WHL 2018/2019 livescore, resultat, tabeller

Ishockey »Kanada » WHL » 2018/2019

results
4
1534663820
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: WHL - Försäsong¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷8x8E4WQu¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷15¬ZL÷/ishockey/kanada/whl/¬ZX÷01Kanada 006Kanada0010000000145000WHL - Försäs015säsong000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷OdUp8B24¬AD÷1535673600¬ADE÷1535673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷A5SZbi26¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷vuXwbBHC¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷UJQcOrAa¬AD÷1535740200¬ADE÷1535740200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷0n9WACDi¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷ULDzAWSc¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷tYOk7VHA¬AD÷1535745600¬ADE÷1535745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷IVVscVWI¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷KzAQLE9J¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷KONg6kXG¬AD÷1535749200¬ADE÷1535749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷YwEUKYOP¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷jJ0dGhXt¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷Ofu1N2P5¬AD÷1535752800¬ADE÷1535752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷8CCv9jr4¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷jy2q8AcA¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷CKoNlN1q¬AD÷1535760000¬ADE÷1535760000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷U9a0FCnm¬WU÷regina-pats¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷ALGcEW1g¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷QNkRmsHk¬AD÷1535763600¬ADE÷1535763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷lCF1DjHa¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷rZE5CAW5¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷8nuWn1We¬AD÷1535763600¬ADE÷1535763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷dxJ9BUoC¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷v18EAl1I¬WV÷edmonton-oil-kings¬AN÷n¬~AA÷2ov5MMvC¬AD÷1535767200¬ADE÷1535767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷2B5m7UCG¬WU÷everett-silvertips¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷dY4i6lSM¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷nwvznLo2¬AD÷1535767200¬ADE÷1535767200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷Ii7I98GO¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷6700YigP¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷EqSHA4O2¬AD÷1535767500¬ADE÷1535767500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷juxXSVGn¬WV÷victoria-royals¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷8GnSTB1t¬WU÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷pAT9LtfI¬AD÷1535826600¬ADE÷1535826600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷zP3e58sT¬WU÷tri-city-americans¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷GIoO0Skp¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷hzRL9Ow9¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷2FuySkWh¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷dxuuR9oa¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷zaGQ8rgF¬AD÷1535835600¬ADE÷1535835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷zTwqQT05¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷h4YmPmGB¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷dndw4EOp¬AD÷1535839200¬ADE÷1535839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷f9pSan5j¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷8CY9OVsi¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷l2KU728L¬AD÷1535846400¬ADE÷1535846400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷OjeL6u0p¬WV÷moose-jaw-warriors¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷WfXiO7VH¬WU÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷rPJY6MNR¬AD÷1535850000¬ADE÷1535850000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷xfaP5aFj¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷vaw8Urhi¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷pY502tWr¬AD÷1535851800¬ADE÷1535851800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷IkxCT27c¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷CQjFSMM3¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷AkpLSc1o¬AD÷1535853600¬ADE÷1535853600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷MFxENkcc¬WU÷everett-silvertips¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷4vSIM9C3¬WV÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷290510ok¬AD÷1535853600¬ADE÷1535853600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷jHkJRtxA¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷YuuOQ0iG¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷t0a90K0e¬AD÷1535853900¬ADE÷1535853900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷nqqSPK6M¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷t6rWOvMS¬WV÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷ltqPRHGi¬AD÷1535913000¬ADE÷1535913000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷rVQMLTR9¬WU÷vancouver-giants¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷jeQQKmsG¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~
4
1534663820
810
HJÄLP: Du befinner dig på WHL 2018/2019 resultat sidan i Ishockey/Kanada sektionen. FlashScore.se erbjuder WHL 2018/2019 livescore, WHL 2018/2019 tabeller och matchdetaljer. Förutom WHL 2018/2019 resultat kan du följa fler än 100 ishockeytävlingar från 15+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). WHL 2018/2019 resultat service uppdateras i realtid.