Argentinska Cupen live resultat, livescore, tabeller

Fotboll Argentina Copa Argentina2018

Copa Argentina
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷nqHqZq6q¬AD÷1541097000¬ADE÷1541097000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷2ByIjeli¬WU÷newells-old-boys¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷t2zMkF3c¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷WzJuNaJi¬AD÷1541023200¬ADE÷1541023200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷rkcaJqrF¬WU÷san-lorenzo¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷fRPS1HCs¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷G0jpqd6m¬AD÷1539453600¬ADE÷1539453600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Cordoba¬JA÷OzeATMyd¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷2RgESti2¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nac5N0vc¬AD÷1538937000¬ADE÷1538937000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷pIJrXFig¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷vuJnWZ6a¬WV÷sarmiento-resistencia¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Neutral plan.¬~AA÷z7n9tyHh¬AD÷1538613000¬ADE÷1538613000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rosario¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷buG3iHoI¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷GGA8jy1O¬WV÷almagro¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8pGCsH1n¬AD÷1538602200¬ADE÷1538602200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KlHahcWB¬WV÷san-lorenzo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷QRHegwH5¬WU÷estudiantes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷EcoDueWb¬AD÷1538519400¬ADE÷1538519400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷f79CkeGU¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷WSpIAvnt¬WV÷atl-rafaela¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0bT2cJ5e¬AD÷1538093400¬ADE÷1538093400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷dGetF06h¬WU÷boca-juniors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷z7fpEKLb¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷M7Ubbajk¬AD÷1538007000¬ADE÷1538007000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Cordoba¬JA÷ljhYGMyt¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷2gdxGtin¬WV÷brown-adrogue¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zPBYc65S¬AD÷1536793800¬ADE÷1536793800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷AJZiGzBI¬WV÷platense¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷GdzlHGeC¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷lOP2Sdze¬AD÷1536624600¬ADE÷1536624600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷EVCsfYrm¬WU÷independiente¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷MeCoghbg¬WV÷brown-adrogue¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hdWgUI5r¬AD÷1536534600¬ADE÷1536534600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷2iqPyiTI¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷GfX60z6J¬WV÷union-santa-fe¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dYCUbnjM¬AD÷1536516600¬ADE÷1536516600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷dfKnJxRa¬WU÷argentinos-jrs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷x6ypIdt6¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1542448647
60
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷z5ooYRd4¬AD÷1542571800¬ADE÷1542571800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷6XHu3rpn¬WV÷rosario¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬JA÷StJy4OUu¬WU÷temperley¬AN÷y¬~AA÷ITzjXoCA¬AD÷1543450200¬ADE÷1543450200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷z7Mq22ah¬WU÷river-plate¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷EcLm1MEb¬WV÷gimnasia-l-p¬AN÷n¬~
1
1542448647
2
HJÄLP: Du befinner dig på Argentinska Cupen resultat sidan i Fotboll/Argentina sektionen. FlashScore.se erbjuder Argentinska Cupen livescore, slut- och halvtidsresultat, Argentinska Cupen tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Argentinska Cupen resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Argentinska Cupen resultatservice uppdateras i realtid.