BBL Trophy 2019/2020 livescore, resultat, tabeller

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+

Basket Storbritannien

BBL Trophy
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷STORBRITANNIEN: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Storbritannien¬ZC÷Y7mKkA68¬ZD÷p¬ZE÷I1UpaaO6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/storbritannien/bbl-trophy/¬ZX÷04Storbritanni014annien0220000000001000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Storbritannien¬~AA÷tb4H0rth¬AD÷1584286200¬ADE÷1584286200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584293519¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷4hxKLFHT¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷96¬AT÷87¬BI÷9¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷31¬BG÷10¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷tEToHZPp¬WV÷solent-kestrels¬AZ÷0¬AH÷94¬AU÷87¬BJ÷7¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷22¬~AA÷CGeYFe6d¬AD÷1583082000¬ADE÷1583082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583088236¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷Oztk3LyD¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷21¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷2Rvg2uiJ¬WU÷newcastle-eagles¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷14¬BC÷24¬BE÷16¬BG÷13¬AM÷Resultat från första omgången: 88-79. Aggregate: 155-154.¬~AA÷Ek9V7BXR¬AD÷1581873300¬ADE÷1581873300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581879824¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷UHn7Y0tP¬WV÷solent-kestrels¬BZ÷1¬AH÷73¬BB÷24¬BD÷13¬BF÷25¬BH÷11¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷plNnsgpP¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷30¬BG÷22¬AM÷Resultat från första omgången: 67-103. Aggregate: 159-176.¬~AA÷OhUwjeie¬AD÷1581535800¬ADE÷1581535800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Solent Kestrels¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581542237¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solent Kestrels¬JA÷IiKSvtXg¬WU÷solent-kestrels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷32¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷nROWw0n0¬WV÷bristol-flyers¬AH÷67¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷10¬BH÷14¬~AA÷CU09HQRf¬AD÷1581269400¬ADE÷1581269400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581275569¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷AVdOHgrl¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷13¬BG÷22¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷lMeSGDcf¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷20¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷25¬~AA÷A3eG4UnH¬AD÷1579980600¬ADE÷1579980600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worthing Thunder¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579987588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worthing Thunder¬JA÷OIv3WnA1¬WU÷worthing-thunder¬AG÷81¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷24¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷29w7V6P7¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷24¬~AA÷pEBLndvI¬AD÷1579894200¬ADE÷1579894200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579900539¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷GbpkWtws¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷26¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷fkqgV0hm¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷79¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷23¬~AA÷S0LOJYsB¬AD÷1579885200¬ADE÷1579885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷London City Royals¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷fBGGJT8m¬WU÷london-city-royals¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷lYFKImOg¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬~AA÷KbxyqU0P¬AD÷1579453200¬ADE÷1579453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579460568¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷b5Qh9eR6¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷92¬AU÷72¬BJ÷20¬BB÷23¬BD÷12¬BF÷21¬BH÷16¬WM÷GLA¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷p2MlAyC0¬WU÷glasgow-rocks¬AZ÷0¬AG÷90¬AT÷72¬BI÷18¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷14¬BG÷16¬AM÷2 övertider spelade.¬~AA÷Eu6a81vd¬AD÷1578684600¬ADE÷1578684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578690675¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷UZHH7eNK¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷29¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷8QGL6FxR¬WV÷leicester-riders¬AH÷82¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷16¬~AA÷hW437Lg2¬AD÷1578245400¬ADE÷1578245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1578251003¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Q53m2Zpr¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷32¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷v97i1g0l¬WV÷worcester-wolves¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷20¬~AA÷2FLrXSgU¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578248835¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLA¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷G28R5DM2¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷29¬WN÷WAL¬AF÷Wales¬JB÷fg7V4Xy9¬WV÷wales¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷5¬BF÷5¬BH÷6¬~AA÷6ZhoW4W2¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578249584¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷YV6e0DFf¬WU÷manchester-giants¬AG÷84¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷20¬WN÷WOR¬AF÷Worthing Thunder¬JB÷CM5aaXU0¬WV÷worthing-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷15¬~AA÷4AfOnnDR¬AD÷1578232800¬ADE÷1578232800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578239029¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷xn0sPa2C¬WV÷london-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷102¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷37¬WM÷SUR¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷be1wQum6¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷83¬BA÷12¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷28¬~AA÷CrjdwmEk¬AD÷1578157200¬ADE÷1578157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578163401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷pzAu2zOG¬WU÷london-lions¬AG÷82¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷Crw9p8hq¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷21¬~AA÷SxmkhCPu¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578085061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷OSBZ3iiF¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷133¬BA÷33¬BC÷32¬BE÷35¬BG÷33¬WN÷DUN¬AF÷Dunfermline Reign¬JB÷2JAw3B6L¬WV÷dunfermline-reign¬AH÷61¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷7¬~AA÷YTl29sPk¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578086222¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷00DD8y8E¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷71¬BB÷27¬BD÷13¬BF÷18¬BH÷13¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷M9E99Hh8¬WU÷plymouth-raiders¬AG÷62¬BA÷16¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷7¬~
17
fixtures
0
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på BBL Trophy 2019/2020 resultat sidan i Basket/Storbritannien sektionen. FlashScore.se erbjuder BBL Trophy 2019/2020 livescore, BBL Trophy 2019/2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom BBL Trophy 2019/2020 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). BBL Trophy 2019/2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!