AFL Women 2020 tabeller och resultat

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+

Australisk fotboll Australien

AFL Women
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIEN: AFL Women - Slutspel¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷UVEegF2S¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷11¬ZL÷/australisk-fotboll/australien/afl-women/¬ZX÷11Australien 010ralien0090000000001000AFL Women - 020utspel000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷0x0A4C1N¬AD÷1584843000¬ADE÷1584843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584849103¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions D¬JB÷EZqi4Fjt¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.2.3.15¬BB÷.1.2.8¬BD÷.0.0.0¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.0.0¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues D¬JA÷CQcP8erP¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.6.8.44¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.2.14¬~AA÷YPUONZ1o¬AD÷1584769200¬ADE÷1584769200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584775722¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns D¬JB÷2wkFbBKH¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.1.4.10¬BB÷.1.1.7¬BD÷.0.1.1¬BF÷.0.1.1¬BH÷.0.1.1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers D¬JA÷OnjBai5B¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.12.8.80¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.1.19¬BG÷.4.2.26¬~AA÷KMtsajPp¬AD÷1584762000¬ADE÷1584762000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584767986¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons D¬JB÷UPj70Xk5¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.4.5.29¬BB÷.0.1.1¬BD÷.1.4.10¬BF÷.0.0.0¬BH÷.3.0.18¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney D¬JA÷GMn31Dza¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.3.8.26¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.3.15¬BG÷.0.1.1¬~AA÷r1kF3WGT¬AD÷1584754800¬ADE÷1584754800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584760988¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies D¬JB÷Mama2gLh¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.5.2.32¬BB÷.1.0.6¬BD÷.3.1.19¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.1.7¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos D¬JA÷r9le3Z5n¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.0.6¬~ZA÷AUSTRALIEN: AFL Women¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷lGJdeemM¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/australisk-fotboll/australien/afl-women/¬ZX÷11Australien 010ralien0090000000001000AFL Women 009 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷WdjaPyy9¬AD÷1584252600¬ADE÷1584252600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles D¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584258750¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns D¬JB÷AelSgaJ5¬WV÷gold-coast-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.3.33¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles D¬JA÷W4kOfu4a¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.1.2.8¬BA÷.0.0.0¬BC÷.0.1.1¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.0.6¬~AA÷h6ieQHL2¬AD÷1584245400¬ADE÷1584245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows D¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584251473¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney D¬JB÷2VpKeLlg¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.4.2.26¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.0.6¬BH÷.1.0.6¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows D¬JA÷OvnGd1Zn¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.3.3.21¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.0.2.2¬BG÷.1.0.6¬~AA÷j1DC1Yr2¬AD÷1584238200¬ADE÷1584238200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs D¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584244819¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs D¬JA÷hdep2NBP¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.8.3.51¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.0.6¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers D¬JB÷UHnCcsKt¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.1.2.8¬BD÷.3.1.19¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬~AA÷xb982ETe¬AD÷1584175200¬ADE÷1584175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons D¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584181469¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues D¬JB÷vg72wvZO¬WV÷carlton-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.4.40¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.0.12¬BH÷.2.3.15¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons D¬JA÷028bvKJI¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.3.6.24¬BA÷.2.3.15¬BC÷.1.0.6¬BE÷.0.2.2¬BG÷.0.1.1¬~AA÷ryA43fEk¬AD÷1584166200¬ADE÷1584166200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda D¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584172323¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond D¬JB÷hx9fu04C¬WV÷richmond¬AH÷.0.3.3¬BB÷.0.0.0¬BD÷.0.2.2¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.1.1¬WM÷ST¬AE÷St Kilda D¬JA÷EoAjttk6¬WU÷st-kilda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.6.42¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.1.13¬~AA÷4pB04zaq¬AD÷1584159000¬ADE÷1584159000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions D¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584165223¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies D¬JB÷KOAnsMZa¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.13.43¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.3.15¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions D¬JA÷6L6rr2Kg¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.2.2.14¬BA÷.0.1.1¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.1.13¬BG÷.0.0.0¬~AA÷OjTX8GjS¬AD÷1584087000¬ADE÷1584087000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats D¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584093643¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos D¬JB÷Cb7vqr5m¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.0.2.2¬BD÷.2.1.13¬BF÷.4.1.25¬BH÷.4.2.26¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats D¬JA÷Y78zpOks¬WU÷geelong-cats¬AG÷.3.2.20¬BA÷.2.1.13¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.0.0¬BG÷.0.0.0¬~AA÷p0UT9dyM¬AD÷1583647800¬ADE÷1583647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers D¬ER÷Omgång 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583654279¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions D¬JB÷tGG8l4sQ¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.4.8.32¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.3.9¬BH÷.0.2.2¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers D¬JA÷2PH4kpSJ¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.7.8.50¬BA÷.5.2.32¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.4.10¬~AA÷jwVPAxMF¬AD÷1583640600¬ADE÷1583640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons D¬ER÷Omgång 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583646896¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles D¬JB÷lMTMQ0kJ¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.1.1.7¬BB÷.0.0.0¬BD÷.1.1.7¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.0.0¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons D¬JA÷xnQIRtzD¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.6.66¬BA÷.2.0.12¬BC÷.1.0.6¬BE÷.5.3.33¬BG÷.2.3.15¬~AA÷v3RLBI69¬AD÷1583633400¬ADE÷1583633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies D¬ER÷Omgång 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583639587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies D¬JA÷4YRAT250¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.5.53¬BA÷.3.0.18¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.2.14¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs D¬JB÷rPQESMK6¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.3.3.21¬BB÷.0.1.1¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬~
46
fixtures
0
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på AFL Women 2020 resultat sidan i Australisk fotboll sektionen. FlashScore.se erbjuder AFL Women 2020 livescore, AFL Women 2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom AFL Women 2020 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. AFL Women 2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!