NPL Victoria 2018 live resultat, livescore, tabeller

Fotboll »Australien » NPL Victoria » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: NPL Victoria¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷KMzhPFss¬ZD÷c¬ZE÷vJJlIrSd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/australien/npl-victoria/¬ZX÷00Australien 010ralien0020000000179000NPL Victoria012ctoria000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷rs1cWDN3¬AD÷1535864400¬ADE÷1535864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bentleigh Greens¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh Greens¬JA÷lKiv0O5N¬WU÷bentleigh-greens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷BUL¬AF÷Bulleen¬JB÷rsirarLT¬WV÷bulleen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷AT2kYZhi¬AD÷1535864400¬ADE÷1535864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Gully¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Gully¬JA÷Kv0N366b¬WU÷green-gully¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KIN¬AF÷Kingston City¬JB÷E1aR2QL4¬WV÷kingston-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷IagATB7M¬AD÷1535864400¬ADE÷1535864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heidelberg Utd¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg Utd¬JA÷nFJ4Gqj4¬WU÷heidelberg-utd¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷Uw99F35A¬WV÷avondale-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷dp51VXxA¬AD÷1535864400¬ADE÷1535864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷K2rAf2Tp¬WU÷melbourne-knights¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DAN¬AF÷Dandenong Thunder¬JB÷M7MhJo6o¬WV÷dandenong-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷lK1gXg8c¬AD÷1535864400¬ADE÷1535864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northcote City¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northcote City¬JA÷hhbV1pyB¬WU÷northcote-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh Cannons¬JB÷AThz14jH¬WV÷oakleigh-cannons¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YBJ69jGj¬AD÷1535864400¬ADE÷1535864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pascoe Vale¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascoe Vale¬JA÷vViF5Syn¬WU÷pascoe-vale¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷MgsK4nih¬WV÷hume-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷v9f6UihG¬AD÷1535864400¬ADE÷1535864400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷Omgång 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬JA÷0bLdI5Li¬WU÷south-melbourne¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬JB÷8OK0HPzb¬WV÷port-melbourne-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fLK2AW0p¬AD÷1535365800¬ADE÷1535365800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulleen¬ER÷Omgång 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulleen¬JA÷l6C5oPjU¬WU÷bulleen¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Knights¬JB÷0vgB68Mu¬WV÷melbourne-knights¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Q5UWFhwN¬AD÷1535187600¬ADE÷1535187600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dandenong Thunder¬ER÷Omgång 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Dandenong Thunder¬JA÷KQKlk7i5¬WU÷dandenong-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷NOR¬AF÷Northcote City¬JB÷EmKhlR6B¬WV÷northcote-city¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rsuSGYNG¬AD÷1535187600¬ADE÷1535187600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hume City¬ER÷Omgång 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷0O4miTMh¬WU÷hume-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Gully¬JB÷tzMpjmxa¬WV÷green-gully¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷4jtOHE8A¬AD÷1535184000¬ADE÷1535184000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Melbourne Sharks¬ER÷Omgång 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh Greens¬JB÷MX5qh97n¬WV÷bentleigh-greens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷POR¬AE÷Port Melbourne Sharks¬JA÷SA6ugkht¬WU÷port-melbourne-sharks¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷zHyKIfg4¬AD÷1535173200¬ADE÷1535173200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avondale FC¬ER÷Omgång 25¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷C0DV1PJD¬WU÷avondale-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷GYwCAHND¬WV÷south-melbourne¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: NPL Victoria - Slutspel¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷YPvdOZdm¬ZD÷c¬ZE÷vJJlIrSd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷11¬ZL÷/fotboll/australien/npl-victoria/¬ZX÷00Australien 010ralien0020000000235000NPL Victoria023utspel000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷WIBWP6Xm¬AD÷1536917400¬ADE÷1536917400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bentleigh Greens¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh Greens¬JA÷feTIi0tG¬WU÷bentleigh-greens¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷8bXMjKeM¬WV÷avondale-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xdCSQnIs¬AD÷1536917400¬ADE÷1536917400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Heidelberg Utd¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh Cannons¬JB÷0YTEhtR9¬WV÷oakleigh-cannons¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg Utd¬JA÷MsVAgMB3¬WU÷heidelberg-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷tSZdFVlj¬AD÷1536382800¬ADE÷1536382800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avondale FC¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale FC¬JA÷tQUm2aHp¬WU÷avondale-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Port Melbourne Sharks¬JB÷KGTi1JWj¬WV÷port-melbourne-sharks¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KIY0Ek4d¬AD÷1536312600¬ADE÷1536312600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pascoe Vale¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pascoe Vale¬JA÷8WMZP29i¬WU÷pascoe-vale¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷OAK¬AF÷Oakleigh Cannons¬JB÷nNLwPMOc¬WV÷oakleigh-cannons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1537600129
186
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: NPL Victoria - Slutspel¬ZEE÷lfZXonNq¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷YPvdOZdm¬ZD÷c¬ZE÷vJJlIrSd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_lfZXonNq¬ZJ÷11¬ZL÷/fotboll/australien/npl-victoria/¬ZX÷00Australien 010ralien0020000000235000NPL Victoria023utspel000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷GzsxhIHM¬AD÷1537691400¬ADE÷1537691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heidelberg Utd¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg Utd¬JA÷Q9jXjWfe¬WU÷heidelberg-utd¬WN÷AVO¬AF÷Avondale FC¬JB÷fqeyjjA1¬WV÷avondale-fc¬AN÷y¬~
1
1537600129
1
HJÄLP: Du befinner dig på NPL Victoria 2018 resultat sidan i Fotboll/Australien sektionen. FlashScore.se erbjuder NPL Victoria 2018 livescore, slut- och halvtidsresultat, NPL Victoria 2018 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom NPL Victoria 2018 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). NPL Victoria 2018 resultatservice uppdateras i realtid.