Rumänska Cupen, Romanian Cup live resultat, livescore, tabeller

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+

Fotboll Rumänien

Romanian Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMÄNIEN: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumänien¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/rumanien/romanian-cup/¬ZX÷00Rumänien 008mänien0040000000001000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumänien¬~AA÷8bcEdeEp¬AD÷1602167400¬ADE÷1602167400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Dej¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Dej¬JA÷hCHI8wQb¬WU÷unirea-dej¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷MoMM7cu5¬WV÷u-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷8zgdjKiB¬AD÷1602156600¬ADE÷1602156600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Filiasi¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬JA÷M7TWulje¬WU÷acso-filiasi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii¬JB÷GUSzu851¬WV÷pandurii¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷llRI7LMo¬AD÷1602073800¬ADE÷1602073800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulmu¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULM¬AE÷Ulmu¬JA÷Cv7ChRZ0¬WU÷ulmu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Slobozia¬JB÷616Giok7¬WV÷unirea-slobozia¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AsvigM7h¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afumati¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬JA÷AoyokhT8¬WU÷afumati¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CON¬AF÷Concordia¬JB÷48zklCrF¬WV÷concordia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷bPo9mIyU¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Axiopolis Cernavoda¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCA¬AF÷Agricola Borcea¬JB÷QN40eTkr¬WV÷agricola-borcea¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷AXI¬AE÷Axiopolis Cernavoda¬JA÷8rIYa9sR¬WU÷axiopolis-cernavoda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬~AA÷G0IZ3wMA¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Baia Mare¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602073472¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare¬JA÷OfSofvB5¬WU÷baia-mare¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬JB÷IHRkgbQB¬WV÷comuna-recea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷lYxehtNb¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Braila¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAU¬AF÷Faurei¬JB÷CYwcnjDR¬WV÷cs-faurei¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷raZhmWcL¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬~AA÷0YXzqxpo¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Ceahlaul¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1602073467¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceahlaul¬JA÷4E34fm5l¬WU÷ceahlaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬JB÷Ym88g7Kf¬WV÷aerostar¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷fiHw3cyH¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Daesti¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷d8QghIuI¬WU÷daesti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷VED¬AF÷Vedita Colonesti¬JB÷jqucixeO¬WV÷vedita-colonesti¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2Hzqerwt¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷FC Pucioasa¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCP¬AE÷FC Pucioasa¬JA÷jXQiTA6k¬WU÷fc-pucioasa¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BRA¬AF÷SR Brasov¬JB÷K6VeSULe¬WV÷sr-brasov¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Uqfhi0x5¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husi¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷EsQOsALr¬WU÷husi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬JB÷84PStUzk¬WV÷stiinta-miroslava¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CSBr2HjN¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metalul Buzau¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Metalul Buzau¬JA÷UZw1jdAU¬WU÷metalul-buzau¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷6eF6Butt¬WV÷csm-focsani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2ch0kv7H¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Simleul Silvaniei¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Simleul Silvaniei¬JA÷fLRvvSK7¬WU÷cs-sportul-simleu-silvaniei¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanmartin¬JB÷MRFM2Bc8¬WV÷sanmartin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SvQM6uxh¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Somuz Falticeni¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOM¬AE÷Somuz Falticeni¬JA÷IyAKj54D¬WU÷somuz-falticeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬JB÷Wvb2FlsE¬WV÷foresta-suceava¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷A3FR5aib¬AD÷1602070200¬ADE÷1602070200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷U Craiova 1948¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷U C¬AE÷U Craiova 1948¬JA÷84LVcMBt¬WU÷fc-u-craiova¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CSM¬AF÷CSM Resita¬JB÷xvQZdtRn¬WV÷csm-resita¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jJAn1y6T¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alba Iulia¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬JA÷KbJAAaen¬WU÷alba-iulia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Selimbar¬JB÷ELIE9JAh¬WV÷viitorul-selimbar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2wYzmooJ¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandria¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬JA÷f1uMYWrS¬WU÷alexandria¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CSM¬AF÷CSM Slatina¬JB÷CtSmUjiq¬WV÷csm-slatina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷MwJV4J64¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ghiroda¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷GUOwd0tg¬WU÷ghiroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷DUM¬AF÷Dumbravita¬JB÷AiOseKea¬WV÷acs-dumbravita¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷OnZWmRVC¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Odorheiu¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSI¬AF÷Csikszereda M. Ciuc¬JB÷tbyIZCTL¬WV÷miercurea-ciuc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ODO¬AE÷Odorheiu¬JA÷nyxEzgEF¬WU÷odorheiu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷GKvmf2hn¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬JA÷bcUaRly2¬WU÷popesti-leordeni¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Spartac¬JB÷C0IsjYD2¬WV÷progresul-spartac¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷G0d4lbMN¬AD÷1601983800¬ADE÷1601983800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Teuz Cermei¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Teuz Cermei¬JA÷0IEQ1VCE¬WU÷gloria-lunca-teuz-cermei¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷CS¬AF÷Soimii Lipova¬JB÷fuEU0kSK¬WV÷soimii-lipova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬~
48
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMÄNIEN: Romanian Cup¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Rumänien¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷c¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/rumanien/romanian-cup/¬ZX÷00Rumänien 008mänien0040000000001000Romanian Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumänien¬~AA÷A7ghcZeN¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Slatina¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAS¬AF÷Turnu Magurele¬JB÷r3kYn9XR¬WV÷turnu-magurele¬GRB÷0¬WM÷CSM¬AE÷CSM Slatina¬JA÷4CjUmkIL¬WU÷csm-slatina¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷258Cbqhc¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Filiasi¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷U C¬AF÷U Craiova 1948¬JB÷IFzydnAr¬WV÷fc-u-craiova¬GRB÷0¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬JA÷tfq90S1R¬WU÷acso-filiasi¬GRA÷0¬AN÷y¬~AA÷lbhddgBT¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Progresul Spartac¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAP¬AF÷Rapid Bucharest¬JB÷Eot4smek¬WV÷rapid-bucharest¬GRB÷0¬WM÷PRO¬AE÷Progresul Spartac¬JA÷zes0rTuq¬WU÷progresul-spartac¬GRA÷0¬AN÷y¬~AA÷Eu0qaeRA¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIP¬AF÷Ripensia Timisoara¬JB÷4hlIjiY2¬WV÷ripensia-timisoara¬GRB÷0¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬JA÷Q1kEiXId¬WU÷soimii-lipova¬GRA÷0¬AN÷y¬~AA÷6wuOiDJp¬AD÷1603193400¬ADE÷1603193400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viitorul Selimbar¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷U. Cluj¬JB÷MBqCuRP1¬WV÷u-cluj¬GRB÷0¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Selimbar¬JA÷88u8t7Ae¬WU÷viitorul-selimbar¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷bDFpvfko¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Axiopolis Cernavoda¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAR¬AF÷Farul Constanta¬JB÷xxmw7i1n¬WV÷farul-constanta¬GRB÷0¬WM÷AXI¬AE÷Axiopolis Cernavoda¬JA÷OYrZ7Xot¬WU÷axiopolis-cernavoda¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷EuvEqGRN¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Braila¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Braila¬JA÷0d5HkjWB¬WU÷braila¬GRA÷0¬WN÷GLO¬AF÷Gloria Buzau¬JB÷vm4LlAoI¬WV÷gloria-buzau¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KI0u0yC4¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Concordia¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIO¬AF÷Mioveni¬JB÷zJ9YruFd¬WV÷mioveni¬GRB÷0¬WM÷CON¬AE÷Concordia¬JA÷dSAUqLaj¬WU÷concordia¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷OE98aPxi¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daesti¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VTJ¬AF÷Viitorul Tg. Jiu¬JB÷nXq518nL¬WV÷viitorul-targu-jiu¬GRB÷0¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷8to12lXE¬WU÷daesti¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷d4TIrzsU¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ghiroda¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASU¬AF÷ASU Poli Timisoara¬JB÷nD7TnlGU¬WV÷asu-poli-timisoara¬GRB÷0¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷8M8PmU0O¬WU÷ghiroda¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QJ7W1csh¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Husi¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷d6qg390B¬WV÷csm-focsani¬GRB÷0¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷IFpk4ko5¬WU÷husi¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷8rcy1Hdb¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metaloglobus Bucharest¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Petrolul¬JB÷25BQp1pp¬WV÷petrolul¬GRB÷0¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus Bucharest¬JA÷jTrc2TFH¬WU÷metaloglobus-bucharest¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷KtqSjXYj¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanmartin¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬JB÷E5Wc3UH8¬WV÷comuna-recea¬GRB÷0¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷zFXg4A22¬WU÷sanmartin¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷nT8S2wSo¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Somuz Falticeni¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlaul¬JB÷Akoo5VVb¬WV÷ceahlaul¬GRB÷0¬WM÷SOM¬AE÷Somuz Falticeni¬JA÷Wbns6BGh¬WU÷somuz-falticeni¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷dtNFc373¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SR Brasov¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSI¬AF÷Csikszereda M. Ciuc¬JB÷jTYrfQve¬WV÷miercurea-ciuc¬GRB÷0¬WM÷BRA¬AE÷SR Brasov¬JA÷Cxzue6Pl¬WU÷sr-brasov¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷hWbmbFtH¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulmu¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULM¬AE÷Ulmu¬JA÷bFmMkBm9¬WU÷ulmu¬GRA÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬JB÷AkiQlV2F¬WV÷calarasi¬GRB÷0¬AN÷n¬~~
16
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
reklam
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på Rumänska Cupen, Romanian Cup resultat sidan i Fotboll/Rumänien sektionen. FlashScore.se erbjuder Rumänska Cupen, Romanian Cup livescore, slut- och halvtidsresultat, Rumänska Cupen, Romanian Cup tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Rumänska Cupen, Romanian Cup resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Rumänska Cupen, Romanian Cup resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!
mockup