NCAA 2021/2022 tabeller och resultat

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. Stodlinjen.se 18+
NCAA
2021/2022
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷A76jftvI¬ZD÷p¬ZE÷fP2MFV8C¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fotboll/usa/ncaa/¬OAJ÷zyBsgLV1-IypliMD4.png¬ZX÷13USA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jqlbSUts¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fresno State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno State¬JA÷jH612SgO¬WU÷fresno-state¬GRA÷0¬OA÷YLsr1RkC-0SDMpu6f.png¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬JB÷4KA51n9U¬WV÷connecticut¬GRB÷0¬OB÷llTKtu7k-fJUpZVEe.png¬AN÷n¬~AA÷AozUqcCE¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬JA÷I38g4lPB¬WU÷illinois¬GRA÷0¬OA÷zyYNaZVH-Y9TlYkU1.png¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬JB÷df7c38vI¬WV÷nebraska¬GRB÷0¬OB÷M1Iz08Pq-jT23uscB.png¬AN÷n¬~AA÷WfyQpwc8¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷lU3k5U95¬WV÷utep¬GRB÷0¬OB÷nJGNyOA6-fX9YswjD.png¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico State¬JA÷Aw5o6Afa¬WU÷new-mexico-state¬GRA÷0¬OA÷0zdv31Rq-dUR3WTTn.png¬AN÷n¬~AA÷ri65Q8Bg¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷SdpJK99h¬WU÷san-jose-state¬GRA÷0¬OA÷hjYKYFiT-MDbIysjH.png¬WN÷SOU¬AF÷Southern Utah¬JB÷6mqNJTOb¬WV÷southern-utah¬GRB÷0¬OB÷KMp8u0VH-WMQc7y2r.png¬AN÷n¬~AA÷lU61Rldm¬AD÷1630180800¬ADE÷1630180800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UCLA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCL¬AE÷UCLA¬JA÷ttnBMVvt¬WU÷ucla¬GRA÷0¬OA÷xQ8LO5Sq-SjJaqh3T.png¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷KWpFLkfn¬WV÷hawaii¬GRB÷0¬OB÷pfYrRKS0-8GLNR5rI.png¬AN÷n¬~AA÷Ms59PSQa¬AD÷1630526400¬ADE÷1630526400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷EDnVH7gB¬WV÷uab¬GRB÷0¬OB÷WGuQRE86-AmdZ6VMd.png¬WM÷JCK¬AE÷Jacksonville State¬JA÷0ArRImv5¬WU÷jacksonville-state¬GRA÷0¬OA÷YRVg0biT-veEKVne5.png¬AN÷n¬~AA÷Svt9pU2P¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Appalachian State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬JA÷Kj78IvpM¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬GRA÷0¬OA÷dW3j4US0-fyQ3C3BQ.png¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬JB÷bs6CHbaS¬WV÷east-carolina¬GRB÷0¬OB÷ANkgRpkC-GSVtzCak.png¬AN÷n¬~AA÷CWJix6A5¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷dYamVHTR¬WU÷arizona-state¬GRA÷0¬OA÷YZpO7NBN-fapj92sO.png¬WN÷SOU¬AF÷Southern Utah¬JB÷bsnFQyxq¬WV÷southern-utah¬GRB÷0¬OB÷KMp8u0VH-WMQc7y2r.png¬AN÷n¬~AA÷xERvu8Qn¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ball State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬JA÷OndnBdxd¬WU÷ball-state¬GRA÷0¬OA÷C46HqlPq-fX9YswjD.png¬WN÷WES¬AF÷Western Illinois¬JB÷2wejAGi2¬WV÷western-illinois¬GRB÷0¬OB÷nDzocC8k-xnWPhmli.png¬AN÷n¬~AA÷G4QrvSug¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷GfbXYaU2¬WU÷buffalo¬GRA÷0¬OA÷v11YFX76-0OP7vp78.png¬WN÷WAG¬AF÷Wagner¬JB÷focyYJq9¬WV÷wagner-seahawks¬GRB÷0¬OB÷rZt2BESq-SAHx1UOm.png¬AN÷n¬~AA÷vJaEOnt6¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FIU¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIU¬AE÷FIU¬JA÷8znZGR8H¬WU÷fiu¬GRA÷0¬OA÷Yi1cHW6k-SOArvlqb.png¬WN÷LIU¬AF÷LIU Sharks¬JB÷p092aawp¬WV÷liu-sharks¬GRB÷0¬OB÷2oBqpP96-jiF9REu4.png¬AN÷n¬~AA÷QZ1QLpQO¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷CQ30K0F9¬WU÷minnesota-golden-gophers¬GRA÷0¬OA÷vetHDzme-6N3VwWQj.png¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷jH24JKUF¬WV÷ohio-state¬GRB÷0¬OB÷MNVxYzT0-vRnqgLr8.png¬AN÷n¬~AA÷ppIazpuI¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬JA÷0UlRNZL1¬WU÷new-mexico¬GRA÷0¬OA÷80mbMejC-dUR3WTTn.png¬WN÷SEN¬AF÷Houston Baptist¬JB÷C4hVMgy8¬WV÷houston-baptist¬GRB÷0¬OB÷0I4sksle-G8ePiPJL.png¬AN÷n¬~AA÷CWcMMQAI¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬JA÷6T0hMMpc¬WU÷north-carolina-state¬GRA÷0¬OA÷2VvhOClC-UPMJSoTB.png¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷I34dLt03¬WV÷south-florida¬GRB÷0¬OB÷Ct4hv5iT-8A0BwLRN.png¬AN÷n¬~AA÷UmSztlBt¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCD¬AF÷UC Davis¬JB÷UPdrCxNk¬WV÷uc-davis¬GRB÷0¬OB÷61eJQPTH-6wEyfQ98.png¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa¬JA÷GMhvDI7q¬WU÷tulsa¬GRA÷0¬OA÷SlhY4IPq-UPMJSoTB.png¬AN÷n¬~AA÷6gJeyQPB¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNLV Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Eagles¬JB÷67kNOF6e¬WV÷washington-eagles¬GRB÷0¬OB÷CAzO1MlC-OKBqh4vL.png¬WM÷UNL¬AE÷UNLV Rebels¬JA÷SGjJPeik¬WU÷unlv-rebels¬GRA÷0¬OA÷ELGa8oBN-88XOT9fM.png¬AN÷n¬~AA÷bTFmwnea¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷l8duXwaF¬WU÷utah¬GRA÷0¬OA÷za3IQhVH-WfdK5trK.png¬WN÷WEB¬AF÷Weber State¬JB÷2B0qWcEL¬WV÷weber-state¬GRB÷0¬OB÷CxFlMFme-jqDuIgiI.png¬AN÷n¬~AA÷I9bIN6eC¬AD÷1630612800¬ADE÷1630612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Kentucky¬JA÷EZD6bJhj¬WU÷western-kentucky¬GRA÷0¬OA÷GUzDQmS0-dnNLDdJL.png¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee-Martin¬JB÷hQCAcw8d¬WV÷tennessee-martin¬GRB÷0¬OB÷W8KYJHoe-YuptmlQu.png¬AN÷n¬~AA÷IXnEg7ut¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Buffaloes¬JA÷WWHlO3Xs¬WU÷colorado-buffaloes¬GRA÷0¬OA÷6NRNdUA6-n9LxTfNf.png¬WN÷NOC¬AF÷Northern Colorado¬JB÷pzMhNNnl¬WV÷northern-colorado¬GRB÷0¬OB÷6LVjs4S0-O4P3O5oE.png¬AN÷n¬~AA÷tCB8YN9U¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷z1WITP9K¬WU÷eastern-michigan¬GRA÷0¬OA÷rkIU7HVH-8Gq7bClA.png¬WN÷FRA¬AF÷St. Francis (PA)¬JB÷EiVMSqPQ¬WV÷st-francis-red-flash¬GRB÷0¬OB÷bFF2WojT-Q51esYLS.png¬AN÷n¬~AA÷2LC4Z3fO¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷SzTAVou8¬WU÷wake-forest¬GRA÷0¬OA÷0rCR3g6k-p0gM9S0j.png¬WN÷OLD¬AF÷Old Dominion¬JB÷6RREU5fE¬WV÷old-dominion-monarchs¬GRB÷0¬OB÷4CmwPrRq-xSyNjPRd.png¬AN÷n¬~AA÷U7jIhRfn¬AD÷1630699200¬ADE÷1630699200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷vcLdMs2f¬WU÷virginia-tech¬GRA÷0¬OA÷p6tA8Xme-fupiiaDK.png¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷ImK0L1H0¬WV÷north-carolina¬GRB÷0¬OB÷ABWdkzXH-E54atNs5.png¬AN÷n¬~
839
Reklam
Reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Mörkt tema
Reklam
HJÄLP: Du befinner dig på NCAA 2021/2022 resultat sidan i Amerikansk fotboll/USA sektionen. FlashScore.se erbjuder NCAA 2021/2022 livescore, NCAA 2021/2022 tabeller och matchdetaljer. Förutom NCAA 2021/2022 resultat kan du följa fler än 5000 tävlingar från över 30 sporter från hela världen. Klicka bara på sportens namn i toppmenyn eller landets namn i den vänstra tabellen och välj din tävling. NCAA 2021/2022 resultatservice uppdateras i realtid.
Visa fler
Mobila appar
Vår mobilapp är optimerad för din telefon. Ladda ner den gratis!
mockup