara¬JA÷dflbZj2t¬WU÷kwara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬WN÷KHA¬AF÷Ben Ayade¬JB÷vJw3YAHn¬WV÷ben-ayade¬~AA÷x88fRmLk¬AD÷1559055600¬ADE÷1559055600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warri Wolves¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warri Wolves¬JA÷8fBL2bA4¬WU÷warri-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DOM¬AF÷Doma United¬JB÷jJ0Q1IPA¬WV÷doma-united¬AH÷0¬~AA÷v7qTbStL¬AD÷1559048400¬ADE÷1559048400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kogi¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷U5kr8E3s¬WU÷kogi-united¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AKU¬AF÷Akure City¬JB÷OSln7YIm¬WV÷akure-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷rujK0lC8¬AD÷1558962000¬ADE÷1558962000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Harcourt City¬JB÷bsZ5R242¬WV÷port-harcourt-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷ARuO2JR1¬WU÷spartans-fc-of-lagos¬AG÷0¬~AA÷l4BsmVs9¬AD÷1558882800¬ADE÷1558882800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cynosure¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CYN¬AE÷Cynosure¬JA÷S4RfHcPc¬WU÷cynosure¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷ptMaGHv4¬WV÷mighty-jets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷vXSJXkrM¬AD÷1558882800¬ADE÷1558882800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almar¬JB÷rDwaocuU¬WV÷almar¬AH÷0¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷ljvenwQN¬WU÷gateway-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬~AA÷dCLJlrJD¬AD÷1558875600¬ADE÷1558875600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷CWFuH9nC¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ZAB¬AF÷Zabgai¬JB÷U7ApGT1I¬WV÷zabgai¬AH÷1¬~AA÷8Ak8eEiQ¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adamawa Utd¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adamawa Utd¬JA÷I9x7XUWh¬WU÷adamawa-utd¬AG÷0¬WN÷ABS¬AF÷Bukola Babes¬JB÷nqsBWlna¬WV÷abs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬~AA÷zwVbg64r¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amanda¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amanda¬JA÷bosa4W26¬WU÷amanda¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷h8t33jIC¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷AeNBj4l1¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷De-Leo¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷De-Leo¬JA÷riOOKimm¬WU÷de-leo¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷EFC¬AF÷EFCC¬JB÷QFDTJB2g¬WV÷efcc-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷WjqZxoK1¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekiti United¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Ekiti United¬JA÷IT0qA1ZR¬WU÷ekiti-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷EBO¬AF÷Ebonyi¬JB÷z9mB5Lsq¬WV÷ebonyi¬AH÷0¬~AA÷lSgUwR4e¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷vw2uBsKL¬WV÷shooting-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷bRprCN4F¬WU÷osun-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷t2jMumzq¬AD÷1558796400¬ADE÷1558796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yobe Desert Feeders¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOB¬AE÷Yobe Desert Feeders¬JA÷8xIk6XGd¬WU÷yobe-desert-feeders¬AG÷0¬WN÷SMA¬AF÷Smart City¬JB÷CArWEPKd¬WV÷smart-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷0pn0czND¬AD÷1558789200¬ADE÷1558789200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crown FC¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown FC¬JA÷8b9lFmHO¬WU÷crown-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷M1cWwXgP¬WV÷bayelsa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
157
63
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
Help: Följ Aiteo Cup 2019s senaste resultat, dagens resultat och hela pågående säsongens resultat för Aiteo Cup 2019. FlashScore.se erbjuder samtliga slutresultat, livescore, kommande matcher, tabellställning, head-to-head statistik och oddsjämförelse för Aiteo Cup 2019. Förutom resultat i Aiteo Cup 2019 kan du följa över 5000 tävlingar från över 30 sporter världen över på FlashScore.se.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!