NBL 2019 livescore, resultat, tabeller

Basket Nya Zeeland NBL2019

results
3
1553568080
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷NYA ZEELAND: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Nya Zeeland¬ZC÷OY5J0xj9¬ZD÷p¬ZE÷p2ob1FIG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/nya-zeeland/nbl/¬ZX÷04Nya Zeeland 011eeland0010000000186000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nya Zeeland¬~AA÷veX8YCh1¬AD÷1554966000¬ADE÷1554966000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷Sj0BSxZa¬WU÷manawatu-jets¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷pSfGRdl6¬WV÷super-city-rangers¬AN÷n¬~AA÷IoWCXW77¬AD÷1555052400¬ADE÷1555052400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷OIgKQG3C¬WU÷wellington-saints¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬JB÷IugOPzJI¬WV÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷61PfdGp8¬AD÷1555138800¬ADE÷1555138800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷YmyBmvBP¬WV÷super-city-rangers¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷WrcSOfYO¬WU÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷phObez0E¬AD÷1555138800¬ADE÷1555138800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷zcNxqbJt¬WU÷nelson-giants¬WN÷TAR¬AF÷Augusta Mountainairs¬JB÷rNMtrIYn¬WV÷augusta-mountainairs¬AN÷n¬~AA÷SGD3ffFK¬AD÷1555207200¬ADE÷1555207200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southland Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬JA÷MDLpsxlg¬WU÷southland-sharks¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷4xBktd3a¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷0IoThyu9¬AD÷1555570800¬ADE÷1555570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷xrBSfVit¬WU÷manawatu-jets¬WN÷SOU¬AF÷Southern Huskies¬JB÷6HFWgk7n¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷Q1W6gEUQ¬AD÷1555570800¬ADE÷1555570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷IuFguGI5¬WU÷nelson-giants¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷C2EcvzYB¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷rsyYiefF¬AD÷1555657200¬ADE÷1555657200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷p8Ezg9Mh¬WU÷wellington-saints¬WN÷SOU¬AF÷Southern Huskies¬JB÷SW3uhTya¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷rsJYlYxr¬AD÷1555743600¬ADE÷1555743600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Super City Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬JA÷jgD1wfmI¬WU÷super-city-rangers¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷8U76xE2O¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷dpuxiF9L¬AD÷1555815600¬ADE÷1555815600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷tz8qimi5¬WU÷bay-hawks¬WN÷SOU¬AF÷Southern Huskies¬JB÷zc7mj76B¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷MXHxlhhl¬AD÷1555898400¬ADE÷1555898400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augusta Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬JA÷nL6AyYHU¬WU÷augusta-mountainairs¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷OtrGdHmt¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷v9CsmC7f¬AD÷1556175600¬ADE÷1556175600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷zHoKey3n¬WU÷wellington-saints¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷IuyPfeIh¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷IaBonWM0¬AD÷1556262000¬ADE÷1556262000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷dWZSgFXb¬WU÷nelson-giants¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷Q5vXhZn5¬WV÷manawatu-jets¬AN÷n¬~
3
1553568080
81
HJÄLP: Du befinner dig på NBL 2019 resultat sidan i Basket/Nya Zeeland sektionen. FlashScore.se erbjuder NBL 2019 livescore, NBL 2019 tabeller och matchdetaljer. Förutom NBL 2019 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NBL 2019 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!