GFL 2020 tabeller och resultat

Amerikansk fotboll Tyskland

GFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷APC4AjZd¬ZD÷p¬ZE÷xvLQI4bM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/tyskland/gfl/¬ZX÷13Tyskland 008skland0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷r9oeLnrf¬AD÷1587830400¬ADE÷1587830400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷U16gYqOf¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷txAcX3w1¬WV÷cologne-crocodiles¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷UPq3JQC6¬AD÷1588424400¬ADE÷1588424400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷td0igo0K¬WV÷hildesheim-invaders¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷251mfRpE¬WU÷dresden-monarchs¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷QiwCH4sJ¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷61jRnqwl¬WU÷allgau-comets¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷phkVo3hf¬WV÷ravensburg-razorbacks¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷jZpaK6c0¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷za91WNh7¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷Ek85Vs8D¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷GKlNOLln¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷Ct2tq1xD¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷Qq6prLiJ¬WV÷ingolstadt-dukes¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷ClZ7IpSC¬AD÷1588435200¬ADE÷1588435200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷zJaeh5FQ¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷CviNmPNs¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷xUkJP1Zu¬AD÷1588514400¬ADE÷1588514400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷vT3YpN70¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷IJ2xpsN6¬WV÷munich-cowboys¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷YeqSNu4h¬AD÷1589029200¬ADE÷1589029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷vmfS64UJ¬WU÷berlin-rebels¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷IwgW5OqQ¬WV÷dresden-monarchs¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷69szMJY4¬AD÷1589032800¬ADE÷1589032800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷rqq6aMMg¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷fJnAbtx0¬WV÷new-yorker-lions¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷nJkrKc3H¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷d6kMevMI¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷zclQfbyP¬WV÷munich-cowboys¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷fqgjIyYT¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷KrTwELym¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷bZRsDuig¬WV÷allgau-comets¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷dhuIDeto¬AD÷1589041800¬ADE÷1589041800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷6aRoCa6a¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷pjQkBJL5¬WV÷stuttgart-scorpions¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~AA÷CnrWMaJb¬AD÷1589115600¬ADE÷1589115600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷lMq2027m¬WV÷hildesheim-invaders¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷AVpb1rhs¬WU÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷4f0wLwlB¬AD÷1589115600¬ADE÷1589115600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷ltnEc0i6¬WU÷potsdam-royals¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷SWpIdK6C¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷Q9lnJHIN¬AD÷1589115600¬ADE÷1589115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷l0x8JsEP¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷QLTZE1Mt¬WV÷marburg-mercenaries¬AM÷Uppskjuten på grund av säkerhetsskäl.¬~
112
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
HJÄLP: Du befinner dig på GFL 2020 resultat sidan i Amerikansk fotboll/Tyskland sektionen. FlashScore.se erbjuder GFL 2020 livescore, GFL 2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom GFL 2020 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. GFL 2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!