NNL 2019/2020 live resultat, livescore, tabeller

Fotboll Nigeria

NNL
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷Spg45qar¬ZD÷c¬ZE÷lpBpik6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000001000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷O0Y8TMOo¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷36 Lion¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷36L¬AE÷36 Lion¬JA÷d4iVMHyh¬WU÷36-lion¬WN÷ABI¬AF÷Abia Comets¬JB÷vTtzMyib¬WV÷abia-comets¬AN÷n¬~AA÷xpfUMx8T¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bendel¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷vNwQUWZS¬WV÷j-atete-fc¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷p0vMVCKM¬WU÷bendel¬AN÷n¬~AA÷MefQ4wno¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collins Edwin¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collins Edwin¬JA÷UcaqaEqo¬WU÷collins-edwin¬WN÷EKI¬AF÷Ekiti United¬JB÷IDhRNcMo¬WV÷ekiti-united¬AN÷n¬~AA÷OtjQNIhN¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crown FC¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown FC¬JA÷j1oDXYkA¬WU÷crown-fc¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷YPzIWh5G¬WV÷bayelsa¬AN÷n¬~AA÷WQyHR0gb¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷QqqnJZzH¬WU÷dynamite-force-fc¬WN÷APE¬AF÷Apex Krane¬JB÷h6FrIgjN¬WV÷apex-krane¬AN÷n¬~AA÷jD3fAaON¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Kanemi¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷El Kanemi¬JA÷vTK46diB¬WU÷el-kanemi-warriors¬WN÷TAR¬AF÷Taraba¬JB÷YkK85G6H¬WV÷taraba¬AN÷n¬~AA÷jTiIPvOA¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷2u5IBiTj¬WU÷gateway-united¬WN÷STO¬AF÷Giant Brillars¬JB÷4pq1zy6i¬WV÷giant-brillars¬AN÷n¬~AA÷2X4RGqut¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Beret¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Beret¬JA÷KbE5c18t¬WU÷green-beret¬WN÷SAM¬AF÷Kebbi¬JB÷xz9AdLNn¬WV÷kebbi¬AN÷n¬~AA÷AHzLQK84¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ibom Youths¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IBO¬AE÷Ibom Youths¬JA÷WdEnHD5T¬WU÷ibom-youths¬WN÷AKA¬AF÷Akajiobi¬JB÷lx1ECXDp¬WV÷akajiobi¬AN÷n¬~AA÷babzFN9h¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kada City¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kada City¬JA÷OjBMgJ75¬WU÷kada-city¬WN÷ABS¬AF÷Bukola Babes¬JB÷6F0RhwNB¬WV÷abs¬AN÷n¬~AA÷Kn8b9JwU¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kwara¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KWA¬AE÷Kwara¬JA÷pQNC4zMN¬WU÷kwara¬WN÷GOM¬AF÷Gombe United¬JB÷SlDH3fyU¬WV÷gombe-united¬AN÷n¬~AA÷xjcvEsPb¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malunfashi¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malunfashi¬JA÷p6aVicxI¬WU÷malunfashi-fc¬WN÷DMD¬AF÷DMD¬JB÷hWbZjHiO¬WV÷dmd¬AN÷n¬~AA÷C8PHdtfO¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nigeria Airforce FC¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Nigeria Airforce FC¬JA÷lMfnh6W0¬WU÷nigeria-airforce-fc¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷WppiiQo7¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AN÷n¬~AA÷UcFoCLgB¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niger Tornadoes¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger Tornadoes¬JA÷AmTmAvhn¬WU÷niger-tornadoes¬WN÷SOK¬AF÷Sokoto¬JB÷4ASi9b7h¬WV÷sokoto-united¬AN÷n¬~AA÷tO3VF3fn¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oyah Sports¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOG¬AF÷Kogi¬JB÷Am7Ifaha¬WV÷kogi-united¬WM÷ALA¬AE÷Oyah Sports¬JA÷GQ7Eeuwg¬WU÷oyah-sports¬AN÷n¬~AA÷CM4jBu9H¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rarara¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷Rarara¬JA÷r1Re8IMb¬WU÷rarara¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷0xM07xx5¬WV÷mighty-jets¬AN÷n¬~AA÷WCdrD1v5¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Stars¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOB¬AF÷Yobe Stars¬JB÷dpPqBKxt¬WV÷yobe-stars¬WM÷REA¬AE÷Real Stars¬JA÷WMcwjy7U¬WU÷real-stars¬AN÷n¬~AA÷MHV0HGVj¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Remo Stars¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REM¬AE÷Remo Stars¬JA÷xbJ0OUCd¬WU÷remo-stars¬WN÷LAM¬AF÷Lamray UTD¬JB÷j17rmEkc¬WV÷lamray-utd¬AN÷n¬~AA÷QBTLe09U¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Road Safety¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷UV2fjp1D¬WU÷road-safety-fc¬WN÷FC¬AF÷FC Zamfara¬JB÷rZjxFTwE¬WV÷fc-zamfara¬AN÷n¬~AA÷x4xDStvh¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shooting Stars¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷hWpvLe64¬WU÷shooting-stars¬WN÷GO-¬AF÷Go-Round¬JB÷ngprKFLA¬WV÷go-round¬AN÷n¬~AA÷UJjMObwH¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stationery Stores¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stationery Stores¬JA÷ryr5ZfLc¬WU÷stationery-stores¬WN÷ROV¬AF÷Rovers FC¬JB÷CAn9YEz4¬WV÷rovers-fc¬AN÷n¬~AA÷rRWdIdGp¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vandrezzer¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vandrezzer¬JA÷tWPiQjrp¬WU÷vandrezzer¬WN÷SAL¬AF÷Jossy¬JB÷b7KdPAcj¬WV÷jossy¬AN÷n¬~
22
Inställningar
HJÄLP: Du befinner dig på NNL 2019/2020 resultat sidan i Fotboll/Nigeria sektionen. FlashScore.se erbjuder NNL 2019/2020 livescore, slut- och halvtidsresultat, NNL 2019/2020 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom NNL 2019/2020 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). NNL 2019/2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!