NBA G League 2019/2020 livescore, resultat, tabeller

Basket USA

NBA G League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/nba-g-league/¬ZX÷04USA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SW1JZlrH¬AD÷1582945200¬ADE÷1582945200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582952945¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷xpcduzwB¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷130¬BA÷31¬BC÷29¬BE÷36¬BG÷34¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷W6d0vfhH¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷128¬BB÷40¬BD÷36¬BF÷30¬BH÷22¬~AA÷lt3FzVSA¬AD÷1582939800¬ADE÷1582939800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582947233¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷Wnflsd8b¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷35¬BC÷30¬BE÷26¬BG÷34¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷Q9ghtGN4¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷117¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷34¬BH÷28¬~AA÷fJ3ByBD4¬AD÷1582938000¬ADE÷1582938000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582944580¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷OMjtqIwn¬WU÷memphis-hustle¬AG÷91¬BA÷30¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷16¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷hdeprxgh¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷32¬BD÷28¬BF÷27¬BH÷25¬~AA÷tGa7xibb¬AD÷1582934400¬ADE÷1582934400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582941719¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷YguVy1WI¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷107¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷40¬BG÷22¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷pWixpbOu¬WV÷windy-city-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷23¬BD÷33¬BF÷27¬BH÷27¬~AA÷biA2wXrh¬AD÷1582858800¬ADE÷1582858800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582866169¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷KjyRxsHC¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷104¬BB÷28¬BD÷33¬BF÷20¬BH÷23¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷QTyNwN16¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷33¬~AA÷K0BbvDTo¬AD÷1582851600¬ADE÷1582851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582859101¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷vDwFuqXg¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷21¬BC÷33¬BE÷47¬BG÷24¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷nwwJv3n0¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷106¬BB÷29¬BD÷24¬BF÷28¬BH÷25¬~AA÷nDtpLkTN¬AD÷1582848000¬ADE÷1582848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582855334¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷8AdkPNnD¬WU÷college-park-skyhawks¬AG÷104¬BA÷18¬BC÷36¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷LAG¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷dQkXm7PD¬WV÷capital-city-go-go¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷133¬BB÷29¬BD÷35¬BF÷34¬BH÷35¬~AA÷UyWlK9rU¬AD÷1582848000¬ADE÷1582848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582855761¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷UwlunofQ¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷32¬BD÷26¬BF÷33¬BH÷34¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷zHlymRvK¬WU÷long-island-nets¬AG÷124¬BA÷28¬BC÷39¬BE÷20¬BG÷37¬~AA÷WpIGFTjo¬AD÷1582848000¬ADE÷1582848000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582855935¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷6au7s52s¬WU÷maine-red-claws¬AG÷103¬BA÷22¬BC÷33¬BE÷30¬BG÷18¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷0MvBtPHm¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷22¬BD÷32¬BF÷24¬BH÷28¬~AA÷zwwtMVDH¬AD÷1582772400¬ADE÷1582772400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582780011¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷zcbsRqI0¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷23¬BC÷38¬BE÷33¬BG÷34¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷UJcoQ3X6¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷122¬BB÷34¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷25¬~AA÷tGwxNBbB¬AD÷1582767000¬ADE÷1582767000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582774588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷rktzT5ml¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷115¬BA÷38¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷xCuvSP2f¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷40¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷28¬~AA÷2PvYNiq5¬AD÷1582765200¬ADE÷1582765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582772865¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷C6k4YRPQ¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷140¬BA÷36¬BC÷32¬BE÷35¬BG÷37¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷4bsWToYs¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷120¬BB÷29¬BD÷39¬BF÷27¬BH÷25¬~AA÷plpTOXTb¬AD÷1582761600¬ADE÷1582761600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582769099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷vgidzleE¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷39¬BC÷28¬BE÷34¬BG÷28¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷YFj0Z7AK¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷115¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷35¬~AA÷6coPPDEh¬AD÷1582740000¬ADE÷1582740000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582747935¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷AJCCSyx8¬WU÷stockton-kings¬AG÷99¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷29¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷QkmhyUu8¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷28¬BD÷32¬BF÷27¬BH÷41¬~AA÷CznLQgan¬AD÷1582678800¬ADE÷1582678800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582686129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷O2E4Uc7e¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷133¬BA÷33¬BC÷37¬BE÷40¬BG÷23¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷WSD8THM1¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷128¬BB÷30¬BD÷36¬BF÷38¬BH÷24¬~AA÷Y9GA6jEU¬AD÷1582677000¬ADE÷1582677000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582683931¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷K6PQytFL¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷38¬BG÷26¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷ETOUz0UR¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷96¬BB÷24¬BD÷28¬BF÷16¬BH÷28¬~AA÷bXsHRZqt¬AD÷1582677000¬ADE÷1582677000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582684336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷jkGdWJxq¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷21¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷32¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷pCF0Vwhk¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷99¬BB÷13¬BD÷29¬BF÷25¬BH÷32¬~AA÷ngI28CqI¬AD÷1582675200¬ADE÷1582675200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582683369¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷KnZWFbh2¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷40¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷38¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷YkNEvrV2¬WV÷college-park-skyhawks¬AH÷116¬BB÷21¬BD÷28¬BF÷30¬BH÷37¬~AA÷fJH67WbO¬AD÷1582675200¬ADE÷1582675200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582682584¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷CtMIw2p9¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷110¬BA÷14¬BC÷30¬BE÷29¬BG÷37¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷tGQMxMaF¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷34¬BH÷36¬~~
507
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/nba-g-league/¬ZX÷04USA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷fgYFY8cN¬AD÷1583002800¬ADE÷1583002800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷Ace4wE7N¬WU÷canton-charge¬WN÷LAG¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷vXa8xYMT¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷YqXJXSCT¬AD÷1583013600¬ADE÷1583013600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷ttnzYiVp¬WU÷westchester-knicks¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷fqzIdy8o¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷jPJoTnLp¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷8nvMeeNi¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷29wQfFxb¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷4SNkS6zi¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷t0xUgZi4¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷zyiXhg7A¬WV÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷80lWzavi¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷ERkyhDMG¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷8lkuiXyN¬WV÷college-park-skyhawks¬AN÷n¬~AA÷nimzzJgc¬AD÷1583020800¬ADE÷1583020800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷MigqjiiT¬WU÷maine-red-claws¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷vXuBoBap¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷GQivZx93¬AD÷1583024400¬ADE÷1583024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷INvFpVEj¬WU÷memphis-hustle¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷6wYd9Eii¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷fHjrYdO9¬AD÷1583024400¬ADE÷1583024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷pUW08Y6c¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷viW47hM3¬WV÷iowa-wolves¬AN÷n¬~AA÷xttmXGwG¬AD÷1583024400¬ADE÷1583024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷jRZ86CyA¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷plZC5WjG¬WV÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷lGqiWzgM¬AD÷1583026200¬ADE÷1583026200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷OvYG4j6M¬WU÷texas-legends¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷hExL3ALS¬WV÷northern-arizona-suns¬AN÷n¬~AA÷rwqeVf8S¬AD÷1583031600¬ADE÷1583031600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷fNOnaUTq¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷lpOjblqj¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷pnVMQEGq¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷GjGxMiyc¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷2mSfc8bd¬WU÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷2NPRPYVk¬AD÷1583092800¬ADE÷1583092800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷fsFtLBj3¬WU÷long-island-nets¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷27EpKV59¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷tEOVOhod¬AD÷1583100000¬ADE÷1583100000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷tbDlJkLF¬WU÷stockton-kings¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷zLChI9zM¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷fHCDmxOd¬AD÷1583193600¬ADE÷1583193600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷633OCmbq¬WV÷delaware-blue-coats¬WM÷LAG¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷lOGdHTkS¬WU÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷8KGHndw3¬AD÷1583200800¬ADE÷1583200800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷pf2SB7Dk¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷ET6WARSe¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~~
164
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
HJÄLP: Du befinner dig på NBA G League 2019/2020 resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NBA G League 2019/2020 livescore, NBA G League 2019/2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom NBA G League 2019/2020 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). NBA G League 2019/2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!