Polish Cup Women 2020/2021 live resultat, livescore, tabeller

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+

Fotboll Polen

Polish Cup Women
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup Women¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷c¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/polen/polish-cup-women/¬ZX÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup W016 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷Sjf1XQQk¬AD÷1604404800¬ADE÷1604404800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stare Oborzyska D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stare Oborzyska D¬JA÷GYI7VRKH¬WU÷stare-oborzyska¬GRA÷0¬WN÷BIE¬AF÷Bielawa D¬JB÷p8NBUozO¬WV÷bielawianka-bielawa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fJaxsvbn¬AD÷1604426400¬ADE÷1604426400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widok Lublin D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widok Lublin D¬JA÷rTM8MBKk¬WU÷widok-lublin¬GRA÷0¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow D¬JB÷x4yCLVZe¬WV÷r-rzeszow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷x2VNNGcO¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdansk D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Gdansk D¬JA÷YFvT9Yzp¬WU÷aplg-gdansk¬GRA÷0¬WN÷BEL¬AF÷Biedrzychowice D¬JB÷SxvX8hjj¬WV÷biedrzychowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruhkvxr5¬AD÷1604484000¬ADE÷1604484000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Tczew II D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POG¬AE÷Pogon Tczew II D¬JA÷r1S1rgs9¬WU÷pogon-tczew¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec II D¬JB÷xOR5sDdF¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OfLyVhMl¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KSP Kielce D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷KSP Kielce D¬JA÷r5tLd4JG¬WU÷ksp-kielce¬GRA÷0¬WN÷GRO¬AF÷Grodzisk Wielkopolski D¬JB÷CvoPeOYM¬WV÷grodzisk-wielkopolski¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zHc9V4e2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn D¬JA÷EN1Pm9zn¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷HUE¬AF÷Rekord Bielsko-Biala D¬JB÷8p1TnTkh¬WV÷rekord-bielsko-biala¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷vkOkvca2¬AD÷1604487600¬ADE÷1604487600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷R. Rzeszow II D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow II D¬JA÷ny0Xom5b¬WU÷r-rzeszow¬GRA÷0¬WN÷LUK¬AF÷LUKS Sportowa Czworka Radom D¬JB÷f1ayo7K4¬WV÷luks-sportowa-czworka-radom¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷0G2puISb¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bronowianka Krakow D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bronowianka Krakow D¬JA÷GfzGKkk2¬WU÷bronowianka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw II D¬JB÷UcOcqZR2¬WV÷slask-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GhURMzDU¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dolcan Zabki D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Dolcan Zabki D¬JA÷W6UMVFc3¬WU÷zabkovia-zabki¬GRA÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw D¬JB÷0tZQUZC9¬WV÷slask-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Amu1yeqL¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Forty Piatnica D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forty Piatnica D¬JA÷xlmJxqSp¬WU÷forty-piatnica¬GRA÷0¬WN÷SRO¬AF÷Sroda D¬JB÷Q3t11S4o¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GjaLtV33¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hetmanki Wloszczowa D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HET¬AE÷Hetmanki Wloszczowa D¬JA÷dAaLmlJl¬WU÷hetmanki-wloszczowa¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gorzno D¬JB÷4zaPn8Yf¬WV÷unifreeze-gorzno¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ruWJOdrI¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kolbuszowa Dolna D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Kolbuszowa Dolna D¬JA÷2XmcFfDM¬WU÷kolbuszowa-dolna¬GRA÷0¬WN÷TRO¬AF÷Trojka Staszowka D¬JB÷W6h1EESS¬WV÷trojka-staszowka¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dQb5Wptd¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medyk Konin D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin D¬JA÷ObMFT5kU¬WU÷medyk-konin¬GRA÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Szczecin D¬JB÷0KcLlkLu¬WV÷olimpia-szczecin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷j5ecxGCH¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Notec Inowroclaw D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notec Inowroclaw D¬JA÷ncHuyBZr¬WU÷notec-inowroclaw¬GRA÷0¬WN÷SLE¬AF÷Sleza Wroclaw D¬JB÷tKGqzVlk¬WV÷sleza-wroclaw¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ag8VJ7dj¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Szczecin 2 D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Szczecin 2 D¬JA÷Q7IeXSY7¬WU÷olimpia-szczecin¬GRA÷0¬WN÷MYS¬AF÷Myslenice D¬JB÷ENBwdCB8¬WV÷myslenice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UySFPxTB¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Zdunska Wola D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik D¬JB÷hGVIWerc¬WV÷row-rybnik¬GRB÷0¬WM÷POG¬AE÷Pogon Zdunska Wola D¬JA÷vDsy8C5d¬WU÷pogon-zdunska-wola¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷GS0YsKrt¬AD÷1604491200¬ADE÷1604491200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stilon Gorzow D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stilon Gorzow D¬JA÷vXXUTgSF¬WU÷stilon-gorzow¬GRA÷0¬WN÷WLO¬AF÷Wlokniarz Bialystok D¬JB÷YgXYSDsM¬WV÷wlokniarz-bialystok¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷d2GIukJ9¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bukowina Tatrzanska D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOC¬AF÷Loczki Wyszkow D¬JB÷xlcXpn37¬WV÷loczki-wyszkow¬GRB÷0¬WM÷BUK¬AE÷Bukowina Tatrzanska D¬JA÷rRcToSm1¬WU÷bukowina-tatrzanska¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷x00HsBlc¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gornik Leczna II D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gornik Leczna II D¬JA÷0vEkgAeR¬WU÷gornik-leczna¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz II D¬JB÷IJ0HlU3r¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UXLXVY6r¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrovia D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrovia D¬JA÷AirDbQl4¬WU÷ostrovia-ostrow¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz III W¬JB÷4EsHcp4A¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OdCZIRBd¬AD÷1604494800¬ADE÷1604494800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UW Warszawa D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UWW¬AE÷UW Warszawa D¬JA÷hEAseWQE¬WU÷uw-warszawa¬GRA÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz D¬JB÷nyAofjtL¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SOZ5zFbR¬AD÷1604496600¬ADE÷1604496600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn II D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn II D¬JA÷4fu50nKi¬WU÷olsztyn¬GRA÷0¬WN÷LUB¬AF÷Lubinska Czerniec D¬JB÷bHv9a6Zc¬WV÷lubinska-czerniec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rJIUxm3S¬AD÷1604500200¬ADE÷1604500200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nowa Huta D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOW¬AE÷Nowa Huta D¬JA÷jD2hZ9Lh¬WU÷nowa-huta¬GRA÷0¬WN÷MED¬AF÷Medyk Konin 2 D¬JB÷pz2dYTza¬WV÷medyk-konin¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zgFMv9YF¬AD÷1604502000¬ADE÷1604502000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga II D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga II D¬JA÷ji1yp6ID¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷TAR¬AF÷Tarnovia Tarnow D¬JB÷6NyHhbMD¬WV÷tarnovia-tarnow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷WdtcxyUE¬AD÷1604505600¬ADE÷1604505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daleszyce D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Daleszyce D¬JA÷tI1mr54N¬WU÷daleszyce¬GRA÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec D¬JB÷zu1isPJT¬WV÷czarni-sosnowiec¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UFEQwTmM¬AD÷1604509200¬ADE÷1604509200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kotwica Kolobrzeg D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOT¬AE÷Kotwica Kolobrzeg D¬JA÷rmapyWjt¬WU÷kotwica-kolobrzeg¬GRA÷0¬WN÷UJK¬AF÷UJ Krakow D¬JB÷CM3lzj6n¬WV÷uj-krakow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷l0ecY6Bq¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Praga D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Praga D¬JA÷rLKaXmj5¬WU÷praga-warszawa¬GRA÷0¬WN÷KKP¬AF÷Bydgoszcz D¬JB÷xrK3W75B¬WV÷sportis-kkp-bydgoszcz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xbPuUCye¬AD÷1604511000¬ADE÷1604511000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wloclawek D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WLO¬AE÷Wloclawek D¬JA÷jVqTfrlT¬WU÷wap-wloclawek¬GRA÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice D¬JB÷8AWfj2dp¬WV÷katowice¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xzsgwHE8¬AD÷1604512800¬ADE÷1604512800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KS Raszyn D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS Raszyn¬AE÷KS Raszyn D¬JA÷YibupRZA¬WU÷ks-raszyn¬GRA÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piastow D¬JB÷SEcqqokH¬WV÷piastow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷MVjgwdcB¬AD÷1604514600¬ADE÷1604514600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pradniczanka Krakow D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pradniczanka Krakow D¬JA÷GEQ9tXBL¬WU÷pradniczanka-krakow¬GRA÷0¬WN÷SKR¬AF÷Skra D¬JB÷plVDuiRR¬WV÷skra-czestochowa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SUIQKmsp¬AD÷1604516400¬ADE÷1604516400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Opole D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Opole D¬JA÷hfKmZl4e¬WU÷unia-opole¬GRA÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogon Tczew D¬JB÷nHJiY8J1¬WV÷pogon-tczew¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ltattbDh¬AD÷1605106800¬ADE÷1605106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wodzislaw Slaski D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOD¬AE÷Wodzislaw Slaski D¬JA÷ncywSXdS¬WU÷wodzislaw-slaski¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Leczna D¬JB÷4xO4Ni5q¬WV÷gornik-leczna¬GRB÷0¬AN÷n¬~
32
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
reklam
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på Polish Cup Women 2020/2021 resultat sidan i Fotboll/Polen sektionen. FlashScore.se erbjuder Polish Cup Women 2020/2021 livescore, slut- och halvtidsresultat, Polish Cup Women 2020/2021 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Polish Cup Women 2020/2021 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Polish Cup Women 2020/2021 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!
mockup