Women’s FA Cup 2018/2019 live resultat, livescore, tabeller

Fotboll England

Women’s FA Cup
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ENGLAND: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷England¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/fotboll/england/women-s-fa-cup/¬ZX÷00England 007ngland0330000000001000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷England¬~AA÷WIP5UGJE¬AD÷1556987400¬ADE÷1556987400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester City D¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1556994225¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City D¬JA÷MHqnoR99¬WU÷manchester-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷WES¬AF÷West Ham D¬JB÷08rjpoPF¬WV÷west-ham¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Spelas på Wembley Stadium.¬~AA÷8pEOMROk¬AD÷1555252200¬ADE÷1555252200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester City D¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555259186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City D¬JA÷Q5OAkVzD¬WU÷manchester-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea D¬JB÷4dNElkjJ¬WV÷chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UgFKN79q¬AD÷1555241400¬ADE÷1555241400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Reading D¬ER÷Semifinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555251834¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading D¬JA÷pdG2ii60¬WU÷reading¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WES¬AF÷West Ham D¬JB÷rsZ5jBL6¬WV÷west-ham¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fLEd3CRi¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aston Villa D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552838528¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa D¬JA÷K89Nwm33¬WU÷aston-villa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WES¬AF÷West Ham D¬JB÷EV8Rx7I9¬WV÷west-ham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2oI41jd4¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester City D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552838027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City D¬JA÷ll1vz52S¬WU÷manchester-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool D¬JB÷ttg6VOAq¬WV÷liverpool¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GUFh4hCo¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Reading D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552840492¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading D¬JA÷tQ4rGqBd¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MNU¬AF÷Manchester Utd D¬JB÷tIAJvTmc¬WV÷manchester-utd¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OfJ02Wtb¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham D¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552830821¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham D¬JA÷SYCVyRXF¬WU÷durham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea D¬JB÷Ac2zyomM¬WV÷chelsea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷GKvZMtyL¬AD÷1550415600¬ADE÷1550415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Aston Villa D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa D¬JA÷Qs4NYHPf¬WU÷aston-villa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd D¬JB÷vo8RXyu1¬WV÷sheffield-utd¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷hKGjodIn¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol City D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City D¬JA÷bZ8LrvyT¬WU÷bristol-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUR¬AF÷Durham D¬JB÷0remvbqp¬WV÷durham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷txDX3t3o¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelsea D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea D¬JA÷ze4eixO8¬WU÷chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal D¬JB÷UH3ajdwF¬WV÷arsenal¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YekUNMLE¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1550419179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool D¬JA÷hU5Fzver¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIL¬AF÷Millwall D¬JB÷WK4JZcAl¬WV÷millwall¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KSBy30Ii¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Utd D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MNU¬AE÷Manchester Utd D¬JA÷rL73kGhL¬WU÷manchester-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LBE¬AF÷London Bees D¬JB÷Qqc8lz8R¬WV÷london-bees¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fPIBz05K¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading D¬JA÷fNwu0fOg¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham D¬JB÷8QsqaEw0¬WV÷birmingham¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2i1t2KXc¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tottenham D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCI¬AF÷Manchester City D¬JB÷MTcwqEVl¬WV÷manchester-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham D¬JA÷ShqzpfGr¬WU÷tottenham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ETuPCdDD¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Ham D¬ER÷8-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham D¬JA÷OY307xWJ¬WU÷west-ham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield D¬JB÷2P246doQ¬WV÷huddersfield¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2yJITSTF¬AD÷1549810800¬ADE÷1549810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeovil D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil D¬JA÷IDO75M4O¬WU÷yeovil¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham D¬JB÷d4NB4tKU¬WV÷birmingham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷xxCR8Rij¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlton D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton D¬JA÷pnoRhqLI¬WU÷charlton¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield D¬JB÷OxpVi3zP¬WV÷huddersfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷dCcesnbF¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes D¬JB÷AVZrauak¬WV÷milton-keynes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool D¬JA÷Wvyu0Lqq¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬~AA÷fDMM97xp¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loughborough Foxes D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes D¬JA÷lKiIf5j6¬WU÷loughborough-foxes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd D¬JB÷SAjMgP5C¬WV÷sheffield-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GragNQ6q¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Millwall D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall D¬JA÷jNfP5jG4¬WU÷millwall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEW¬AF÷Lewes D¬JB÷UDgT4AVA¬WV÷lewes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2kbirSr9¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading D¬JA÷xvJ6ITaA¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷4¬BC÷9¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town D¬JB÷jsNAHmFG¬WV÷keynsham-town¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rZ2HVla3¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stoke City LFC D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC D¬JA÷lYWj945a¬WU÷stoke-city-lfc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa D¬JB÷SOVf8OK5¬WV÷aston-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fZccMpMk¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham D¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham D¬JA÷bmbX3UpH¬WU÷durham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff City D¬JB÷xvcy3l0N¬WV÷cardiff-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
76
fixtures
0
Inställningar
HJÄLP: Du befinner dig på Women’s FA Cup 2018/2019 resultat sidan i Fotboll/England sektionen. FlashScore.se erbjuder Women’s FA Cup 2018/2019 livescore, slut- och halvtidsresultat, Women’s FA Cup 2018/2019 tabeller och matchdetaljer (målskyttar, röda/gula kort, oddsjämförelse, …). Förutom Women’s FA Cup 2018/2019 resultat kan du följa fler än 1000 fotbollstävlingar från 90+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (resultat från ligor, nationella cuper eller andra tävlingar). Women’s FA Cup 2018/2019 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!