NBA livescore, resultat, tabeller

Basket USA NBA2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷fPlOAcmi¬AD÷1547868600¬ADE÷1547868600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Gj1SieZQ¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷94¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷22¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷YVmfmFsr¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷28¬BD÷24¬BF÷29¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷tM0tnEAj¬AD÷1547868600¬ADE÷1547868600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷KO7JgH4E¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷32¬BC÷42¬BE÷30¬BG÷24¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷x02OhyKK¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷112¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷28¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷2V1xmfep¬AD÷1547863200¬ADE÷1547863200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷SUKXVDC7¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷29¬BC÷32¬BE÷32¬BG÷22¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷tY8Ffck8¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷99¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷23¬BH÷39¬AW÷1¬~AA÷b1cHizmT¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷nLCPXZse¬WU÷minnesota-timberwolves¬AG÷113¬BA÷31¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷23¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷Uq2UWgc1¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷KAbDhGXM¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷ve9HZeDr¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷35¬BC÷23¬BE÷38¬BG÷26¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷8UDLYFSl¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷116¬BB÷24¬BD÷38¬BF÷29¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷Qma9gdIG¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷fNXpuIkL¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷30¬BC÷23¬BE÷12¬BG÷33¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷xnNkvx5R¬WV÷miami-heat¬AH÷93¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷Cpe5fx3A¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷ncUxsvL8¬WU÷orlando-magic¬AG÷115¬BA÷32¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷20¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷tKTttbzF¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷25¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷UL50eIm4¬AD÷1547778600¬ADE÷1547778600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷8EPcJzT1¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AZ÷0¬AG÷128¬AT÷122¬BI÷6¬BA÷39¬BC÷24¬BE÷33¬BG÷26¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷86VYsK52¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷138¬AU÷122¬BJ÷16¬BB÷27¬BD÷40¬BF÷28¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷jV6ddbYc¬AD÷1547776800¬ADE÷1547776800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷z1RkLdbk¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷28¬BC÷33¬BE÷42¬BG÷32¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷UNQgKGDe¬WV÷chicago-bulls¬AH÷105¬BB÷30¬BD÷17¬BF÷26¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷0McJsEye¬AD÷1547771400¬ADE÷1547771400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷Icdayq8T¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷32¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷34¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷bivSW2Gp¬WV÷phoenix-suns¬AH÷109¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷Me2hcvJi¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷McNoMxqq¬WV÷sacramento-kings¬AH÷95¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷22¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷GGpJQIzS¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷20¬BC÷43¬BE÷20¬BG÷31¬AW÷1¬~AA÷r53lbK3o¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷8jsBSv6F¬WU÷indiana-pacers¬AG÷96¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷xQoFRbLL¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷28¬BD÷26¬BF÷32¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷t0P5ZzRp¬AD÷1547755200¬ADE÷1547755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nyg2U0y3¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷20¬BC÷33¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷Uar7TKj9¬WV÷new-york-knicks¬AH÷100¬BB÷30¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷11¬AM÷NBA Global Games. Spelas på O2 Arena, London.¬AW÷1¬~AA÷67YwvHIT¬AD÷1547695800¬ADE÷1547695800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷z1kbVtMd¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷140¬BB÷39¬BD÷32¬BF÷38¬BH÷31¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷Mc1G6cqd¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷147¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷44¬BG÷37¬AW÷1¬~AA÷CpZZvc3N¬AD÷1547695800¬ADE÷1547695800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷QV778JEq¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷109¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷37¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷r72C7wUk¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷129¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷32¬BH÷41¬AW÷1¬~AA÷YgzWuwlH¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷fqozRRUA¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷30¬BC÷32¬BE÷38¬BG÷29¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷l6pvQopH¬WV÷cleveland-cavaliers¬AH÷112¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷GIuRtJYA¬AD÷1547688600¬ADE÷1547688600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷bHiRSm0b¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷101¬BA÷35¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷21¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷ttsWR7F4¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷30¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷MVbFrfMl¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷ppbiw5wH¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷30¬BC÷34¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷v7cexPhN¬WV÷toronto-raptors¬AH÷108¬BB÷36¬BD÷17¬BF÷30¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷xStNsaJ4¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷QkvKU9Vo¬WU÷houston-rockets¬AZ÷0¬AG÷142¬AT÷131¬BI÷11¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷40¬BG÷37¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷KQhNTTph¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷145¬AU÷131¬BJ÷14¬BB÷34¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷46¬AW÷1¬~AA÷r5sJru4b¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷Q5GaYRMU¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷101¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷nauGVkGu¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷41¬BH÷20¬AW÷1¬~AA÷U1wFqLlh¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷IuDizlhI¬WU÷detroit-pistons¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷120¬AT÷109¬BI÷11¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷32¬BG÷19¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷C2CeZ77O¬WV÷orlando-magic¬AZ÷0¬AH÷115¬AU÷109¬BJ÷6¬BB÷34¬BD÷29¬BF÷21¬BH÷25¬AW÷1¬~~
3
1547895219
743
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷8Y7SorQp¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/nba/¬ZX÷04USA 003......0000000000186000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷8ShS9H2c¬AD÷1547929800¬ADE÷1547929800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷nZibnZdl¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷Ucs3ogCf¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jirX8yI3¬AD÷1547935200¬ADE÷1547935200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷GEuBqXt7¬WV÷phoenix-suns¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷8lt7pDR0¬WU÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zs98kmHr¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷6q8X0YBs¬WU÷detroit-pistons¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷OK2x0hRm¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bHou7FnG¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷ADM16flK¬WU÷indiana-pacers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷4zM55E3Q¬WV÷dallas-mavericks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Ussy8eX9¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷f5vFridD¬WU÷orlando-magic¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷dAIc7zZD¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷I5bDl7Wl¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷2B1taCtf¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷dY0pbWe0¬WV÷boston-celtics¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷romOtYj1¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷xrwWVMVj¬WU÷toronto-raptors¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷joRDf68i¬WV÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GjHGmRoe¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷884lcjB6¬WU÷chicago-bulls¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷jXggdAQC¬WV÷miami-heat¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ADGKno11¬AD÷1547947800¬ADE÷1547947800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷UNhceUuJ¬WU÷houston-rockets¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷GCA43RXu¬WV÷los-angeles-lakers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷l4FOo5G7¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷f3982omn¬WU÷denver-nuggets¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷xSbD152h¬WV÷cleveland-cavaliers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/33\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":42,"BN":"Nordicbet","BI":33}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QLb7Alg8¬AD÷1548025200¬ADE÷1548025200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷jV2H0PHb¬WU÷indiana-pacers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷ph2LaqX4¬WV÷charlotte-hornets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZdF8SNK¬AD÷1548028800¬ADE÷1548028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷UeWPdsHN¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷OIVTe1WT¬WV÷phoenix-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4CcB988E¬AD÷1548028800¬ADE÷1548028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷Or1Pb3nB¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷j5XLcN1H¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Cx1J7nwR¬AD÷1548091800¬ADE÷1548091800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷0vNeiLvo¬WU÷new-york-knicks¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷2q1vG4Ho¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IJwn36or¬AD÷1548093600¬ADE÷1548093600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷tz0rFOWi¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷A94nErnb¬WV÷chicago-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dAxj2Q0l¬AD÷1548097200¬ADE÷1548097200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷WOheCMGA¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷l03jD214¬WU÷milwaukee-bucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4zxf1pGf¬AD÷1548097200¬ADE÷1548097200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷radaBtWG¬WU÷washington-wizards¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷xMe3A0oN¬WV÷detroit-pistons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rRzb04V0¬AD÷1548100800¬ADE÷1548100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷GCf79K0T¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷d6xz5v9p¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QkQ2aOp7¬AD÷1548102600¬ADE÷1548102600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷l0PLSs1i¬WV÷sacramento-kings¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷zcyv4bOj¬WU÷brooklyn-nets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgU6br0D¬AD÷1548109800¬ADE÷1548109800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷23TPR1Gc¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷pSIUQLV3¬WV÷new-orleans-pelicans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hdIlNRxE¬AD÷1548111600¬ADE÷1548111600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷OIHYPuoA¬WU÷boston-celtics¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷WrHxPa0G¬WV÷miami-heat¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-SbLX4ifG.png?bookmaker=[5,16,33,43,383,429]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WnHhMohK¬AD÷1548118800¬ADE÷1548118800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷AZFtOJFM¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷hb5oNwVS¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lOBcL57Q¬AD÷1548122400¬ADE÷1548122400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷UJdDIcwp¬WU÷utah-jazz¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷OtdHHHhj¬WV÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jXcPGPFs¬AD÷1548127800¬ADE÷1548127800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷2XfLGy8d¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷vkv4uLpc¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1547895219
553
HJÄLP: Du befinner dig på NBA resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NBA livescore, NBA tabeller och matchdetaljer. Förutom NBA resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NBA resultatservice uppdateras i realtid.
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!