WNBA 2020 livescore, resultat, tabeller

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Basket USA

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/basket/usa/wnba/¬ZX÷04USA 003......0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷MRznZYm9¬AD÷1590534000¬ADE÷1590534000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty D¬JA÷GxTmao3T¬WU÷new-york-liberty¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky D¬JB÷8UKFf5Bp¬WV÷chicago-sky¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷0IZkYh3F¬AD÷1590544800¬ADE÷1590544800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury D¬JA÷nLJJgPQj¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx D¬JB÷0O71I83i¬WV÷minnesota-lynx¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷rsPfXCIL¬AD÷1590620400¬ADE÷1590620400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Dream D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream D¬JA÷ERB5HSIc¬WU÷atlanta-dream¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings D¬JB÷8lB9GnY3¬WV÷dallas-wings¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷fHSbWWXR¬AD÷1590620400¬ADE÷1590620400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks D¬JB÷tGOGEQ2G¬WV÷los-angeles-sparks¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever D¬JA÷nuADF6mA¬WU÷indiana-fever¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷CdFQRjtq¬AD÷1590631200¬ADE÷1590631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm D¬JA÷K6NKDpIM¬WU÷seattle-storm¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun D¬JB÷ETMOC4XS¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷jmEUQAek¬AD÷1590793200¬ADE÷1590793200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Dream D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream D¬JA÷jkEj8Oup¬WU÷atlanta-dream¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty D¬JB÷pCDf7rej¬WV÷new-york-liberty¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷8O8ZPUAe¬AD÷1590793200¬ADE÷1590793200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings D¬JB÷CI5tVomc¬WV÷dallas-wings¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever D¬JA÷O2Cb62Ad¬WU÷indiana-fever¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷nF7wPlQ1¬AD÷1590796800¬ADE÷1590796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky D¬JA÷j94pU523¬WU÷chicago-sky¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks D¬JB÷pW3lTPH9¬WV÷los-angeles-sparks¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷0IeLmY22¬AD÷1590796800¬ADE÷1590796800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx D¬JA÷d67hSqXF¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces D¬JB÷l2VLAH1r¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷ELaPnhI8¬AD÷1590804000¬ADE÷1590804000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury D¬JA÷ShUP9yHl¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun D¬JB÷dSYT8eWf¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷dpkUoCXE¬AD÷1590804000¬ADE÷1590804000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm D¬JA÷zJXX7Fo1¬WU÷seattle-storm¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics D¬JB÷UuXy7Z07¬WV÷washington-mystics¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷zylYpWnL¬AD÷1590951600¬ADE÷1590951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty D¬JA÷rqyt6gGD¬WU÷new-york-liberty¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx D¬JB÷dnPNUxgE¬WV÷minnesota-lynx¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷r1mxpj2R¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever D¬JA÷zwORTd8K¬WU÷indiana-fever¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky D¬JB÷r3NVSGNQ¬WV÷chicago-sky¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷pAZ3uAAr¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury D¬JA÷pC9cOzWs¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics D¬JB÷vZ81Nfol¬WV÷washington-mystics¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷SYO8vUPl¬AD÷1590966000¬ADE÷1590966000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm D¬JA÷hxD5ME0f¬WU÷seattle-storm¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces D¬JB÷naC9LYF0¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~AA÷txTCwlue¬AD÷1590973200¬ADE÷1590973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks D¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks D¬JA÷QkBDKhV6¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun D¬JB÷fPFHJCpD¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬AW÷1¬~~
193
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på WNBA 2020 resultat sidan i Basket/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder WNBA 2020 livescore, WNBA 2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom WNBA 2020 resultat kan du följa fler än 150 baskettävlingar från 30+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). WNBA 2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!