GFL 2020 tabeller och resultat

Amerikansk fotboll Tyskland

GFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷APC4AjZd¬ZD÷p¬ZE÷xvLQI4bM¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/tyskland/gfl/¬ZX÷13Tyskland 008skland0440000000001000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tyskland¬~AA÷r9oeLnrf¬AD÷1587826800¬ADE÷1587826800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷U16gYqOf¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷txAcX3w1¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷QiwCH4sJ¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAV¬AF÷Ravensburg Razorbacks¬JB÷phkVo3hf¬WV÷ravensburg-razorbacks¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷61jRnqwl¬WU÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷jZpaK6c0¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷za91WNh7¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷Ek85Vs8D¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷UPq3JQC6¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷251mfRpE¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷td0igo0K¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷xUkJP1Zu¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷vT3YpN70¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷IJ2xpsN6¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷ClZ7IpSC¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷zJaeh5FQ¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷ELM¬AF÷Elmshorn Fighting Pirates¬JB÷CviNmPNs¬WV÷elmshorn-fighting-pirates¬AN÷n¬~AA÷GKlNOLln¬AD÷1588431600¬ADE÷1588431600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷Ct2tq1xD¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷Qq6prLiJ¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~AA÷YeqSNu4h¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷IwgW5OqQ¬WV÷dresden-monarchs¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷vmfS64UJ¬WU÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷CnrWMaJb¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷AVpb1rhs¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷lMq2027m¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷69szMJY4¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷rqq6aMMg¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷fJnAbtx0¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷nJkrKc3H¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷d6kMevMI¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷zclQfbyP¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷4f0wLwlB¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷ltnEc0i6¬WU÷potsdam-royals¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷SWpIdK6C¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷Q9lnJHIN¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷l0x8JsEP¬WU÷ravensburg-razorbacks¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷QLTZE1Mt¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷fqgjIyYT¬AD÷1589036400¬ADE÷1589036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷KrTwELym¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷bZRsDuig¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷dhuIDeto¬AD÷1589041800¬ADE÷1589041800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷6aRoCa6a¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷pjQkBJL5¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷bcJ0xuJo¬AD÷1589641200¬ADE÷1589641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elmshorn Fighting Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmshorn Fighting Pirates¬JA÷vDPgAwyC¬WU÷elmshorn-fighting-pirates¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷hGTc9cjI¬WV÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷pELCZx34¬AD÷1589641200¬ADE÷1589641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷CrgHA7nh¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷ATBK9R1b¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷C0N4yaYi¬AD÷1589641200¬ADE÷1589641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷nwT18H5O¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷QTR57yLU¬WV÷potsdam-royals¬AN÷n¬~AA÷6NM8zJmb¬AD÷1589641200¬ADE÷1589641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷vVf9CTHu¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷ILgDBmXo¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷QPxAYdIA¬AD÷1589641200¬ADE÷1589641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷4jBO8oH4¬WU÷munich-cowboys¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷rsAS75WA¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷4GyEXGXG¬AD÷1589641200¬ADE÷1589641200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ravensburg Razorbacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷ltx0kcGq¬WV÷stuttgart-scorpions¬WM÷RAV¬AE÷Ravensburg Razorbacks¬JA÷CGEW6PoH¬WU÷ravensburg-razorbacks¬AN÷n¬~AA÷bwyIWzmN¬AD÷1589646600¬ADE÷1589646600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷r3y4lHVk¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷d6u8myod¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~
112
Notisinställningar
Notiser blockeras av webbläsaren
Inställningar
Mörkt tema
HJÄLP: Du befinner dig på GFL 2020 resultat sidan i Amerikansk fotboll/Tyskland sektionen. FlashScore.se erbjuder GFL 2020 livescore, GFL 2020 tabeller och matchdetaljer. Förutom GFL 2020 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. GFL 2020 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!