NBA G League 2018/2019 livescore, resultat, tabeller

Basket USA NBA G League2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/nba-g-league/¬ZX÷04USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷8zZ6nAgr¬AD÷1553214600¬ADE÷1553214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553222866¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷rDNhWgNJ¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷111¬BA÷36¬BC÷19¬BE÷29¬BG÷27¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷M3MdVDxQ¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷23¬BD÷32¬BF÷34¬BH÷27¬~AA÷O2czhWVK¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553217418¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷zcNbAC00¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷115¬BA÷29¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷25¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷Yst29WF6¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷127¬BB÷37¬BD÷30¬BF÷21¬BH÷39¬~AA÷2gdvijoR¬AD÷1553209200¬ADE÷1553209200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553217442¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷S4u68jVC¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷32¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷6evA7ApJ¬WV÷maine-red-claws¬AH÷94¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷26¬BH÷24¬~AA÷GxbWhCGE¬AD÷1553133600¬ADE÷1553133600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553141651¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷EsZkCYVm¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷38¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷18¬WN÷LAG¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷hYXgBhof¬WV÷capital-city-go-go¬AH÷116¬BB÷23¬BD÷36¬BF÷30¬BH÷27¬~AA÷zsLqV8O7¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553130087¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷CGD9W2H2¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷119¬BA÷26¬BC÷30¬BE÷33¬BG÷30¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷QJHDVMW8¬WV÷maine-red-claws¬AH÷98¬BB÷20¬BD÷35¬BF÷22¬BH÷21¬~AA÷xnaSgh18¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553130608¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷8r7IUtnF¬WU÷grand-rapids-drive¬AG÷135¬BA÷36¬BC÷34¬BE÷37¬BG÷28¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷p8UoDEGs¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷144¬BB÷39¬BD÷40¬BF÷31¬BH÷34¬~AA÷MwHuWl91¬AD÷1553047200¬ADE÷1553047200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553055061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷KMQN8aPe¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷33¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷34¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷bDPR7Jv2¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷105¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷34¬~AA÷SGHyXUge¬AD÷1553045400¬ADE÷1553045400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553052312¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷0KAMALfq¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷105¬BA÷33¬BC÷34¬BE÷28¬BG÷10¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷vB9Q9uAk¬WV÷iowa-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷27¬~AA÷lQIXXAvk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553051543¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷UyKjGsXL¬WU÷salt-lake-city-stars¬AZ÷0¬AG÷127¬AT÷122¬BI÷5¬BA÷35¬BC÷41¬BE÷27¬BG÷19¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷ruOfF1nS¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷131¬AU÷122¬BJ÷9¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷39¬BH÷28¬~AA÷WlOSYjPr¬AD÷1553041800¬ADE÷1553041800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553049610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷8MVsI329¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷30¬BC÷35¬BE÷32¬BG÷24¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷nDUoHNHF¬WV÷texas-legends¬AH÷117¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷23¬BH÷42¬~AA÷Uux1wXGR¬AD÷1553040000¬ADE÷1553040000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553047548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷vmRwJqm3¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷112¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷28¬BH÷28¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷0dSZJPXd¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷130¬BA÷30¬BC÷28¬BE÷44¬BG÷28¬~AA÷xYJgugnF¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553043799¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷joaH1rIS¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷27¬BC÷32¬BE÷22¬BG÷24¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷hfoqc2Qq¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷100¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷26¬BH÷17¬~AA÷zJxcvD1L¬AD÷1553036400¬ADE÷1553036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553043385¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷nHpmdMuj¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷141¬BA÷32¬BC÷41¬BE÷30¬BG÷38¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷bilieted¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷109¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷32¬BH÷33¬~AA÷f9UltZW8¬AD÷1552960800¬ADE÷1552960800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552968737¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷Y94C2O2M¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷108¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷30¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fJ5834mG¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷35¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷32¬~AA÷GIVpsFH2¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552956998¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷ng205QI3¬WU÷delaware-blue-coats¬AG÷97¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷24¬BG÷35¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷0d644pY9¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷19¬BD÷33¬BF÷32¬BH÷20¬~AA÷dvOrrRRF¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552958231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷pSIBopI1¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷37¬BC÷31¬BE÷27¬BG÷29¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷rDyFp4X7¬WV÷wisconsin-herd¬AH÷116¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷45¬BH÷22¬~~
3
1553227716
655
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/nba-g-league/¬ZX÷04USA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MwwBoU8l¬AD÷1553220000¬ADE÷1553220000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1553225461¬BX÷12¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷vq9OQXps¬WU÷south-bay-lakers¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷32¬BG÷26¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷hnDSPi0m¬WV÷stockton-kings¬AH÷115¬BB÷32¬BD÷34¬BF÷25¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷G0xFplOf¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷zB2XOBFg¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷E11yOVUa¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~AA÷fiyJq8w1¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷MR0uNkp6¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷0IaqM9aC¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷CSVNrSh7¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷rsklLTEI¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷dpghKmUO¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷jJURsn8D¬AD÷1553295600¬ADE÷1553295600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷AmszqX6P¬WU÷lakeland-magic¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷CdT1viFt¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷4MI96VpE¬AD÷1553299200¬ADE÷1553299200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷UXN6wBUn¬WU÷memphis-hustle¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷8OMAxVqg¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷GdMD5k0K¬AD÷1553302800¬ADE÷1553302800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷2oMEykaa¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷ELPIz9E5¬WV÷iowa-wolves¬AN÷n¬~AA÷bLBI49FQ¬AD÷1553306400¬ADE÷1553306400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷dpFNZSTB¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷zyERYnqI¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷0Ucp0TNs¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷4AIVX6bO¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷r1HZWQDU¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷U32lamwl¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷MRnpiUbn¬WV÷westchester-knicks¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷8OrthAqt¬WU÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷8f1hb7hf¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷GlnljlEh¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷fuohk8Tb¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷jJjccR70¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷M1HllSr5¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷0hGhmnbB¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷4Mf1doN6¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷8IJ0oQSN¬WV÷raptors¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷fFFdn6DH¬WU÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷bqf5e5xD¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷js95pprU¬WU÷long-island-nets¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷hjeXu4jo¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷xzg9fPiJ¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷t6lF4mTo¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷KdmJ37rh¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷OxEqJ8UJ¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷2LxO2Rcb¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷EetS1oD4¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷2TCmISqQ¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷8IuW05SA¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷n9vz0PsH¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷K8aFDnhs¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷2Jc4rcCq¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷tAd8sHRk¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~AA÷YB3JC67m¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷zXeCtysd¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷lz0Gued2¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷GzgOBQMg¬AD÷1553392800¬ADE÷1553392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷h8Qdlm02¬WU÷stockton-kings¬WN÷LAG¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷WbP0m7F8¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~~
3
1553227716
20
HJÄLP: Du befinner dig på NBA G League 2018/2019 resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NBA G League 2018/2019 livescore, NBA G League 2018/2019 tabeller och matchdetaljer. Förutom NBA G League 2018/2019 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NBA G League 2018/2019 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!