Euroleague 2019/2020 Spelschema, Euroleague 2019/2020 Matcher, Kommande matcher

Basket Europa

Euroleague
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: Euroleague¬ZEE÷YJaj0Opm¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷z3IqUJog¬ZD÷t¬ZE÷AHWrB2vd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_YJaj0Opm¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/europa/euroleague/¬ZX÷04Europa 006Europa0010000000001000Euroleague 010league000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷4heuHRzC¬AD÷1586455200¬ADE÷1586455200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Olympiacos¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympiacos¬JA÷8Uo2p6E4¬WU÷olympiacos-piraeus¬WN÷BAR¬AF÷Barcelona¬JB÷2io6qQTA¬WV÷barcelona¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷AkbmF55O¬AD÷1586457900¬ADE÷1586457900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lyon-Villeurbanne¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYO¬AE÷Lyon-Villeurbanne¬JA÷xAwJtODT¬WU÷lyon-villeurbanne¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷U1VpxrMp¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷GSbqGojI¬AD÷1586457900¬ADE÷1586457900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Olimpia Milano¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Milano¬JA÷GfkArpqH¬WU÷milan¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moscow¬JB÷bJvFs4bN¬WV÷cska-moscow¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷ltciEPKU¬AD÷1586458800¬ADE÷1586458800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Valencia¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valencia¬JA÷8hUly2yi¬WU÷valencia¬WN÷CRV¬AF÷Crvena zvezda mts¬JB÷CQfVqfui¬WV÷crvena-zvezda-mts¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷jqGeJHHu¬AD÷1586538000¬ADE÷1586538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Zalgiris Kaunas¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAL¬AE÷Zalgiris Kaunas¬JA÷ABDYrEfc¬WU÷zalgiris-kaunas¬WN÷BAY¬AF÷Bayern¬JB÷4YCxrY93¬WV÷bayern¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷UZEaIyXo¬AD÷1586539800¬ADE÷1586539800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Anadolu Efes¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFE¬AE÷Anadolu Efes¬JA÷rPBtshP9¬WU÷anadolu-efes¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce¬JB÷006otCvG¬WV÷fenerbahce¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷OdE3Henh¬AD÷1586544300¬ADE÷1586544300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Alba Berlin¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Berlin¬JA÷xQTEOq9r¬WU÷alba-berlin¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M.¬JB÷WnTIN3Ol¬WV÷khimki-m¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷x0I7GF1b¬AD÷1586545200¬ADE÷1586545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Baskonia¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Baskonia¬JA÷pjXMMNwe¬WU÷saski-baskonia¬WN÷PAT¬AF÷Panathinaikos¬JB÷SEMRLsg1¬WV÷panathinaikos¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷KO7CFZG4¬AD÷1586545200¬ADE÷1586545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Real Madrid¬ER÷Omgång 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Madrid¬JA÷65LVK187¬WU÷real-madrid¬WN÷BC¬AF÷Zenit Petersburg¬JB÷YB9Dqoo8¬WV÷zenit-petersburg¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~~
170
9
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
Hitta Euroleague 2019/2020 matcher, morgondagens matcher och hela pågående säsongens spelschema för Euroleague 2019/2020. FlashScore.se erbjuder resultat, livescore, slutresultat med aktuella tabeller, head-to-head statistik och oddsjämförelse för Euroleague 2019/2020. Förutom Euroleague 2019/2020 kan du följa över 5000 tävlingar från över 30 sporter världen över med FlashScore.se
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!