AFL 2020 tabeller och resultat

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+

Amerikansk fotboll Österrike

AFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ÖSTERRIKE: AFL¬ZEE÷GSwVVW3i¬ZB÷25¬ZY÷Österrike¬ZC÷6ky45w20¬ZD÷p¬ZE÷xSALzQr3¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷25_GSwVVW3i¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/osterrike/afl/¬ZX÷13Österrike 009errike0110000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Österrike¬~AA÷8I1sbnb5¬AD÷1590843600¬ADE÷1590843600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Modling Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOD¬AE÷Modling Rangers¬JA÷QynoCVwc¬WU÷modling-rangers¬WN÷GRA¬AF÷Graz Giants¬JB÷4SpkBkg3¬WV÷graz-giants¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷xh6oc6DB¬AD÷1590847200¬ADE÷1590847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Steelsharks Traun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steelsharks Traun¬JA÷bkpgA989¬WU÷steelsharks-traun¬WN÷CIN¬AF÷Cineplexx Blue Devils¬JB÷dz3d9TNF¬WV÷cineplexx-blue-devils¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷GrmjRpSi¬AD÷1590850800¬ADE÷1590850800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vikings Vienna¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Vikings Vienna¬JA÷hpsIVGzm¬WU÷vikings-vienna¬WN÷PRA¬AF÷Prague Black Panthers¬JB÷6moMUzjg¬WV÷prague-black-panthers¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷Gr5kdQSH¬AD÷1590854400¬ADE÷1590854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Raiders Tirol¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raiders Tirol¬JA÷lWQPi1hr¬WU÷raiders-tirol¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬JB÷SMPTjL7l¬WV÷danube-dragons¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷b7ffeprO¬AD÷1592046000¬ADE÷1592046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Danube Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAN¬AE÷Danube Dragons¬JA÷ddUXkuNf¬WU÷danube-dragons¬WN÷MOD¬AF÷Modling Rangers¬JB÷zmTykax1¬WV÷modling-rangers¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷Asbbf4cU¬AD÷1592049600¬ADE÷1592049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Steelsharks Traun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steelsharks Traun¬JA÷U9SulJi7¬WU÷steelsharks-traun¬WN÷RAI¬AF÷Raiders Tirol¬JB÷rDWqmw7D¬WV÷raiders-tirol¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷A5nfQ4sb¬AD÷1592056800¬ADE÷1592056800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Graz Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Graz Giants¬JA÷0ApQTf5a¬WU÷graz-giants¬WN÷PRA¬AF÷Prague Black Panthers¬JB÷v1qUSEK5¬WV÷prague-black-panthers¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷n3Z3FmTu¬AD÷1592136000¬ADE÷1592136000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cineplexx Blue Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cineplexx Blue Devils¬JA÷dGKRBMqE¬WU÷cineplexx-blue-devils¬WN÷VIK¬AF÷Vikings Vienna¬JB÷z7JVAtaK¬WV÷vikings-vienna¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷QgY7E7rn¬AD÷1592658000¬ADE÷1592658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Modling Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOD¬AE÷Modling Rangers¬JA÷rXIZ90EQ¬WU÷modling-rangers¬WN÷CIN¬AF÷Cineplexx Blue Devils¬JB÷pt515KMs¬WV÷cineplexx-blue-devils¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷rVSCDRch¬AD÷1592661600¬ADE÷1592661600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vikings Vienna¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIK¬AE÷Vikings Vienna¬JA÷v3454vxl¬WU÷vikings-vienna¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬JB÷h6893bif¬WV÷danube-dragons¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷MLRGCoDb¬AD÷1592668800¬ADE÷1592668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Raiders Tirol¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAI¬AE÷Raiders Tirol¬JA÷nT7D2I60¬WU÷raiders-tirol¬WN÷GRA¬AF÷Graz Giants¬JB÷QJ6H1xM6¬WV÷graz-giants¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷ldobPOd4¬AD÷1592744400¬ADE÷1592744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Prague Black Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STE¬AF÷Steelsharks Traun¬JB÷nRnxRhkI¬WV÷steelsharks-traun¬WM÷PRA¬AE÷Prague Black Panthers¬JA÷8zlYRYZB¬WU÷prague-black-panthers¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~
12
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på AFL 2020 resultat sidan i Amerikansk fotboll/Österrike sektionen. FlashScore.se erbjuder AFL 2020 livescore, AFL 2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom AFL 2020 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. AFL 2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!