Sudanska Premier League live resultat, livescore, tabeller

Fotboll Sudanas

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SUDANAS: Premier League¬ZEE÷C8GbNR5e¬ZB÷178¬ZY÷Sudanas¬ZC÷zoTMJ9rf¬ZD÷c¬ZE÷EudHeWbK¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷178_C8GbNR5e¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/sudanas/premier-league/¬ZX÷00Sudanas 007udanas0000000000183000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sudanas¬~AA÷G6VkSn1P¬AD÷1566309600¬ADE÷1566309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Hilal Kadougli¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Al Hilal Kadougli¬JA÷tOD28mZA¬WU÷al-hilal-kadougli¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MER¬AF÷Merreikh El-Fasher¬JB÷On3777lH¬WV÷merreikh-el-fasher¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷Sjx833OO¬AD÷1566234000¬ADE÷1566234000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El-Ahli Atbara¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELA¬AE÷El-Ahli Atbara¬JA÷f7FfA94b¬WU÷el-ahli-atbara¬AG÷1¬WN÷ALS¬AF÷Al Shorta¬JB÷2XEb9TJ4¬WV÷al-shorta¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷6yla5PgC¬AD÷1566223200¬ADE÷1566223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahli Shendi¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Ahli Shendi¬JA÷rToxhSlU¬WU÷ahli-shendi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HAY¬AF÷Al Wadi¬JB÷KlNsDBKu¬WV÷hay-al-wadi¬AH÷1¬~AA÷l0w44q9I¬AD÷1566223200¬ADE÷1566223200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al-Ahly Merowe¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AAM¬AE÷Al-Ahly Merowe¬JA÷YiRoCVZo¬WU÷al-ahly-merowe¬AG÷2¬WN÷MER¬AF÷Al-Merreikh¬JB÷GGGjBkkh¬WV÷al-merreikh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷hYqe65v6¬AD÷1566061200¬ADE÷1566061200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amal Atbara¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amal Atbara¬JA÷n1hTglKH¬WU÷amal-atbara¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷KHA¬AF÷Al Khartoum (Sud)¬JB÷4xmYh8ZN¬WV÷al-khartoum-sud¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷bBpi7oPa¬AD÷1565974800¬ADE÷1565974800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alfalah Atbra¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALF¬AE÷Alfalah Atbra¬JA÷EmfLeAk5¬WU÷alfalah-atbra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HIL¬AF÷Hilal El Obied¬JB÷8AgPfU4B¬WV÷hilal-el-obied¬AH÷1¬~AA÷KKom8R9g¬AD÷1565964000¬ADE÷1565964000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rabita Kosti¬ER÷Omgång 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAB¬AE÷Rabita Kosti¬JA÷Kl1CcWKh¬WU÷rabita-kosti¬AG÷0¬WN÷HIL¬AF÷Al-Hilal¬JB÷2DjHdjza¬WV÷al-hilal¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~
7
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUDANAS: Premier League¬ZEE÷C8GbNR5e¬ZB÷178¬ZY÷Sudanas¬ZC÷zoTMJ9rf¬ZD÷c¬ZE÷EudHeWbK¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷178_C8GbNR5e¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/sudanas/premier-league/¬ZX÷00Sudanas 007udanas0000000000183000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sudanas¬~AA÷0v7MMQOn¬AD÷1566914400¬ADE÷1566914400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Shorta¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIL¬AF÷Al Hilal Kadougli¬JB÷AwxQPl4o¬WV÷al-hilal-kadougli¬WM÷ALS¬AE÷Al Shorta¬JA÷YLhs15Rp¬WU÷al-shorta¬AN÷n¬~AA÷hnPTK4ga¬AD÷1566925200¬ADE÷1566925200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahli Khartoum¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Ahli Khartoum¬JA÷txgyNnl4¬WU÷ahli-khartoum¬WN÷HIL¬AF÷Hilal El-Fasher¬JB÷O0rtM63A¬WV÷hilal-el-fasher¬AN÷n¬~AA÷bPPPLpvg¬AD÷1566925200¬ADE÷1566925200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Al-Hilal¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALF¬AF÷Alfalah Atbra¬JB÷rizYNSYc¬WV÷alfalah-atbra¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal¬JA÷lUzUO8Ji¬WU÷al-hilal¬~AA÷WxOXJO85¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Merreikh El-Fasher¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Merreikh El-Fasher¬JA÷2ispLQIG¬WU÷merreikh-el-fasher¬WN÷AMA¬AF÷Amal Atbara¬JB÷WQolKpYM¬WV÷amal-atbara¬AN÷n¬~AA÷lEIxJrOB¬AD÷1567011600¬ADE÷1567011600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Al-Merreikh¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Al-Merreikh¬JA÷AHphJ4mT¬WU÷al-merreikh¬WN÷ALA¬AF÷Hay al-Arab¬JB÷GbNKEOep¬WV÷hay-al-arab¬~AA÷S4HtI2wI¬AD÷1567011600¬ADE÷1567011600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hilal El Obied¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELA¬AF÷El-Ahli Atbara¬JB÷r5F6xSmi¬WV÷el-ahli-atbara¬WM÷HIL¬AE÷Hilal El Obied¬JA÷U1RODrBj¬WU÷hilal-el-obied¬AN÷n¬~AA÷MRGpHMhO¬AD÷1567087200¬ADE÷1567087200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Wadi¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAY¬AE÷Al Wadi¬JA÷MeEAyn3c¬WU÷hay-al-wadi¬WN÷AAM¬AF÷Al-Ahly Merowe¬JB÷27V7z6I3¬WV÷al-ahly-merowe¬AN÷n¬~AA÷zVKlGt8U¬AD÷1567098000¬ADE÷1567098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Al Khartoum (Sud)¬ER÷Omgång 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHA¬AE÷Al Khartoum (Sud)¬JA÷tbUBZPX9¬WU÷al-khartoum-sud¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi¬JB÷zLTFYqmG¬WV÷ahli-shendi¬~
8
Inställningar
HJÄLP: Du befinner dig på Sudanska Premier League resultat sidan i Fotboll/Sudanas sektionen. FlashScore.se erbjuder Sudanska Premier League livescore, slut- och halvtidsresultat, Sudanska Premier League tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Sudanska Premier League resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Sudanska Premier League resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!