KHL 2018/2019 livescore, resultat, tabeller

Ishockey Ryssland KHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷RYSSLAND: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Ryssland¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/ishockey/ryssland/khl/¬ZX÷01Ryssland 008ssland0000000000186000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ryssland¬~AA÷IDYwUCn3¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avangard Omsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avangard Omsk¬JA÷4zpITGFA¬WU÷avangard-omsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SIB¬AF÷Sibir Novosibirsk¬JB÷IwlMSzVG¬WV÷sibir-novosibirsk¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷Spelar hemmamatcher på annan arena.¬AW÷1¬~AA÷jsL9sWG2¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA Moscow¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSKA Moscow¬JA÷fsAzr7zL¬WU÷cska-moskva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷8pEvsRkR¬WV÷dinamo-riga¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷S8ZELlfq¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dyn. Moscow¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dyn. Moscow¬JA÷lMv2T7LR¬WU÷dynamo-moskva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷NOV¬AF÷Nizhny Novgorod¬JB÷jVQTORTr¬WV÷nizhny-novgorod¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷UXJDtjW8¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬JA÷QP06xobr¬WU÷jokerit¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minsk¬JB÷4GaAy5Dl¬WV÷dinamo-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷ATnmQUoS¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podolsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YEK¬AF÷Yekaterinburg¬JB÷WppcUm6L¬WV÷yekaterinburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷POD¬AE÷Podolsk¬JA÷hfogVTjF¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷2RRRInv2¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sochi¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷Sochi¬JA÷YRLRqT58¬WU÷sochi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷CIKVrmLE¬WV÷slovan-bratislava¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷WxlqRAWL¬AD÷1550851200¬ADE÷1550851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Severstal Cherepovets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Severstal Cherepovets¬JA÷ncroXkM2¬WU÷severstal-cherepovets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sp. Moscow¬JB÷bXokW9y9¬WV÷spartak-moskva¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷CzYsTW19¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAZ¬AF÷Bars Kazan¬JB÷xS0fASEk¬WV÷ak-bars-kazan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnitogorsk¬JA÷by2jB8aq¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷jRWoSjHF¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tractor Chelyabinsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tractor Chelyabinsk¬JA÷615b9nUe¬WU÷tractor-chelyabinsk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PET¬AF÷SKA St. Petersburg¬JB÷ph4286q2¬WV÷ska-st-petersburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷OzTNJSOe¬AD÷1550835000¬ADE÷1550835000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷tKJtMPD1¬WU÷red-star-kunlun¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷AST¬AF÷Barys Astana¬JB÷KAIpLqT7¬WV÷barys-astana¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷4AUZUhXd¬AD÷1550826000¬ADE÷1550826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Admiral Vladivostok¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vladivostok¬JA÷WMoAVxob¬WU÷admiral-vladivostok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷AMU¬AF÷Amur Khabarovsk¬JB÷ADpEUd04¬WV÷amur-khabarovsk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷25ji69fd¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷CSKA Moscow¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSKA Moscow¬JA÷CKV8XbGo¬WU÷cska-moskva¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BI÷4¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Yaroslavl¬JB÷jBUCWIVi¬WV÷lokomotiv-jaroslavl¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BJ÷3¬AW÷1¬~AA÷fumq8VPq¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dyn. Moscow¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dyn. Moscow¬JA÷0t2jFH0H¬WU÷dynamo-moskva¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnitogorsk¬JB÷vX0fEyGN¬WV÷metallurg-magnitogorsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷tCwJK89k¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬JA÷phQXNoqk¬WU÷jokerit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷beUyN5be¬WV÷slovan-bratislava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷v9f1GgI3¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podolsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Podolsk¬JA÷h2J92vHB¬WU÷vityaz-podolsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minsk¬JB÷65ND1bWH¬WV÷dinamo-minsk¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷OEim7kuj¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sochi¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷Sochi¬JA÷MejaDeVT¬WU÷sochi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPA¬AF÷Sp. Moscow¬JB÷bHsR8Fwo¬WV÷spartak-moskva¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷Q5SrSyaP¬AD÷1550678400¬ADE÷1550678400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nizhny Novgorod¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRA¬AF÷Tractor Chelyabinsk¬JB÷6k71LOnA¬WV÷tractor-chelyabinsk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷NOV¬AE÷Nizhny Novgorod¬JA÷Sb8cM4X3¬WU÷nizhny-novgorod¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷Ot8JLZyg¬AD÷1550678400¬ADE÷1550678400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niznekamsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Niznekamsk¬JA÷SMjpD0fj¬WU÷niznekamsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PET¬AF÷SKA St. Petersburg¬JB÷6DklCK9d¬WV÷ska-st-petersburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷MXadHZ2c¬AD÷1550678400¬ADE÷1550678400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Severstal Cherepovets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Severstal Cherepovets¬JA÷WnV040na¬WU÷severstal-cherepovets¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷AwU43K15¬WV÷dinamo-riga¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷pj9FMFMn¬AD÷1550671200¬ADE÷1550671200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Salavat Ufa¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFA¬AE÷Salavat Ufa¬JA÷dv0EIMWS¬WU÷salavat-ufa¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAZ¬AF÷Bars Kazan¬JB÷bmntEtup¬WV÷ak-bars-kazan¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷2RJANe7t¬AD÷1550665800¬ADE÷1550665800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sibir Novosibirsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIB¬AE÷Sibir Novosibirsk¬JA÷0C65Kr2G¬WU÷sibir-novosibirsk¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷YEK¬AF÷Yekaterinburg¬JB÷EFA9J2HM¬WV÷yekaterinburg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷rs1hIFmi¬AD÷1550662200¬ADE÷1550662200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷pWWh6MHn¬WU÷red-star-kunlun¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vladivostok¬JB÷OMVd5tXh¬WV÷admiral-vladivostok¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷UwDAgWAj¬AD÷1550655000¬ADE÷1550655000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amur Khabarovsk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Khabarovsk¬JA÷QojMBrfP¬WU÷amur-khabarovsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷AST¬AF÷Barys Astana¬JB÷27sl722t¬WV÷barys-astana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~~
4
1550866578
779
fixtures
4
1550866578
0
HJÄLP: Du befinner dig på KHL 2018/2019 resultat sidan i Ishockey/Ryssland sektionen. FlashScore.se erbjuder KHL 2018/2019 livescore, KHL 2018/2019 tabeller och matchdetaljer. Förutom KHL 2018/2019 resultat kan du följa fler än 100 ishockeytävlingar från 15+ länder hos FlashScore.se. Klicka bara på landets namn i den vänstra menyn och välj din tävling (ligor, cup eller turneringar). KHL 2018/2019 resultat service uppdateras i realtid.
. Följ KHL 2018/2019 live på FlashScore! resultat, matcher och KHL tabellställningar.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!