AAF 2019 tabeller och resultat

Amerikansk fotboll USA

AAF
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: AAF¬ZEE÷Q1U92CLd¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷GOrngHPh¬ZD÷p¬ZE÷2HAlumdC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_Q1U92CLd¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/usa/aaf/¬ZX÷13USA 003......0030000000001000AAF 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lrQr4DnO¬AD÷1554076800¬ADE÷1554076800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Commanders¬ER÷Omgång 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Commanders¬JA÷OvypzHw0¬WU÷san-antonio-commanders¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Hotshots¬JB÷hEulZzg6¬WV÷arizona-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷K8Lv5gXH¬AD÷1554062400¬ADE÷1554062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Birmingham Iron¬ER÷Omgång 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham Iron¬JA÷2Pnyxw9m¬WU÷birmingham-iron¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷11¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷LAG¬AF÷Atlanta Legends¬JB÷plxtycOg¬WV÷atlanta-legends¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷tIMz6ZHB¬AD÷1553990400¬ADE÷1553990400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake Stallions¬ER÷Omgång 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Stallions¬JA÷Wtd5saoQ¬WU÷salt-lake-stallions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷8¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Fleet¬JB÷lMrXxJgs¬WV÷san-diego-fleet¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬~AA÷bgXV6F25¬AD÷1553968800¬ADE÷1553968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Express¬ER÷Omgång 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Express¬JA÷hbiQJegJ¬WU÷memphis-express¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷14¬BG÷8¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Apollos¬JB÷hjc1ruWJ¬WV÷orlando-apollos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷3¬BD÷11¬BF÷8¬BH÷12¬~AA÷nJTR7ema¬AD÷1553472000¬ADE÷1553472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Express¬ER÷Omgång 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Express¬JA÷KpgILHO6¬WU÷memphis-express¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷31¬AT÷25¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷8¬BE÷6¬BG÷11¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Iron¬JB÷E7hMKyvD¬WV÷birmingham-iron¬AZ÷0¬AH÷25¬AU÷25¬BJ÷0¬BB÷8¬BD÷8¬BF÷3¬BH÷6¬~AA÷hdUN8yYh¬AD÷1553457600¬ADE÷1553457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Hotshots¬ER÷Omgång 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Fleet¬JB÷6skEMc90¬WV÷san-diego-fleet¬AH÷15¬BB÷9¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Hotshots¬JA÷OIa9Nwff¬WU÷arizona-hotshots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷9¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷9¬~AA÷E5VJ9HIn¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Commanders¬ER÷Omgång 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Commanders¬JA÷Ghd1PaPs¬WU÷san-antonio-commanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷19¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Stallions¬JB÷pS05OJvl¬WV÷salt-lake-stallions¬AH÷15¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷6¬~AA÷dUzFAc3t¬AD÷1553364000¬ADE÷1553364000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Legends¬ER÷Omgång 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Atlanta Legends¬JA÷WKKUUL1K¬WU÷atlanta-legends¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Apollos¬JB÷EqAZTuHQ¬WV÷orlando-apollos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷8¬BD÷6¬BF÷14¬BH÷8¬~AA÷fLlmFweP¬AD÷1552867200¬ADE÷1552867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Fleet¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Iron¬JB÷KpHQV1nE¬WV÷birmingham-iron¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷6¬BH÷11¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Fleet¬JA÷6sTr7I9D¬WU÷san-diego-fleet¬AG÷29¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷14¬BG÷6¬~AA÷tI05jfIO¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Legends¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Atlanta Legends¬JA÷AFZZ8vu1¬WU÷atlanta-legends¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Commanders¬JB÷SjUv8bf7¬WV÷san-antonio-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷6¬BD÷20¬BF÷3¬BH÷8¬~AA÷SEd1iz3I¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Apollos¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Apollos¬JA÷x2ySA0Al¬WU÷orlando-apollos¬AG÷17¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Hotshots¬JB÷WOzW9KPf¬WV÷arizona-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷3¬BD÷11¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷pj7dhGmC¬AD÷1552766400¬ADE÷1552766400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake Stallions¬ER÷Omgång 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Stallions¬JA÷r1JgT8QF¬WU÷salt-lake-stallions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Express¬JB÷ObXNBter¬WV÷memphis-express¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷6a8hgdY5¬AD÷1552262400¬ADE÷1552262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Hotshots¬ER÷Omgång 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Hotshots¬JA÷AZ5nVUe3¬WU÷arizona-hotshots¬AG÷25¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷8¬BG÷17¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Commanders¬JB÷4AKkUlB9¬WV÷san-antonio-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷14¬BD÷12¬BF÷0¬BH÷3¬~
32
fixtures
0
Inställningar
HJÄLP: Du befinner dig på AAF 2019 resultat sidan i Amerikansk fotboll/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder AAF 2019 livescore, AAF 2019 tabeller och matchdetaljer. Förutom AAF 2019 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. AAF 2019 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!