Challenge Cup 2020 resultat

Rugby League Europa

Challenge Cup
2020
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷GMHgNS9H¬ZD÷p¬ZE÷rJfObEsP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷12Europa 006Europa0390000000001000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷hzkHEeJc¬AD÷1581865200¬ADE÷1581865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrow¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581871680¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrow¬JA÷rLvZoGul¬WU÷barrow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷24¬WN÷LON¬AF÷London Skolars¬JB÷MBwwozef¬WV÷london-skolars¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬~AA÷rPLbdE3T¬AD÷1581865200¬ADE÷1581865200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochdale¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581871796¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochdale¬JA÷W4Jap34q¬WU÷rochdale-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷54¬BA÷30¬BC÷24¬WN÷YOR¬AF÷York Acorn¬JB÷ruN3qNJk¬WV÷york-acorn¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬~AA÷pfLPqyKN¬AD÷1581861600¬ADE÷1581861600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Workington¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581867576¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Workington¬JA÷MieHOnrN¬WU÷workington-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷WES¬AF÷West Bowling¬JB÷0rfLN6cT¬WV÷west-bowling¬AH÷22¬BB÷4¬BD÷18¬~AA÷6JQZ1IZi¬AD÷1581775200¬ADE÷1581775200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keighley¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581781665¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keighley¬JA÷OvzkwncG¬WU÷keighley¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷xrvgx6CM¬WV÷newcastle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷12¬BD÷4¬~AA÷EqUs0d44¬AD÷1581260400¬ADE÷1581260400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunslet¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581267072¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunslet¬JA÷SlvSV3kj¬WU÷hunslet-rlfc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷36¬BA÷8¬BC÷28¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬JB÷6uwWUN4d¬WV÷coventry¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬~AA÷EqjDFy4i¬AD÷1581256800¬ADE÷1581256800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Wales¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581263223¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Wales¬JA÷xMC14OeF¬WU÷west-wales-raiders¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷UND¬AF÷Underbank Rangers¬JB÷lbuVndQs¬WV÷underbank-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷12¬BD÷18¬~AA÷ABqMDFY3¬AD÷1581172200¬ADE÷1581172200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leigh Miners¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581174686¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Miners¬JA÷UywspfA0¬WU÷leigh-miners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬WN÷KHA¬AF÷Bentley¬JB÷8SyoqEP6¬WV÷bentley¬AH÷4¬~AA÷l2rQCZmA¬AD÷1581171300¬ADE÷1581171300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷British Army¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581178815¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷British Army¬JA÷2kykrYvD¬WU÷british-army¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷4¬BC÷30¬WN÷INC¬AF÷Ince Rose¬JB÷GhugshfJ¬WV÷ince-rose-bridge¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬~AA÷viywAXXS¬AD÷1581170400¬ADE÷1581170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siddal¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581174632¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬JA÷YiIEbgPg¬WU÷siddal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬WN÷WES¬AF÷West Hull¬JB÷WxyIcDv0¬WV÷west-hull¬AH÷6¬~AA÷nZmfy40g¬AD÷1581170400¬ADE÷1581170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thornhill Trojans¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581176743¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THO¬AE÷Thornhill Trojans¬JA÷UuswsYiE¬WU÷thornhill-trojans¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷6¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬JB÷8Wusth7K¬WV÷doncaster¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬~AA÷d8JnaGJA¬AD÷1581165000¬ADE÷1581165000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochdale Mayfield¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581171016¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochdale Mayfield¬JA÷KrRDg7sc¬WU÷rochdale-mayfield¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷NOR¬AF÷Crusaders¬JB÷YoVHhRd3¬WV÷north-wales-crusaders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷64¬BB÷16¬BD÷48¬~AA÷W258rrbA¬AD÷1580045400¬ADE÷1580045400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sherwood¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherwood¬JA÷WKLH8xi9¬WU÷sherwood-wolf-hunt¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷WES¬AF÷West Bowling¬JB÷ABKL7d6F¬WV÷west-bowling¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬BB÷28¬BD÷10¬~AA÷Q5rBwYfo¬AD÷1579962600¬ADE÷1579962600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leigh Miners¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leigh Miners¬JA÷Cvcz9ooh¬WU÷leigh-miners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷26¬WN÷UPT¬AF÷Upton RFC¬JB÷Qs1v850b¬WV÷upton¬AH÷6¬~AA÷Y73WpG2B¬AD÷1579960800¬ADE÷1579960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷British Army¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷British Army¬JA÷tfL5Aw5a¬WU÷british-army¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷17¬AT÷16¬BA÷6¬BC÷10¬BE÷1¬WN÷SKI¬AF÷Skirlaugh¬JB÷KpK99cK5¬WV÷skirlaugh¬AZ÷0¬AH÷16¬AU÷16¬BB÷12¬BD÷4¬BF÷0¬~AA÷zyCap4Tc¬AD÷1579960800¬ADE÷1579960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Great Britain Police¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale Mayfield¬JB÷AiURoFqd¬WV÷rochdale-mayfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷19¬WM÷GRE¬AE÷Great Britain Police¬JA÷bHQNneUk¬WU÷great-britain-police¬AG÷18¬~AA÷GWhypzIH¬AD÷1579960800¬ADE÷1579960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milford Marlins¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milford Marlins¬JA÷E7JD8HZB¬WU÷milford-marlins¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷INC¬AF÷Ince Rose¬JB÷SANH7ykI¬WV÷ince-rose-bridge¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷19¬BB÷18¬BD÷1¬~AA÷Uw9inQbo¬AD÷1579960800¬ADE÷1579960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siddal¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬JA÷K40r7PF4¬WU÷siddal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬WN÷ASH¬AF÷Ashton¬JB÷bean6qVA¬WV÷ashton-bears¬AH÷4¬~AA÷fNiuqfXN¬AD÷1579960800¬ADE÷1579960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Underbank Rangers¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UND¬AE÷Underbank Rangers¬JA÷MXML6e4O¬WU÷underbank-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬WN÷DIS¬AF÷Distington¬JB÷0OLP5FJU¬WV÷distington¬AH÷14¬~AA÷tECeopEi¬AD÷1579960800¬ADE÷1579960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Bank¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Bank¬JA÷SU3j53pH¬WU÷west-bank-bears¬AG÷18¬WN÷KHA¬AF÷Bentley¬JB÷4fRJmyFq¬WV÷bentley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬~AA÷OddqrEnU¬AD÷1579959000¬ADE÷1579959000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Thornhill Trojans¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THO¬AE÷Thornhill Trojans¬JA÷vRbSA7Gu¬WU÷thornhill-trojans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬WN÷NOR¬AF÷Normanton Knights¬JB÷IHcW9RVo¬WV÷normanton-knights¬AH÷14¬~AA÷ERA3qOr4¬AD÷1579959000¬ADE÷1579959000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York Acorn¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷York Acorn¬JA÷OfI9AbMd¬WU÷york-acorn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬WN÷BAR¬AF÷Barrow Island¬JB÷2oHD9Iy3¬WV÷barrow-island¬AH÷14¬~AA÷4G3GtMSM¬AD÷1579955400¬ADE÷1579955400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wigan St Patricks¬ER÷128-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Hull¬JB÷E79a0Ebk¬WV÷west-hull¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬WM÷WIG¬AE÷Wigan St Patricks¬JA÷zHAe1fqq¬WU÷wigan-st-patricks¬AG÷10¬~
44
fixtures
SA÷19¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷GMHgNS9H¬ZD÷p¬ZE÷rJfObEsP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷12Europa 006Europa0390000000001000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷Q3up9Ffs¬AD÷1582315200¬ADE÷1582315200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leigh¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leigh¬JA÷ATJuQNL2¬WU÷leigh-centurions¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬JB÷lKIqPsy9¬WV÷batley¬AN÷n¬~AA÷vsEh5Xg6¬AD÷1582380000¬ADE÷1582380000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield¬JA÷rNoy2BZC¬WU÷sheffield¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬JB÷MDpu1VlJ¬WV÷halifax¬AN÷n¬~AA÷0EXG515n¬AD÷1582380000¬ADE÷1582380000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siddal¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Siddal¬JA÷6iy2xhBP¬WU÷siddal¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷80NTXBJt¬WV÷newcastle¬AN÷n¬~AA÷CKsd6Dv0¬AD÷1582383600¬ADE÷1582383600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Featherstone¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone¬JA÷d6mT3X40¬WU÷featherstone-rovers¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬JB÷zcnX2iK6¬WV÷barrow¬AN÷n¬~AA÷YTrh7gPg¬AD÷1582383600¬ADE÷1582383600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swinton¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Swinton¬JA÷ltpL5gzl¬WU÷swinton¬WN÷LEI¬AF÷Leigh Miners¬JB÷2qlP4Dkf¬WV÷leigh-miners¬AN÷n¬~AA÷CfC03BOI¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bradford¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bradford¬JA÷6aPhKhks¬WU÷bradford-bulls¬WN÷UND¬AF÷Underbank Rangers¬JB÷pjOdJC4m¬WV÷underbank-rangers¬AN÷n¬~AA÷IXCd4i9C¬AD÷1582468200¬ADE÷1582468200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crusaders¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Crusaders¬JA÷zHYMPERJ¬WU÷north-wales-crusaders¬WN÷HUN¬AF÷Hunslet¬JB÷lKxROYtQ¬WV÷hunslet-rlfc¬AN÷n¬~AA÷QcG42VwP¬AD÷1582470000¬ADE÷1582470000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Broncos¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Broncos¬JA÷EPS0IWJg¬WU÷london-broncos¬WN÷YOR¬AF÷York City¬JB÷hGR4HjZa¬WV÷york-city¬AN÷n¬~AA÷UVtoBNsP¬AD÷1582470000¬ADE÷1582470000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochdale¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochdale¬JA÷nwR8GAl6¬WU÷rochdale-hornets¬WN÷BRI¬AF÷British Army¬JB÷pOqCFU3C¬WV÷british-army¬AN÷n¬~AA÷WvTC6sjt¬AD÷1582470000¬ADE÷1582470000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehaven¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬JA÷voqGElJI¬WU÷whitehaven¬WN÷DEW¬AF÷Dewsbury¬JB÷IyrKD8YO¬WV÷dewsbury-rams¬AN÷n¬~AA÷v7ql8Z9m¬AD÷1582470000¬ADE÷1582470000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widnes¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widnes¬JA÷IgNmO1jF¬WU÷widnes-vikings¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬JB÷fJpH6ZKs¬WV÷oldham¬AN÷n¬~AA÷p6RFQsQE¬AD÷1582470000¬ADE÷1582470000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Workington¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Workington¬JA÷pjSg2KTe¬WU÷workington-town¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬JB÷dQVc1vq2¬WV÷doncaster¬AN÷n¬~~
12
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
HJÄLP: Du befinner dig på Challenge Cup 2020 resultat sidan i Rugby League/Europa sektionen. FlashScore.se erbjuder Challenge Cup 2020 livescore, Challenge Cup 2020 och matchdetaljer. Förutom Challenge Cup 2020 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. Challenge Cup 2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!