Women’s FA Cup 2018/2019 live resultat, livescore, tabeller

Fotboll England Women’s FA Cup2018/2019

Women’s FA Cup
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/england/women-s-fa-cup/¬ZX÷00England 007ngland0320000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷2XOV1vLF¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff City D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOL¬AF÷Bolton D¬JB÷8hIHKGdE¬WV÷bolton¬AH÷0¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff City D¬JA÷U1JDLds8¬WU÷cardiff-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷ETq9JfB7¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham D¬JA÷pGKwb9xc¬WU÷nottingham¬AG÷0¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes D¬JB÷O6JscTi3¬WV÷milton-keynes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷joTirvl8¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Utd D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd D¬JA÷6V8ndm79¬WU÷oxford-utd¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn D¬JB÷4GRke7MF¬WV÷blackburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷tGo1LGte¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Billericay D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Billericay D¬JA÷O8AJhE0H¬WU÷billericay¬AG÷3¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough Foxes D¬JB÷zowmynVq¬WV÷loughborough-foxes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷OtQR2K59¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coventry United D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United D¬JA÷CQlTDpO1¬WU÷coventry-united¬AG÷1¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Wasps D¬JB÷QThXC4w8¬WV÷crawley-wasps¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷nHhhNxCr¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derby D¬JA÷WhdAdd1h¬WU÷derby¬AG÷1¬WN÷STO¬AF÷Stoke City LFC D¬JB÷AqeEeGGb¬WV÷stoke-city-lfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷UurcMdRl¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield D¬JA÷jeCBfzW4¬WU÷huddersfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷LEE¬AF÷Leeds D¬JB÷UoBFgfoB¬WV÷leeds¬AH÷1¬~AA÷zwo5Kzd1¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull D¬JA÷I9Siz6pj¬WU÷hull¬AG÷0¬WN÷WIM¬AF÷AFC Wimbledon D¬JB÷d0ReZPad¬WV÷afc-wimbledon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷UySesb3E¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FYL¬AF÷AFC Fylde D¬JB÷xUPcgoiS¬WV÷afc-fylde¬AH÷1¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town D¬JA÷bwRgfRyM¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷tIzN30j3¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Middlesbrough D¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough D¬JA÷vDjLF6gk¬WU÷middlesbrough¬AG÷2¬WN÷WAT¬AF÷Watford D¬JB÷I3kPEQ8e¬WV÷watford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬~AA÷Ot46e978¬AD÷1544364000¬ADE÷1544364000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bolton D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOL¬AE÷Bolton D¬JA÷dtcZyhyU¬WU÷bolton¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷WBA¬AF÷West Brom D¬JB÷Y1l1XBqo¬WV÷west-brom¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬~AA÷jHNm8niE¬AD÷1544360400¬ADE÷1544360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crawley Wasps D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps D¬JA÷2FuGpMJ1¬WU÷crawley-wasps¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chichester City D¬JB÷t6vKqtZ7¬WV÷chichester¬AH÷0¬~AA÷bNz2pqa7¬AD÷1544360400¬ADE÷1544360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Watford D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Watford D¬JA÷z1PZ4j5G¬WU÷watford¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷BUC¬AF÷Buckland D¬JB÷CQn3mOZr¬WV÷buckland¬AH÷0¬~AA÷d01nKzYm¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AFC Wimbledon D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷AFC Wimbledon D¬JA÷08xN6aha¬WU÷afc-wimbledon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth D¬JB÷vayR5J75¬WV÷portsmouth¬AH÷0¬~AA÷0QkHjKLt¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff City D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff City D¬JA÷8CS18PB8¬WU÷cardiff-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷QPR¬AF÷QPR D¬JB÷n3R57qRE¬WV÷qpr¬AH÷0¬~AA÷xEZ5q3ED¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coventry United D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United D¬JA÷6mn7nrkk¬WU÷coventry-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth D¬JB÷KjjBo24e¬WV÷plymouth¬AH÷1¬~AA÷GzsuulNR¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Eaton D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Eaton D¬JA÷EcuqRzNB¬WU÷long-eaton¬AG÷0¬WN÷HUL¬AF÷Hull D¬JB÷S0qmQfxI¬WV÷hull¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷hCYNPkkn¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Utd D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd D¬JA÷pGUE4K5C¬WU÷oxford-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge Utd D¬JB÷SvKJ3vLI¬WV÷cambridge-utd¬AH÷0¬~AA÷Ac2EgmxL¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolverhampton D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolverhampton D¬JA÷hI7qfZjb¬WU÷wolverhampton¬AG÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn D¬JB÷W86mgg64¬WV÷blackburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷8YskmoFl¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Billericay D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Billericay D¬JA÷htjWpVDp¬WU÷billericay¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬WN÷LUT¬AF÷Luton D¬JB÷WWlzpkTj¬WV÷luton¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷8YLJX5F1¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chester-Le-Street Town D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chester-Le-Street Town D¬JA÷S05Iuzx5¬WU÷chester-le-street-town¬AG÷0¬WN÷STO¬AF÷Stoke City LFC D¬JB÷6i4MvfiB¬WV÷stoke-city-lfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷2X2AfTME¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guiseley Vixens D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guiseley Vixens D¬JA÷n5xqdeMo¬WU÷guiseley-vixens¬AG÷0¬WN÷DER¬AF÷Derby D¬JB÷QeymeFyh¬WV÷derby¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷zLNBZRpk¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield D¬JA÷0lE1qIxt¬WU÷huddersfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷BRA¬AF÷Bradford City D¬JB÷vuD5rxhn¬WV÷bradford-city¬AH÷1¬~AA÷ll1Ih7iR¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAS¬AF÷Basildon D¬JB÷vZ9eiXzH¬WV÷basildon¬AH÷3¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town D¬JA÷QV5ihDLA¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬~AA÷IqT6z8Vr¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Leeds D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds D¬JA÷MNriPEiO¬WU÷leeds¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬WN÷DON¬AF÷Doncaster D¬JB÷0EseOY6U¬WV÷doncaster¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬~AA÷fVwolRar¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Loughborough Foxes D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes D¬JA÷Mca0jijN¬WU÷loughborough-foxes¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham D¬JB÷0lb4kB5T¬WV÷gillingham¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷MyQNWPU7¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Middlesbrough D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough D¬JA÷zR8QwE6H¬WU÷middlesbrough¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockport D¬JB÷EH7UxYLN¬WV÷stockport¬AH÷0¬~AA÷2esgn5Uf¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milton Keynes D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southampton FC D¬JB÷pCWM7hLc¬WV÷southampton-fc¬AH÷0¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes D¬JA÷YyTI8Y5i¬WU÷milton-keynes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬~AA÷MDsytU7L¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield FC D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield FC D¬JA÷hrizTdha¬WU÷sheffield-fc¬AG÷2¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham D¬JB÷WYkvSG75¬WV÷nottingham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷EBMFYo0e¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sunderland D¬ER÷64-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland D¬JA÷Y1C9sd7h¬WU÷sunderland¬AG÷1¬WN÷FYL¬AF÷AFC Fylde D¬JB÷pxGDtGMb¬WV÷afc-fylde¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~
1
1548125086
45
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/england/women-s-fa-cup/¬ZX÷00England 007ngland0320000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷dbIMSnqM¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Wimbledon D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷AFC Wimbledon D¬JA÷Ms389YGu¬WU÷afc-wimbledon¬WN÷BRI¬AF÷Bristol City D¬JB÷0Y1C8hWo¬WV÷bristol-city¬AN÷n¬~AA÷juGV7o7d¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brighton D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton D¬JA÷xtYCGnDP¬WU÷brighton¬WN÷MNU¬AF÷Manchester Utd D¬JB÷bqvvC6Lt¬WV÷manchester-utd¬AN÷n¬~AA÷xxCR8Rij¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlton D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton D¬JA÷pnoRhqLI¬WU÷charlton¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield D¬JB÷OxpVi3zP¬WV÷huddersfield¬AN÷n¬~AA÷2a15KOj2¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crawley Wasps D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps D¬JA÷8bRkMB0o¬WU÷crawley-wasps¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal D¬JB÷nkQgLVFi¬WV÷arsenal¬AN÷n¬~AA÷A1MQR6bS¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crystal Palace D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham D¬JB÷8b5K6W0b¬WV÷tottenham¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace D¬JA÷fe1G7Coh¬WU÷crystal-palace¬AN÷n¬~AA÷fZccMpMk¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Durham D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham D¬JA÷bmbX3UpH¬WU÷durham¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff City D¬JB÷xvcy3l0N¬WV÷cardiff-city¬AN÷n¬~AA÷O821L4yd¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea D¬JB÷few8cSNp¬WV÷chelsea¬WM÷EVE¬AE÷Everton D¬JA÷K2nt28FT¬WU÷everton¬AN÷n¬~AA÷44ulq8T2¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester D¬JA÷4QKbKkVc¬WU÷leicester¬WN÷LBE¬AF÷London Bees D¬JB÷rHJ2J9p4¬WV÷london-bees¬AN÷n¬~AA÷dCcesnbF¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liverpool D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool D¬JA÷Wvyu0Lqq¬WU÷liverpool¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes D¬JB÷AVZrauak¬WV÷milton-keynes¬AN÷n¬~AA÷fDMM97xp¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough Foxes D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes D¬JA÷lKiIf5j6¬WU÷loughborough-foxes¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd D¬JB÷SAjMgP5C¬WV÷sheffield-utd¬AN÷n¬~AA÷OpKEU8E9¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester City D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City D¬JA÷AmLa7rzC¬WU÷manchester-city¬WN÷WAT¬AF÷Watford D¬JB÷OjP362kI¬WV÷watford¬AN÷n¬~AA÷GragNQ6q¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall D¬JA÷jNfP5jG4¬WU÷millwall¬WN÷LEW¬AF÷Lewes D¬JB÷UDgT4AVA¬WV÷lewes¬AN÷n¬~AA÷2kbirSr9¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading D¬JA÷xvJ6ITaA¬WU÷reading¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town D¬JB÷jsNAHmFG¬WV÷keynsham-town¬AN÷n¬~AA÷rZ2HVla3¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stoke City LFC D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC D¬JA÷lYWj945a¬WU÷stoke-city-lfc¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa D¬JB÷SOVf8OK5¬WV÷aston-villa¬AN÷n¬~AA÷4r4DWUqc¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Ham D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham D¬JA÷t8TrBQzm¬WU÷west-ham¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn D¬JB÷KbSnApjg¬WV÷blackburn¬AN÷n¬~AA÷2yJITSTF¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil D¬JA÷IDO75M4O¬WU÷yeovil¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham D¬JB÷d4NB4tKU¬WV÷birmingham¬AN÷n¬~
1
1548125086
16
HJÄLP: Du befinner dig på Women’s FA Cup 2018/2019 resultat sidan i Fotboll/England sektionen. FlashScore.se erbjuder Women’s FA Cup 2018/2019 livescore, slut- och halvtidsresultat, Women’s FA Cup 2018/2019 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Women’s FA Cup 2018/2019 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Women’s FA Cup 2018/2019 resultatservice uppdateras i realtid.
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!