FA Trophy 2020/2021 live resultat, livescore, tabeller

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam

Fotboll England

FA Trophy
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: FA Trophy - Kval¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷4AM1oeMA¬ZD÷c¬ZE÷A1fLtRD2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/fotboll/england/fa-trophy/¬ZX÷00England 007ngland0170000000001000FA Trophy - 016- Kval000¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷8A9SYu1I¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cambridge City¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge City¬JA÷tpWkmEdc¬WU÷cambridge-city¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove¬JB÷z7VgnYB3¬WV÷kidsgrove-athletic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷E5LbyZMG¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cirencester Town¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601137547¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Cirencester Town¬JA÷bu3voqXQ¬WU÷cirencester-town¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAU¬AF÷Paulton Rovers¬JB÷GKk6t3ur¬WV÷paulton-rovers¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷IFX6w4nm¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunstable¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunstable¬JA÷jDhAzyDi¬WU÷afc-dunstable¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOO¬AF÷Tooting & Mitcham¬JB÷pzhEZfSc¬WV÷tooting-mitcham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷2VHfxF7A¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evesham Utd¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evesham Utd¬JA÷YJ2oP1A7¬WU÷evesham-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BIG¬AF÷Biggleswade FC¬JB÷nNjTmom8¬WV÷biggleswade-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rqIKUT48¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Felixstowe & Walton¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felixstowe & Walton¬JA÷bawGk1Jl¬WU÷felixstowe-walton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GRE¬AF÷Great Wakering¬JB÷hMxKlLYf¬WV÷great-wakering¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MRlhCLls¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hullbridge¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hullbridge¬JA÷vwuWoJID¬WU÷hullbridge¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashford Town¬JB÷ULKBfBMD¬WV÷ashford-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷facsHAz9¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hythe Town¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷WSF2OOKk¬WU÷hythe-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chalfont St Peter¬JB÷QkF6Nrzd¬WV÷chalfont-st-peter¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0QswOOn0¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Market Drayton¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUR¬AF÷Bury Town¬JB÷lfPJKR1O¬WV÷bury-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAR¬AE÷Market Drayton¬JA÷fXPFL7nI¬WU÷market-drayton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷KnxdHDVp¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Melksham¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601137641¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷t4Y1pCtG¬WV÷north-leigh¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷MEL¬AE÷Melksham¬JA÷nsZcohR9¬WU÷melksham¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷Uih0AaJg¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Northwood¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601137039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwood¬JA÷bg0nyNLh¬WU÷northwood¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAS¬AF÷Basildon¬JB÷hGajzsya¬WV÷basildon¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fNyQ8nrk¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ossett United¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett United¬JA÷ttbry24e¬WU÷ossett-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramsbottom¬JB÷AF2nzMJ1¬WV÷ramsbottom-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SC1ZUWap¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soham¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOH¬AE÷Soham¬JA÷zumCarnK¬WU÷soham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Corby¬JB÷U1nGb21Q¬WV÷corby¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷0xCYmC6M¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Park¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THR¬AF÷Three Bridges¬JB÷bsKZ3cw6¬WV÷three-bridges¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SOU¬AE÷South Park¬JA÷U7FV4wOa¬WU÷south-park¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2PdoGUkF¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury¬JA÷vgJAM2k2¬WU÷sudbury¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barking¬JB÷hd7honS2¬WV÷barking¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷Eux82BLF¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tadcaster¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAD¬AE÷Tadcaster¬JA÷phVyLkEc¬WU÷tadcaster-albion¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Marine¬JB÷vFUuK9T3¬WV÷marine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷WOblLMWI¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waltham Abbey¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Waltham Abbey¬JA÷QZ6uxTWb¬WU÷waltham-abbey¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷STA¬AF÷Staines¬JB÷Kd6qymn5¬WV÷staines-town¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6wHneTDk¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Witham¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witham¬JA÷SbLV9P5d¬WU÷fc-witham-town¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAN¬AF÷Hanwell Town¬JB÷GEEDY8rc¬WV÷hanwell-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
17
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: FA Trophy - Kval¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷4AM1oeMA¬ZD÷c¬ZE÷A1fLtRD2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/fotboll/england/fa-trophy/¬ZX÷00England 007ngland0170000000001000FA Trophy - 016- Kval000¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷tUzOTmKE¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Totton¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Totton¬JA÷6PtOmul1¬WU÷afc-totton¬WN÷FRO¬AF÷Frome¬JB÷0ntSna37¬WV÷frome-town¬AN÷n¬~AA÷bBvDm5oA¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford Town¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford Town¬JA÷QTaTjAY0¬WU÷ashford-town¬WN÷WHI¬AF÷Whitstable Town¬JB÷f34XkUm7¬WV÷whitstable-town¬AN÷n¬~AA÷YkQwtc8o¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury Utd¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury Utd¬JA÷ITeVSqBr¬WU÷aylesbury-united¬WN÷TIL¬AF÷Tilbury¬JB÷n30ZR3Ql¬WV÷tilbury¬AN÷n¬~AA÷6e2plxxL¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barking¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barking¬JA÷vBxtInXa¬WU÷barking¬WN÷HAR¬AF÷Harlow¬JB÷8pspH6n6¬WV÷harlow¬AN÷n¬~AA÷G8bwIjL2¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedfont Sports¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedfont Sports¬JA÷zqFXTpcS¬WU÷bedfont-sports¬WN÷COG¬AF÷Coggeshall Town¬JB÷hxHbP45q¬WV÷coggeshall-town¬AN÷n¬~AA÷E3Kfg7r2¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedworth United¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedworth United¬JA÷2VGPV6SF¬WU÷bedworth-united¬WN÷NEO¬AF÷St. Neots¬JB÷dhGTUQsM¬WV÷neots¬AN÷n¬~AA÷hziDtUbd¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bideford¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bideford¬JA÷hIE2Jxwg¬WU÷bideford¬WN÷SLI¬AF÷Slimbridge¬JB÷nuE6Idha¬WV÷slimbridge¬AN÷n¬~AA÷8trXq69J¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bracknell¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bracknell¬JA÷jeNfYpWN¬WU÷bracknell-town¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks¬JB÷KURbX4oU¬WV÷sevenoaks¬AN÷n¬~AA÷bB0tNr26¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentwood¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentwood¬JA÷2cTNJoHU¬WU÷brentwood¬WN÷CHI¬AF÷Chichester¬JB÷vJ4TvVnt¬WV÷chichester-city¬AN÷n¬~AA÷tjpe5Dyc¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burgess Hill¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burgess Hill¬JA÷0rIAHG75¬WU÷burgess-hill¬WN÷WAR¬AF÷Ware¬JB÷f5HEGzNB¬WV÷ware¬AN÷n¬~AA÷MBrQif7c¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chertsey¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chertsey¬JA÷n1ubjv96¬WU÷chertsey-town¬WN÷BER¬AF÷Berkhamsted¬JB÷tOv2kbOC¬WV÷berkhamsted-town¬AN÷n¬~AA÷p8z9loW3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chipstead¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chipstead¬JA÷hG1LhW3l¬WU÷chipstead¬WN÷THR¬AF÷Three Bridges¬JB÷nw1PijJf¬WV÷three-bridges¬AN÷n¬~AA÷dUA3zgxN¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City Of Liverpool¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷City Of Liverpool¬JA÷2yhIw1P0¬WU÷city-of-liverpool¬WN÷CLE¬AF÷Cleethorpes¬JB÷WAdMxLv7¬WV÷cleethorpes¬AN÷n¬~AA÷Ohn0j71i¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corby¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Corby¬JA÷zHCs0EBE¬WU÷corby¬WN÷HAL¬AF÷Halesowen¬JB÷rsCoaYQK¬WV÷halesowen¬AN÷n¬~AA÷hYwHnP0G¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daventry¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAV¬AE÷Daventry¬JA÷Yg3ykl3D¬WU÷daventry¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove¬JB÷nciJDXuE¬WV÷kidsgrove-athletic¬AN÷n¬~AA÷00GjfmTe¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunston¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunston¬JA÷f5DHXSc3¬WU÷dunston¬WN÷CLI¬AF÷Clitheroe¬JB÷lSCLWnD9¬WV÷clitheroe¬AN÷n¬~AA÷bVbxjb78¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evesham Utd¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evesham Utd¬JA÷zFm2PUvQ¬WU÷evesham-utd¬WN÷CRT¬AF÷Carlton Town¬JB÷hfzUKlms¬WV÷carlton-town¬AN÷n¬~AA÷tGekFl5L¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Faversham¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAV¬AE÷Faversham¬JA÷Wn6dp6s9¬WU÷faversham¬WN÷HER¬AF÷Hertford¬JB÷0MA0qQdF¬WV÷hertford-town¬AN÷n¬~AA÷dnfES39p¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Felixstowe & Walton¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felixstowe & Walton¬JA÷zcMmvXle¬WU÷felixstowe-walton¬WN÷WES¬AF÷Westfield¬JB÷UJLiwi41¬WV÷westfield¬AN÷n¬~AA÷2qo4kRGc¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hanwell Town¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanwell Town¬JA÷MXAkbhtR¬WU÷hanwell-town¬WN÷AVE¬AF÷Aveley¬JB÷vDcHgClr¬WV÷aveley¬AN÷n¬~AA÷MoDUlhiG¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hastings¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Hastings¬JA÷dfHN6agm¬WU÷hastings¬WN÷RUM¬AF÷Romania¬JB÷jHGR5J8g¬WV÷romania¬AN÷n¬~AA÷nXtyqQOP¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haywards¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAY¬AE÷Haywards¬JA÷IsPnz71B¬WU÷haywards-heath¬WN÷WEL¬AF÷Welwyn Garden¬JB÷C4OjZQGH¬WV÷welwyn-garden¬AN÷n¬~AA÷00xM9SSr¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highworth¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highworth¬JA÷8SazwOZr¬WU÷highworth¬WN÷WIN¬AF÷Winchester¬JB÷2kavxrkk¬WV÷winchester-city¬AN÷n¬~AA÷I1hYO4Xg¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Histon¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIS¬AE÷Histon¬JA÷8GR7NTH5¬WU÷histon¬WN÷LEE¬AF÷Leek¬JB÷GtRBMmXB¬WV÷leek-town¬AN÷n¬~AA÷j5HoXq1T¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hythe Town¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷SWIutgKr¬WU÷hythe-town¬WN÷ASH¬AF÷Ashford U.¬JB÷d6NquDZl¬WV÷ashford-united¬AN÷n¬~AA÷GYsUjEM3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ilkeston¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILK¬AE÷Ilkeston¬JA÷KEw6lIwJ¬WU÷ilkeston¬WN÷KEM¬AF÷Kempston¬JB÷nLRmD1GJ¬WV÷kempston¬AN÷n¬~AA÷faBxmWLS¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kendal¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kendal¬JA÷xYIw3HhC¬WU÷kendal¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town¬JB÷WfIs2y8I¬WV÷brighouse-town¬AN÷n¬~AA÷vVLFyrHa¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kidlington¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KID¬AE÷Kidlington¬JA÷AskQWhCG¬WU÷kidlington¬WN÷DID¬AF÷Didcot Town¬JB÷44lUVCRM¬WV÷didcot-town¬AN÷n¬~AA÷0ImdBu4m¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Larkhall¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Larkhall¬JA÷6oruwqit¬WU÷larkhall¬WN÷BAR¬AF÷Barnstaple¬JB÷08sqx36n¬WV÷barnstaple-town¬AN÷n¬~AA÷xMctkIME¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough Dyn.¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LGH¬AE÷Loughborough Dyn.¬JA÷6cvYJ82m¬WU÷loughborough-dynamo¬WN÷BUR¬AF÷Bury Town¬JB÷0KwxJSHg¬WV÷bury-town¬AN÷n¬~AA÷neLJz2W5¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maldon & Tiptree¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maldon & Tiptree¬JA÷I7hYUWtT¬WU÷maldon-tiptree¬WN÷GRA¬AF÷Grays¬JB÷zmu0Qjkp¬WV÷grays¬AN÷n¬~AA÷SnIrd9bq¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangotsfield¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangotsfield¬JA÷foNNBoyp¬WU÷mangotsfield¬WN÷CIN¬AF÷Cinderford¬JB÷l8MRA5jj¬WV÷cinderford-town¬AN÷n¬~AA÷pn1lmdiR¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marine¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marine¬JA÷nytlGQ1C¬WU÷marine¬WN÷MOS¬AF÷Mossley¬JB÷tbuhFpHI¬WV÷mossley¬AN÷n¬~AA÷82yC1VzM¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneyfields¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneyfields¬JA÷I5TqJTrA¬WU÷moneyfields¬WN÷BAS¬AF÷Basingstoke¬JB÷nuYmImbG¬WV÷basingstoke¬AN÷n¬~AA÷QoKNZLoC¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Town¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Town¬JA÷Ewv4PA4j¬WU÷newcastle-town¬WN÷BEL¬AF÷Belper Town¬JB÷2gXolfsi¬WV÷belper-town¬AN÷n¬~AA÷zwgIRNOj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwood¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwood¬JA÷rNPexBJ7¬WU÷northwood¬WN÷HEY¬AF÷Heybridge¬JB÷dQDw1fd8¬WV÷heybridge¬AN÷n¬~AA÷vBgUPpIm¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix¬JA÷z3TaPkmg¬WU÷phoenix-sports¬WN÷MAR¬AF÷Marlow¬JB÷UPS3O92a¬WV÷marlow¬AN÷n¬~AA÷630wUjFj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pickering Town¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIC¬AE÷Pickering Town¬JA÷WAYsfM9s¬WU÷pickering-town¬WN÷TRA¬AF÷Trafford¬JB÷0pwngtPm¬WV÷trafford¬AN÷n¬~AA÷zL97ZCiT¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pontefract¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontefract¬JA÷A1eQyufD¬WU÷pontefract-collieries¬WN÷WOR¬AF÷Workington¬JB÷O4q80OWD¬WV÷workington¬AN÷n¬~AA÷ngzG0kjS¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prescot¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Prescot¬JA÷QVWiH7DM¬WU÷prescot-cables¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬JB÷KhWeGRSS¬WV÷frickley¬AN÷n¬~AA÷OvofE8KR¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramsgate¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramsgate¬JA÷vD94rpCL¬WU÷ramsgate¬WN÷CAN¬AF÷Canvey Island¬JB÷YZ88s4RR¬WV÷canvey-island¬AN÷n¬~AA÷CtPsuHNi¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield FC¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield FC¬JA÷QDkXn52E¬WU÷sheffield-fc¬WN÷RUN¬AF÷Runcorn Linnets¬JB÷Kl4znPHK¬WV÷runcorn-linnets¬AN÷n¬~AA÷25Y33i69¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sholing¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Sholing¬JA÷YeGIFfxI¬WU÷sholing¬WN÷WAN¬AF÷Wantage¬JB÷vevnbS6p¬WV÷wantage¬AN÷n¬~AA÷UHJnvywb¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sittingbourne¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIT¬AE÷Sittingbourne¬JA÷QgawRNue¬WU÷sittingbourne¬WN÷EAS¬AF÷East Grinstead¬JB÷KGbsQse1¬WV÷east-grinstead-town¬AN÷n¬~AA÷0vNBxO1g¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spalding United¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spalding United¬JA÷OQjIYEs4¬WU÷spalding-united¬WN÷BED¬AF÷Bedford¬JB÷WjjMXYdA¬WV÷bedford¬AN÷n¬~AA÷UuUx6pS7¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stamford¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stamford¬JA÷lQipeNeR¬WU÷stamford¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Utd.¬JB÷K8vCjs4r¬WV÷lincoln-utd¬AN÷n¬~AA÷Ktqa4Xj3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stocksbridge¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stocksbridge¬JA÷IowjcnMj¬WU÷stocksbridge¬WN÷MAR¬AF÷Marske¬JB÷WlRXLVbi¬WV÷marske-united¬AN÷n¬~AA÷fPtYkYyA¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sutton Coldfield¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUT¬AE÷Sutton Coldfield¬JA÷QBQiCLVP¬WU÷sutton-coldfield-town¬WN÷DER¬AF÷Dereham¬JB÷riDJ7uvs¬WV÷dereham¬AN÷n¬~AA÷rNGkSfF1¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thame¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THM¬AE÷Thame¬JA÷Agm93mI6¬WU÷thame-united¬WN÷CIR¬AF÷Cirencester Town¬JB÷4GnD27XC¬WV÷cirencester-town¬AN÷n¬~AA÷dQKgREU7¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thatcham¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thatcham¬JA÷r7oH1RnJ¬WU÷thatcham¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷dOlbQAPJ¬WV÷north-leigh¬AN÷n¬~AA÷A9IsUGpk¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tooting & Mitcham¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOO¬AE÷Tooting & Mitcham¬JA÷f3tg7VIs¬WU÷tooting-mitcham¬WN÷ROM¬AF÷Romford¬JB÷Oxoc6kYm¬WV÷romford¬AN÷n¬~AA÷l0HoTz0e¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uxbridge¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UXB¬AE÷Uxbridge¬JA÷2Tq159mf¬WU÷uxbridge¬WN÷WAL¬AF÷Waltham Abbey¬JB÷djq54T20¬WV÷waltham-abbey¬AN÷n¬~AA÷YDzU76ce¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCD Athletic¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VCD¬AE÷VCD Athletic¬JA÷l61jZuZ7¬WU÷vcd-athletic¬WN÷HER¬AF÷Herne Bay¬JB÷29kYcPB8¬WV÷herne-bay¬AN÷n¬~AA÷Eqh9sAqj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehawk¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehawk¬JA÷phBfLb8t¬WU÷whitehawk¬WN÷BAR¬AF÷Barton¬JB÷ERFbKINn¬WV÷barton¬AN÷n¬~AA÷jkVY6QC1¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whyteleafe¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHY¬AE÷Whyteleafe¬JA÷GCgxcqRE¬WU÷whyteleafe¬WN÷CRA¬AF÷Cray Valley PM¬JB÷AZhtd3tL¬WV÷cray-valley-pm¬AN÷n¬~AA÷4CT2vpXt¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widnes¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widnes¬JA÷MwEQSOgo¬WU÷widnes-fc¬WN÷COL¬AF÷Colne¬JB÷xAl6yHco¬WV÷colne¬AN÷n¬~AA÷88vMhzhi¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willand¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Willand¬JA÷vyxjh0vf¬WU÷willand-rovers¬WN÷BRI¬AF÷Bristol MF¬JB÷YcyfiKg0¬WV÷bristol-manor-farm¬AN÷n¬~AA÷88Ijweh4¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisbech¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisbech¬JA÷UNgAuNfl¬WU÷fc-wisbech-town¬WN÷CLS¬AF÷Coleshill¬JB÷OpgEvsAf¬WV÷coleshill-town¬AN÷n¬~AA÷Uc1pVdVr¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worksop¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worksop¬JA÷bXfNCieK¬WU÷worksop¬WN÷RAM¬AF÷Ramsbottom¬JB÷hffRBBAQ¬WV÷ramsbottom-utd¬AN÷n¬~AA÷hYapM2HC¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yaxley¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAX¬AE÷Yaxley¬JA÷I93Xwk2n¬WU÷yaxley¬WN÷CHA¬AF÷Chasetown¬JB÷nq8yw9Hh¬WV÷chasetown¬AN÷n¬~
60
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
reklam
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på FA Trophy 2020/2021 resultat sidan i Fotboll/England sektionen. FlashScore.se erbjuder FA Trophy 2020/2021 livescore, slut- och halvtidsresultat, FA Trophy 2020/2021 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom FA Trophy 2020/2021 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). FA Trophy 2020/2021 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!