GFL 2020 tabeller och resultat

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+

Amerikansk fotboll Tyskland

GFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷APC4AjZd¬ZD÷p¬ZE÷xvLQI4bM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/tyskland/gfl/¬ZX÷13Tyskland 008skland0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷EBvIkAAa¬AD÷1593874800¬ADE÷1593874800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷UBJpCEOk¬WV÷munich-cowboys¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷G8FtDf9q¬WU÷allgau-comets¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷roqMlUP5¬AD÷1593874800¬ADE÷1593874800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷OYIlBYwd¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷2PHhAhg2¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷40XUn8fI¬AD÷1594479600¬ADE÷1594479600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷Oh9rXF0F¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷Y1yCFmVs¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷GlvGABnP¬AD÷1595682000¬ADE÷1595682000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷zkvOCoF0¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷EuwSB5U6¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷zZKn5kAn¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷xxHFIy3J¬WU÷allgau-comets¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷GSFJHeIP¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷2ojYoS9O¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷SOzGE7pl¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷6FZJDRaf¬WV÷new-yorker-lions¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷IcQs6Vft¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷M5tzAqaJ¬WV÷berlin-rebels¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷82xWAPqD¬WU÷potsdam-royals¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷EPJj49Ph¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷nB2oDFQt¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷Q11kCZum¬WV÷munich-cowboys¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷8nJf3Tva¬AD÷1595689200¬ADE÷1595689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷KO0gBgeg¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷YR4cADAa¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷MkNb2mf5¬AD÷1595694600¬ADE÷1595694600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷Sl419XP5¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷6u358iuC¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷4EC3179B¬AD÷1596286800¬ADE÷1596286800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷zF797BfI¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷E56D6V9O¬WV÷potsdam-royals¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷r5B70ROH¬AD÷1596290400¬ADE÷1596290400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷lC0MQYft¬WV÷cologne-crocodiles¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷S8feVEnP¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷UL9Fb5gU¬AD÷1596290400¬ADE÷1596290400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷ja3YNWva¬WU÷munich-cowboys¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷Uk2xNjf5¬WV÷ingolstadt-dukes¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷jVABaovO¬AD÷1596294000¬ADE÷1596294000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷rZaQPhAn¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷MPbUOCPh¬WV÷kiel-hurricanes¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷8nuQI8vn¬AD÷1596294000¬ADE÷1596294000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷Wx5lKlvO¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷AT3hJ8gU¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷fqyMJlPu¬AD÷1596301200¬ADE÷1596301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷OC1tMA9B¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷xG5pLUOH¬WV÷allgau-comets¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷29vUHSgh¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷vqv2wCvn¬WV÷berlin-rebels¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷0hubvhPu¬WU÷cologne-crocodiles¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷t0wYGn9b¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷Y5w6xWgh¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷n9sAyj9b¬WV÷potsdam-royals¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷xSWtFQwB¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷ldpMYmgH¬WU÷munich-cowboys¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷SnqQX78N¬WV÷allgau-comets¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷byYxG6O4¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷tWtEzAO4¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷KMuIZTwB¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷WlWpEpgH¬AD÷1596898800¬ADE÷1596898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷M9rUWRNT¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷d2ZeSoWp¬WV÷frankfurt-universe¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷rPZlD48N¬AD÷1596904200¬ADE÷1596904200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷A5NwiV8o¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷ldMsjkOi¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~
51
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
reklam
HJÄLP: Du befinner dig på GFL 2020 resultat sidan i Amerikansk fotboll/Tyskland sektionen. FlashScore.se erbjuder GFL 2020 livescore, GFL 2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom GFL 2020 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. GFL 2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!