NBA Spelschema, NBA Matcher, Kommande matcher

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. Stodlinjen.se 18+
NBA
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA - Uppflyttningsslutspel¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GSs8EBWN¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷86¬ZL÷/basket/usa/nba/¬OAJ÷rXhtn4EO-8fSPfj00.png¬ZX÷04USA 003......0010000000001000NBA - Uppfly027utspel000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷44XcKcai¬AD÷1621377000¬ADE÷1621377000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷8Ylktjf9¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬OA÷fRvvRwQq-OQEdlLYC.png¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷MygguA9F¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬OB÷ny5unNlC-t02LuhM5.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Titta på livesport hos bet365! Geografiska begränsningar gäller. Ett positivt saldo krävs eller att ett giltigt spel har lagts de senaste 24 timmarna. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|43|383¬~AA÷2agFeEMj¬AD÷1621386000¬ADE÷1621386000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷zLjsrCPd¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬OA÷jaRhGsXH-AXZLafyc.png¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷EBkosWv3¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬OB÷SjpSqG7k-4UiX4b55.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Titta på livesport hos bet365! Geografiska begränsningar gäller. Ett positivt saldo krävs eller att ett giltigt spel har lagts de senaste 24 timmarna. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|43¬~AA÷ETRzXk1m¬AD÷1621467000¬ADE÷1621467000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷pKTeGiCJ¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬OA÷423TzPRq-tOS0fhYs.png¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷OASaFBRP¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬OB÷0l5OxLS0-jDzfG2eG.png¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷383¬~AA÷6uKcI0Xd¬AD÷1621476000¬ADE÷1621476000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Kvartsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷d8CBfe0r¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬OA÷dfovLU96-tlnE62ls.png¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷ABGFgFFl¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬OB÷jLhKbSne-buTsBjXI.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Titta på livesport hos bet365! Geografiska begränsningar gäller. Ett positivt saldo krävs eller att ett giltigt spel har lagts de senaste 24 timmarna. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
171
4
Reklam
Reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
Reklam
Hitta NBA matcher, morgondagens matcher och hela pågående säsongens spelschema för NBA. FlashScore.se erbjuder resultat, livescore, slutresultat med aktuella tabeller, head-to-head statistik och oddsjämförelse för NBA. Förutom NBA kan du följa över 5000 tävlingar från över 30 sporter världen över med FlashScore.se
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!
mockup