Argentinska Cupen live resultat, livescore, tabeller

Fotboll Argentina

Copa Argentina
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷zmWwrJPm¬AD÷1568923200¬ADE÷1568923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568930600¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barracas Central¬JB÷rTmn9Qhn¬WV÷barracas-centra¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷4xkrA6wt¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷KzUhpeaD¬AD÷1568851800¬ADE÷1568851800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568858573¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IyP1sxnj¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷WvT5td1d¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷d2Kntcf0¬AD÷1568841000¬ADE÷1568841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568848623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷YHta6Ox5¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷php35rhB¬WV÷banfield¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwSjFdRm¬AD÷1568153400¬ADE÷1568153400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Colon¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568160921¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷C4mvWDM0¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷6RnrVXy7¬WV÷atletico-tucuman¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fNqhmmWH¬AD÷1567965900¬ADE÷1567965900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567972941¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷04KLYT3L¬WU÷villa-mitre¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬JB÷rT9QXmJR¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷lpqdn7oO¬AD÷1567887000¬ADE÷1567887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567894128¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷4WFiT7Rr¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷bgFeSRtk¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷4SNfvyPC¬AD÷1567642200¬ADE÷1567642200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567650061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷zswG2txU¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷xjPsb0po¬WV÷boca-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rJMbwevJ¬AD÷1567030200¬ADE÷1567030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567037105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷jgDPMqNo¬WU÷arsenal-sarandi¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷4dHTL3xh¬WV÷ca-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷2mFkNMKG¬AD÷1567022400¬ADE÷1567022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567029197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷zmvAYCP0¬WU÷patronato¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷29A6XWv7¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷A5OjuH96¬AD÷1567014000¬ADE÷1567014000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567020641¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷I5rB3MMN¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷vFq7427H¬WU÷sol-de-mayo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷EwVsswuf¬AD÷1566425700¬ADE÷1566425700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566433475¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷C2hj8p8h¬WU÷san-martin-tucuman¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷jgif74Nb¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tCHzqaAs¬AD÷1566412200¬ADE÷1566412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566419353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬JA÷QBJXk3hO¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬JB÷vFNykN7U¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷M5mp01t3¬AD÷1565741400¬ADE÷1565741400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Boca Juniors¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565749423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷xnLHE069¬WU÷boca-juniors¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷GxKLDKLF¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
52
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷IeLdl3lE¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CA Estudiantes¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷CA Estudiantes¬JA÷YNg9Hog5¬WU÷ca-estudiantes¬WN÷REA¬AF÷Real Pilar¬JB÷GnqEG58B¬WV÷real-pilar¬AN÷n¬~AA÷lYOV8Ycg¬AD÷1569528000¬ADE÷1569528000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷pQND2W0j¬WV÷sportivo-estudiantes¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷OGMH1jGd¬WU÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷SONZ7hDa¬AD÷1569528600¬ADE÷1569528600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷21hbArKd¬WU÷almagro¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷thi292Z2¬WV÷talleres-cordoba¬AN÷n¬~AA÷GjsEPJBD¬AD÷1569543000¬ADE÷1569543000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷Qcj1J7Oh¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷fXf5IRwa¬WV÷independiente¬AN÷n¬~
4
Inställningar
HJÄLP: Du befinner dig på Argentinska Cupen resultat sidan i Fotboll/Argentina sektionen. FlashScore.se erbjuder Argentinska Cupen livescore, slut- och halvtidsresultat, Argentinska Cupen tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Argentinska Cupen resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Argentinska Cupen resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!